Ғылым апталығының күнделігі. Бесінші күн - 13 сәуір

«Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті Информатика кафедрасының ұйымдастыруымен «Не? Қашан? Қайда?» интеллектуалды ойын І, ІІ курс студенттер арасында болып өтсе, Математика мамандығы бойынша І, ІІ курс студенттеріне «Ғылым әлеміне қадам» брейн-ринг интеллектуалды ойыны ал, «Компьютерлік дизайн және анимация» тақырыбында ІІІ-ІҮ курс студенттеріне мастер-класс өткізілді.

Шарада университеттің профессор-оқытушыларымен факультет деканы Б.Кенжегулов қатынасып, жеңімпаз студенттерге диплом табыс етті.

Сонымен қатар, «Экономика және құқық факультеті» Менеджмент кафедрасының ұйымдастыруымен «Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жаңғырудың өңірлік аспектілері» тақырыбында ІІ-ІІІ курс студенттері арасында дөңгелек үстел болып өтті.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 9

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.

Ғылыми апталық мерекелік шараға ұласты

18 Апр 2018 27

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 12 сәуір Қазақстан Республикасының Ғылым саласы қызметкерлері күніне орай өткізілген апталық марапаттау кешіне ұласты.

«Sarmad»-тың сырлы саздары

18 Апр 2018 9

Апта сəрсенбісінде өнер кафедрасында тағы бір айрықша кездесу өтті. Бұл жолы қонақ болып «Алаш ұстазы» төсбелгісінің иегері, композитор, этномузыкант Бауыржан Ақтаев жəне оның жетекшілігіндегі «Шабыт» халықаралық фестивалінің лауреаты этно-фольклорлық «Sarmad» ансамблі келді.

Студенттер мен магистранттардың ғылыми конференциясы

17 Апр 2018 26

Ғылым күні қызметкерлері күніне орай өткен ғылым апталығы аясында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінде «Жастар және ғылым» атты дәстүрлі студенттер мен магистранттардың конференциясы өтті. Конференция студенттер мен магистранттар, жас зерттеушілердің ғылыми және шығармашылық белсенділігін арттыру,  дарынды және ынталы жастар үшін тиімді коммуникативтік алаң құру мақсатында ұйымдастырылды.

Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері талқыланды

16 Апр 2018 29

12 сәуір – ғылым қызметкерлері күніне орай университеттің Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұйымдастыруымен «Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері» тақырыбындағы ғылыми семинар өтті. Кафедра жанындағы тұрақты ғылыми семинардың кезекті мәжілісі кеңейтілген сипатта өтіп, оған Атырау қаласы жалпы білім беретін мектептерінің тарих пәні оқытушылары қатысты.