Дзюдошылар жеңіспен оралды

2018 жылдың 25-27 сәуір аралығында Индер ауданының Құрметті азаматы, спорт ардагері Бакенов Асқар Хамзаұлының құрметіне арналған Дзюдо күресінен ересектер арасында ашық Республикалық турнир өтті.

Асқар Хамзаұлы Атырау облысында бірінші болып дзюдо күресінен үйірме ашып облысқа кеңінен таратқан «Дзюдо тарланы» медалінің иегері. Турнирге Республикамыздан Ақтөбе облысы, Батыс Қазақстан облысы, Алматы қаласынан және Атырау облысының барлық аудандарынан 100-ден аса спортшылары қатынасты. Университетімізден 7 студент спортшы қатысып 81 кг салмақ дәрежесінде ДШ және спорт мамандығының 1 курс студенті Сериков Фархад I –ші орынды женіп алды. +81 кг жоғары салмақта осы мамандықтын 2 курс студенті Болатбекұлы Даурен II-ші орын, 3 курс студенті Амангелді Ғалами III – ші орынды иеленді. Жеңістеріңіз құтты болсын!

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 18

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 103

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 67

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 107

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 41

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.