Дзюдошылар жеңіспен оралды

2018 жылдың 25-27 сәуір аралығында Индер ауданының Құрметті азаматы, спорт ардагері Бакенов Асқар Хамзаұлының құрметіне арналған Дзюдо күресінен ересектер арасында ашық Республикалық турнир өтті.

Асқар Хамзаұлы Атырау облысында бірінші болып дзюдо күресінен үйірме ашып облысқа кеңінен таратқан «Дзюдо тарланы» медалінің иегері. Турнирге Республикамыздан Ақтөбе облысы, Батыс Қазақстан облысы, Алматы қаласынан және Атырау облысының барлық аудандарынан 100-ден аса спортшылары қатынасты. Университетімізден 7 студент спортшы қатысып 81 кг салмақ дәрежесінде ДШ және спорт мамандығының 1 курс студенті Сериков Фархад I –ші орынды женіп алды. +81 кг жоғары салмақта осы мамандықтын 2 курс студенті Болатбекұлы Даурен II-ші орын, 3 курс студенті Амангелді Ғалами III – ші орынды иеленді. Жеңістеріңіз құтты болсын!

«Тәңірге хат» жазған Асан ақын

21 Фев 2020 5

«Atyrau» газетінің бүгінгі санына Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректорының баспасөз хатшысы, ақын, журналист Асантемір Қаршығаұлының «Тәңірге хат» атты туындысының таныстырылымы насихатталған мақала жарық көрді.

«Nur Otan» партиясы Атырау қалалық филиалы төрағасы Атырау университетіндегі бастауыш партия ұйымы жұмысымен танысты

21 Фев 2020 19

Кеше «Nur Otan» партиясының Атырау қалалық филиалының төрағасы болып сайланған Бейбіт Мырзағалиев Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болып, «Бірлік» бастауыш партия ұйымының жұмысымен танысып, жастармен кездесті.

Қабылдау комиссиясы өз жұмысын жалғастыруда

21 Фев 2020 5

2020 жылдың 20 ақпан күні Х.Досмқхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің қабылдау коммиссия мүшелері Индербор ауданы мәдениет үйінде биылгы мектеп бітіруші түлектер,ата -аналар және ұстаздар қауымымен университетіміздің профессор -оқытушылар құрамы кездесу өткізіп оқушыларға кәсіби бағдар жұмысын жүргізді.

Ерікті болу - ерлік

21 Фев 2020 8

Өз еркімен қоғамға пайдасын тигізуді көздейтін еріктілердің қатары жыл санап артып келеді. Бүгінде әлем халқының 970 миллионы волонтер болса, оның ішінде әрбір сегізінші қазақстандық еріктілер қатарын толықтыруда.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

21 Фев 2020 3

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Абу Аманжан 52 келі және Жұмабай Парасат 62 келі салмақ дәрежесінде, Минск қаласында Беларуссия елі Президентінің жүлдесіне арналған самбо және жауынгерлік самбо күресінен халықаралық "А" санатты турнирінде ЧЕМПИОН атанса, жауынгерлік самбодан 57 келі салмақта Тусупов Серікжан күміс жүлдені еншіледі.