Ғылым апталығының күнделігі. Бесінші күн - 13 сәуір

«Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті Информатика кафедрасының ұйымдастыруымен «Не? Қашан? Қайда?» интеллектуалды ойын І, ІІ курс студенттер арасында болып өтсе, Математика мамандығы бойынша І, ІІ курс студенттеріне «Ғылым әлеміне қадам» брейн-ринг интеллектуалды ойыны ал, «Компьютерлік дизайн және анимация» тақырыбында ІІІ-ІҮ курс студенттеріне мастер-класс өткізілді.

Шарада университеттің профессор-оқытушыларымен факультет деканы Б.Кенжегулов қатынасып, жеңімпаз студенттерге диплом табыс етті.

Сонымен қатар, «Экономика және құқық факультеті» Менеджмент кафедрасының ұйымдастыруымен «Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жаңғырудың өңірлік аспектілері» тақырыбында ІІ-ІІІ курс студенттері арасында дөңгелек үстел болып өтті.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 20

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 26

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 39

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 44

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 68

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.