Дзюдошылар жеңіспен оралды

2018 жылдың 25-27 сәуір аралығында Индер ауданының Құрметті азаматы, спорт ардагері Бакенов Асқар Хамзаұлының құрметіне арналған Дзюдо күресінен ересектер арасында ашық Республикалық турнир өтті.

Асқар Хамзаұлы Атырау облысында бірінші болып дзюдо күресінен үйірме ашып облысқа кеңінен таратқан «Дзюдо тарланы» медалінің иегері. Турнирге Республикамыздан Ақтөбе облысы, Батыс Қазақстан облысы, Алматы қаласынан және Атырау облысының барлық аудандарынан 100-ден аса спортшылары қатынасты. Университетімізден 7 студент спортшы қатысып 81 кг салмақ дәрежесінде ДШ және спорт мамандығының 1 курс студенті Сериков Фархад I –ші орынды женіп алды. +81 кг жоғары салмақта осы мамандықтын 2 курс студенті Болатбекұлы Даурен II-ші орын, 3 курс студенті Амангелді Ғалами III – ші орынды иеленді. Жеңістеріңіз құтты болсын!

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 11

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 170

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 139

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 107

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.