Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.

Сондай-ақ вокалдық өнер мамандығының 1-курс студенттері Аружан Төлеген мен Ляззат Айтпаева, дизайн мамандығының 1-курс студенті Арухан Арманқызы жүлделі орындарға ие болды. Ақылына көркі сай ару қыздарымызды алар асуларыңыз биік болсын деген тілекпен жеңістерімен құттықтаймыз!

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 9

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 14

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 6

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

9 Окт 2018 28

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Сұлулық әлемді құтқарады

8 Окт 2018 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында «Әлемдік дағдарыстағы суретшілердің ролі және одан шығу жолдары » тақырыбындағы симпозиум болып өтті.