Университет студенті жеңіс тұғырында

Дүниежүзілік Қазақ күресі федерациясы 2018 жылдың 20-22 сәуір аралығында Оңтүстік Қазақстан облысы, Жетісай қаласында қазақ күресінен ересектер арасында ҚР-на еңбек сіңірген жаттықтырушысы Бақыт Жаңбырбаевтың жүлдесі үшін XXIV халықаралық турнир өткізді.

Турнирге Қытай Халық Республикасы, Тәжікстан, Өзбек, Қырғыз, Ресей және Қазақстан Республикасының палуандары қатысты. Бұл турнирге университетіміздің Дене шынықтыру және спорт мамандығының 4 бірдей студенті қатысқан болатын. Жарыста оза шауып, үздіктер қатарынан көрінген палуанымыз, 1-курс студенті Дабултай Айбула 70 кг салмақта III-орынды жеңіп алды. Жарыс жоғары денгейде өтті. Жаттықтрушысы ДШ және БӘД кафедрасының аға оқытушысы Хабиров Рафаэль Ралитович.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 3

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 2

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 49

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.