Жігерлі жастар жүлделі оралды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы 5В050800 Есеп және аудит мамандығы 2 курс студенттері Төлеуғали Ақылбек және Хатенов Мейрамбек халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциядан жүлделі оралды.

Алғашында іріктеу турынан өткен студенттеріміз 2018 жылдың 12-13 сәуір күндері Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті өткізген «Жаңа буын. Жаңа энергия. Жаңадәуір» атты студенттердің Халықаралық Слетіне, оның аясында «Заманауи әлем және жастар: көзқарастармен даму диалектикасы» халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциясына қатысып, «Кәсіпкерлердің бухгалтерлік есебін қарқынды игеруде «5СИС» жүйесін қолдану» тақырыбындағы ғылыми жұмыстарын ұсынды. Нәтижесінде жүлделі 1 дәрежедегі дипломға ие болды. Аталмыш университет ректоры Е.Б.Аймағамбетовтың атынан талантты және жігерлі жастар тәрбиелеудегі еңбегі үшін ректорымыз А.А.Талтенов, жұмыс жетекшілері Ш.С.Сисенгалиева, С.Б.Жұбанова Алғыс хатпен марапатталды.

Шетелдік ғалым дәріс оқуда

13 Ноя 2019 41

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Химия және химиялық технологиялар" кафедрасында шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы бойынша ғалым, қауымдастырылған профессор, ғылыми-техникалық қолданбалы орталықтың PhD докторы Артвина Коруха өз жұмысын бастады.

Мәңгілік ел жастары – индустрияға!

13 Ноя 2019 32

Бүгін университетімізде ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің тапсырысымен Елордамыз Нұр-Сұлтан қаласындағы «Зерттеуші» Республикалық ғылыми-білім беру орталығы Жастар жылына арналған әлеуметтік жобасы аясында «Мәңгілік ел жастары - индустрияға» («Серпін») жобасы шеңберінде студенттермен кездесу өтті.

Әділетті жеңісімен құттықтаймыз!

13 Ноя 2019 18

Аталмыш шара жастар жылы аясында "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" КЕАҚ-ның гранттық жобасы қолдауымен Атырау облысы Жоғарғы оқу орындары арасында Жастар ісі жөніндегі комитет басшыларының арасында өткен болатын.
Әділетті жеңісімен құттықтап, республикалық  конкурста сәттілік тілейміз.

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 39

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 25

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.