Жігерлі жастар жүлделі оралды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы 5В050800 Есеп және аудит мамандығы 2 курс студенттері Төлеуғали Ақылбек және Хатенов Мейрамбек халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциядан жүлделі оралды.

Алғашында іріктеу турынан өткен студенттеріміз 2018 жылдың 12-13 сәуір күндері Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті өткізген «Жаңа буын. Жаңа энергия. Жаңадәуір» атты студенттердің Халықаралық Слетіне, оның аясында «Заманауи әлем және жастар: көзқарастармен даму диалектикасы» халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциясына қатысып, «Кәсіпкерлердің бухгалтерлік есебін қарқынды игеруде «5СИС» жүйесін қолдану» тақырыбындағы ғылыми жұмыстарын ұсынды. Нәтижесінде жүлделі 1 дәрежедегі дипломға ие болды. Аталмыш университет ректоры Е.Б.Аймағамбетовтың атынан талантты және жігерлі жастар тәрбиелеудегі еңбегі үшін ректорымыз А.А.Талтенов, жұмыс жетекшілері Ш.С.Сисенгалиева, С.Б.Жұбанова Алғыс хатпен марапатталды.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 13

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 102

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 89

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 32

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 366

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.