Жігерлі жастар жүлделі оралды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Экономика және құқық факультеті Қаржы және есеп кафедрасы 5В050800 Есеп және аудит мамандығы 2 курс студенттері Төлеуғали Ақылбек және Хатенов Мейрамбек халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциядан жүлделі оралды.

Алғашында іріктеу турынан өткен студенттеріміз 2018 жылдың 12-13 сәуір күндері Қазтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті өткізген «Жаңа буын. Жаңа энергия. Жаңадәуір» атты студенттердің Халықаралық Слетіне, оның аясында «Заманауи әлем және жастар: көзқарастармен даму диалектикасы» халықаралық ғылыми тәжірибелік конференциясына қатысып, «Кәсіпкерлердің бухгалтерлік есебін қарқынды игеруде «5СИС» жүйесін қолдану» тақырыбындағы ғылыми жұмыстарын ұсынды. Нәтижесінде жүлделі 1 дәрежедегі дипломға ие болды. Аталмыш университет ректоры Е.Б.Аймағамбетовтың атынан талантты және жігерлі жастар тәрбиелеудегі еңбегі үшін ректорымыз А.А.Талтенов, жұмыс жетекшілері Ш.С.Сисенгалиева, С.Б.Жұбанова Алғыс хатпен марапатталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 73

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 55

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 95

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 29

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 52

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.