Халелтану

2018 – жылдың 24 - ші сәуір күні   ғылыми кітапхана мен «Педагогика» кафедра – лабораториясы бірлесіп, профессор Х.Досмұхамедовтың  туғанына 135 жыл толуына байланысты «Халелтану: Тағылым, Жаңа көзқарас» ғылыми – тәжірибелік семинар өткізді.

Қатысушылардың назарына «Х.Досмұхамедов – қоғам қайраткері, ағартушы, ғалым, педагог» кітап көрмесі ұсынылды. Ғалымның «Х.Досмұхамедов және оның өмірі мен шығармашылығы», «Х.Досмұхамедовтің таңдамалы» және Өмірзақ Озғанбайдың «Жарығы өшпейтін жұлдыз» зерттеу – кітаптарына библиографиялық шолу жасалды. Кеш соңында журналистика мамандығының 1 курс дублер – студенті (ғылыми кітапхана директорының м.а.) Қуандықова Талшын қатысушылар алдында сөз сөйлеп, кітаптарды насихаттады.

Үміткерлер арасында дебат өтті

26 Сен 2022 26

Тәлімгерлік жоба тұжырымдамасы өз жұмысын бастады

26 Сен 2022 44