Халелтану

2018 – жылдың 24 - ші сәуір күні   ғылыми кітапхана мен «Педагогика» кафедра – лабораториясы бірлесіп, профессор Х.Досмұхамедовтың  туғанына 135 жыл толуына байланысты «Халелтану: Тағылым, Жаңа көзқарас» ғылыми – тәжірибелік семинар өткізді.

Қатысушылардың назарына «Х.Досмұхамедов – қоғам қайраткері, ағартушы, ғалым, педагог» кітап көрмесі ұсынылды. Ғалымның «Х.Досмұхамедов және оның өмірі мен шығармашылығы», «Х.Досмұхамедовтің таңдамалы» және Өмірзақ Озғанбайдың «Жарығы өшпейтін жұлдыз» зерттеу – кітаптарына библиографиялық шолу жасалды. Кеш соңында журналистика мамандығының 1 курс дублер – студенті (ғылыми кітапхана директорының м.а.) Қуандықова Талшын қатысушылар алдында сөз сөйлеп, кітаптарды насихаттады.