Ғылым апталығының күнделігі. Бесінші күн - 13 сәуір

«Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті Информатика кафедрасының ұйымдастыруымен «Не? Қашан? Қайда?» интеллектуалды ойын І, ІІ курс студенттер арасында болып өтсе, Математика мамандығы бойынша І, ІІ курс студенттеріне «Ғылым әлеміне қадам» брейн-ринг интеллектуалды ойыны ал, «Компьютерлік дизайн және анимация» тақырыбында ІІІ-ІҮ курс студенттеріне мастер-класс өткізілді.

Шарада университеттің профессор-оқытушыларымен факультет деканы Б.Кенжегулов қатынасып, жеңімпаз студенттерге диплом табыс етті.

Сонымен қатар, «Экономика және құқық факультеті» Менеджмент кафедрасының ұйымдастыруымен «Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жаңғырудың өңірлік аспектілері» тақырыбында ІІ-ІІІ курс студенттері арасында дөңгелек үстел болып өтті.

21 Сен 2018 26

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 41

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 60

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 78

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 186

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.