Ғылым апталығының күнделігі. Бесінші күн - 13 сәуір

«Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті Информатика кафедрасының ұйымдастыруымен «Не? Қашан? Қайда?» интеллектуалды ойын І, ІІ курс студенттер арасында болып өтсе, Математика мамандығы бойынша І, ІІ курс студенттеріне «Ғылым әлеміне қадам» брейн-ринг интеллектуалды ойыны ал, «Компьютерлік дизайн және анимация» тақырыбында ІІІ-ІҮ курс студенттеріне мастер-класс өткізілді.

Шарада университеттің профессор-оқытушыларымен факультет деканы Б.Кенжегулов қатынасып, жеңімпаз студенттерге диплом табыс етті.

Сонымен қатар, «Экономика және құқық факультеті» Менеджмент кафедрасының ұйымдастыруымен «Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жаңғырудың өңірлік аспектілері» тақырыбында ІІ-ІІІ курс студенттері арасында дөңгелек үстел болып өтті.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 2

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 97

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 80

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 357

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.