Университет студенті жеңіс тұғырында

Дүниежүзілік Қазақ күресі федерациясы 2018 жылдың 20-22 сәуір аралығында Оңтүстік Қазақстан облысы, Жетісай қаласында қазақ күресінен ересектер арасында ҚР-на еңбек сіңірген жаттықтырушысы Бақыт Жаңбырбаевтың жүлдесі үшін XXIV халықаралық турнир өткізді.

Турнирге Қытай Халық Республикасы, Тәжікстан, Өзбек, Қырғыз, Ресей және Қазақстан Республикасының палуандары қатысты. Бұл турнирге университетіміздің Дене шынықтыру және спорт мамандығының 4 бірдей студенті қатысқан болатын. Жарыста оза шауып, үздіктер қатарынан көрінген палуанымыз, 1-курс студенті Дабултай Айбула 70 кг салмақта III-орынды жеңіп алды. Жарыс жоғары денгейде өтті. Жаттықтрушысы ДШ және БӘД кафедрасының аға оқытушысы Хабиров Рафаэль Ралитович.