Дзюдошылар жеңіспен оралды

2018 жылдың 25-27 сәуір аралығында Индер ауданының Құрметті азаматы, спорт ардагері Бакенов Асқар Хамзаұлының құрметіне арналған Дзюдо күресінен ересектер арасында ашық Республикалық турнир өтті.

Асқар Хамзаұлы Атырау облысында бірінші болып дзюдо күресінен үйірме ашып облысқа кеңінен таратқан «Дзюдо тарланы» медалінің иегері. Турнирге Республикамыздан Ақтөбе облысы, Батыс Қазақстан облысы, Алматы қаласынан және Атырау облысының барлық аудандарынан 100-ден аса спортшылары қатынасты. Университетімізден 7 студент спортшы қатысып 81 кг салмақ дәрежесінде ДШ және спорт мамандығының 1 курс студенті Сериков Фархад I –ші орынды женіп алды. +81 кг жоғары салмақта осы мамандықтын 2 курс студенті Болатбекұлы Даурен II-ші орын, 3 курс студенті Амангелді Ғалами III – ші орынды иеленді. Жеңістеріңіз құтты болсын!

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 12

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 70

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 145

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 153

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 79

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.