Green Way жобасы еріктілер қозғалысы Америка елшілігінің грантын жеңіп алды!

Жоба командасына Flex бағдарламасының түлегі - Ботагөз Дузельбаева, Эко-кампус дамыту бөлімінің бастығы - Мақсат Айтимбетов, Америка бұрышының Атырау филиалы және университетінің GreenWay экоклубы кіреді.

Жоба Атырау қауымдастығы тың экологиялық проблемаларынан хабарда болу, эко-мәдениеті мен белсенді өмірлік ұстанымын, кәсіподақ белсенділері мен университеттің қаланы дамуын көтеру үшін түрлі іс-шаралар мен еріктілер әрекетті жүзеге асырылатын болады.

Кино көрсетілім, шақырылған қонақтар мен панельдік пікірталастар, эко-лагерь, семинарлар және тағы басқа іс-шаралар өткізіледі. Қосымша ақпаратты GreenWay Instagram парақшасында және Эко-кампус дамыту бөлімінде оқи аласыз.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.