Дзюдошылар жеңіспен оралды

2018 жылдың 25-27 сәуір аралығында Индер ауданының Құрметті азаматы, спорт ардагері Бакенов Асқар Хамзаұлының құрметіне арналған Дзюдо күресінен ересектер арасында ашық Республикалық турнир өтті.

Асқар Хамзаұлы Атырау облысында бірінші болып дзюдо күресінен үйірме ашып облысқа кеңінен таратқан «Дзюдо тарланы» медалінің иегері. Турнирге Республикамыздан Ақтөбе облысы, Батыс Қазақстан облысы, Алматы қаласынан және Атырау облысының барлық аудандарынан 100-ден аса спортшылары қатынасты. Университетімізден 7 студент спортшы қатысып 81 кг салмақ дәрежесінде ДШ және спорт мамандығының 1 курс студенті Сериков Фархад I –ші орынды женіп алды. +81 кг жоғары салмақта осы мамандықтын 2 курс студенті Болатбекұлы Даурен II-ші орын, 3 курс студенті Амангелді Ғалами III – ші орынды иеленді. Жеңістеріңіз құтты болсын!