Green Way жобасы еріктілер қозғалысы Америка елшілігінің грантын жеңіп алды!

Жоба командасына Flex бағдарламасының түлегі - Ботагөз Дузельбаева, Эко-кампус дамыту бөлімінің бастығы - Мақсат Айтимбетов, Америка бұрышының Атырау филиалы және университетінің GreenWay экоклубы кіреді.

Жоба Атырау қауымдастығы тың экологиялық проблемаларынан хабарда болу, эко-мәдениеті мен белсенді өмірлік ұстанымын, кәсіподақ белсенділері мен университеттің қаланы дамуын көтеру үшін түрлі іс-шаралар мен еріктілер әрекетті жүзеге асырылатын болады.

Кино көрсетілім, шақырылған қонақтар мен панельдік пікірталастар, эко-лагерь, семинарлар және тағы басқа іс-шаралар өткізіледі. Қосымша ақпаратты GreenWay Instagram парақшасында және Эко-кампус дамыту бөлімінде оқи аласыз.

IT орталығы ашылды

21 Май 2018 65

Өңірімізде «Цифрлы Қазақстан», «Рухани жаңғыру», шағын және орта бизнесті қолдау бағытында мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы мен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасындағы өзара ынтымақтастық меморандумы аясында «IT орталығының» салтанаты ашылу рәсімі болып өтті.

100 жаңа оқулық жобасы

21 Май 2018 69

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласы еліміздің дамуында ерекше орын алуда. «Жаңа гуманитарлық ғылым. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне 17 түрлі кітап тапсырылды.

«Ашық есік» күні өтті

21 Май 2018 67

19 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласының колледж түлектері үшін  Ашық есік күні өткізілді. Атаулы шараға Исатай ауданының түлектері және ата – аналар, ұстаздар да қатысты.

«Сәлем саған, Ақ-Жайық»

14 Май 2018 63

Биыл Құрманғазы Сағырбайұлының туғанына 200 жыл. Осыған орай  Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік академиялық халық аспаптары оркестрі Атырау облысына гастрольдік сапармен келді.

Азия чемпионатынан алтын арқалады

14 Май 2018 42

Моңғол елінде Самбодан ересектер арасында Азия чемпионаты өтті.