Green Way жобасы еріктілер қозғалысы Америка елшілігінің грантын жеңіп алды!

Жоба командасына Flex бағдарламасының түлегі - Ботагөз Дузельбаева, Эко-кампус дамыту бөлімінің бастығы - Мақсат Айтимбетов, Америка бұрышының Атырау филиалы және университетінің GreenWay экоклубы кіреді.

Жоба Атырау қауымдастығы тың экологиялық проблемаларынан хабарда болу, эко-мәдениеті мен белсенді өмірлік ұстанымын, кәсіподақ белсенділері мен университеттің қаланы дамуын көтеру үшін түрлі іс-шаралар мен еріктілер әрекетті жүзеге асырылатын болады.

Кино көрсетілім, шақырылған қонақтар мен панельдік пікірталастар, эко-лагерь, семинарлар және тағы басқа іс-шаралар өткізіледі. Қосымша ақпаратты GreenWay Instagram парақшасында және Эко-кампус дамыту бөлімінде оқи аласыз.

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 21

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 16

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

9 Окт 2018 40

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Сұлулық әлемді құтқарады

8 Окт 2018 28

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында «Әлемдік дағдарыстағы суретшілердің ролі және одан шығу жолдары » тақырыбындағы симпозиум болып өтті.