Жігерлі жастар жүлделі оралды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы 5В050800 Есеп және аудит мамандығы 2 курс студенттері Төлеуғали Ақылбек және Хатенов Мейрамбек халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциядан жүлделі оралды.

Алғашында іріктеу турынан өткен студенттеріміз 2018 жылдың 12-13 сәуір күндері Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті өткізген «Жаңа буын. Жаңа энергия. Жаңадәуір» атты студенттердің Халықаралық Слетіне, оның аясында «Заманауи әлем және жастар: көзқарастармен даму диалектикасы» халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциясына қатысып, «Кәсіпкерлердің бухгалтерлік есебін қарқынды игеруде «5СИС» жүйесін қолдану» тақырыбындағы ғылыми жұмыстарын ұсынды. Нәтижесінде жүлделі 1 дәрежедегі дипломға ие болды. Аталмыш университет ректоры Е.Б.Аймағамбетовтың атынан талантты және жігерлі жастар тәрбиелеудегі еңбегі үшін ректорымыз А.А.Талтенов, жұмыс жетекшілері Ш.С.Сисенгалиева, С.Б.Жұбанова Алғыс хатпен марапатталды.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 11

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 40

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 36

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 48

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.