Университет студенті жеңіс тұғырында

Дүниежүзілік Қазақ күресі федерациясы 2018 жылдың 20-22 сәуір аралығында Оңтүстік Қазақстан облысы, Жетісай қаласында қазақ күресінен ересектер арасында ҚР-на еңбек сіңірген жаттықтырушысы Бақыт Жаңбырбаевтың жүлдесі үшін XXIV халықаралық турнир өткізді.

Турнирге Қытай Халық Республикасы, Тәжікстан, Өзбек, Қырғыз, Ресей және Қазақстан Республикасының палуандары қатысты. Бұл турнирге университетіміздің Дене шынықтыру және спорт мамандығының 4 бірдей студенті қатысқан болатын. Жарыста оза шауып, үздіктер қатарынан көрінген палуанымыз, 1-курс студенті Дабултай Айбула 70 кг салмақта III-орынды жеңіп алды. Жарыс жоғары денгейде өтті. Жаттықтрушысы ДШ және БӘД кафедрасының аға оқытушысы Хабиров Рафаэль Ралитович.

«Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы»

22 Ноя 2019 19

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы , философия магистрі Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен Дүние жүзілік философия күніне орай «Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы» тақырыбында презентация өтті.

«Жиһанкез сыры» атты кездесу кеші өтті

22 Ноя 2019 8

Бүгін Атырау облыстық Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен «Төртінші билік» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен «Өркениет» жобасы аясында саяхатшы, танымал блогер, психолог Динара Болатпен «Жиһанкез сыры» атты кедесу кеші болып өтті.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 20

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 15

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 46

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.