Green Way жобасы еріктілер қозғалысы Америка елшілігінің грантын жеңіп алды!

Жоба командасына Flex бағдарламасының түлегі - Ботагөз Дузельбаева, Эко-кампус дамыту бөлімінің бастығы - Мақсат Айтимбетов, Америка бұрышының Атырау филиалы және университетінің GreenWay экоклубы кіреді.

Жоба Атырау қауымдастығы тың экологиялық проблемаларынан хабарда болу, эко-мәдениеті мен белсенді өмірлік ұстанымын, кәсіподақ белсенділері мен университеттің қаланы дамуын көтеру үшін түрлі іс-шаралар мен еріктілер әрекетті жүзеге асырылатын болады.

Кино көрсетілім, шақырылған қонақтар мен панельдік пікірталастар, эко-лагерь, семинарлар және тағы басқа іс-шаралар өткізіледі. Қосымша ақпаратты GreenWay Instagram парақшасында және Эко-кампус дамыту бөлімінде оқи аласыз.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 27

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 46

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 100

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 40

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 58

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.