Университет студенті жеңіс тұғырында

Дүниежүзілік Қазақ күресі федерациясы 2018 жылдың 20-22 сәуір аралығында Оңтүстік Қазақстан облысы, Жетісай қаласында қазақ күресінен ересектер арасында ҚР-на еңбек сіңірген жаттықтырушысы Бақыт Жаңбырбаевтың жүлдесі үшін XXIV халықаралық турнир өткізді.

Турнирге Қытай Халық Республикасы, Тәжікстан, Өзбек, Қырғыз, Ресей және Қазақстан Республикасының палуандары қатысты. Бұл турнирге университетіміздің Дене шынықтыру және спорт мамандығының 4 бірдей студенті қатысқан болатын. Жарыста оза шауып, үздіктер қатарынан көрінген палуанымыз, 1-курс студенті Дабултай Айбула 70 кг салмақта III-орынды жеңіп алды. Жарыс жоғары денгейде өтті. Жаттықтрушысы ДШ және БӘД кафедрасының аға оқытушысы Хабиров Рафаэль Ралитович.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 68

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 90

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 77

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 127