Ашық есік күні өтеді

Жексенбі күні 15 сәуірде сағ. 11.00-15.00 аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті спорт кешенінде «Ашық есік» күні ұйымдастырылады. Ашық есік күні ектеп түлектері мен ата-аналарға және ұстаздарға арналады. Ұйымдастырушылар: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Халықаралық жастар қоры, Bolashak Engineering .

ФИЗИКА, МАТЕМАТИКА ЖӘНЕ АҚПАРАТТЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР ФАКУЛЬТЕТІ

Робототехника бойынша Arduino платформасында светодиодтар пайдаланып, бағдаршам жасап, Tinkercard онлайн симуляторы арқылы да жасалу жолдарын көрсету; Ноутбукты ашып – шашып, операциялық жүйені, драйверлерді және қосымша программаларды орнатуды көрсету; Логикалық элементтерді компьютермен модельдеу; Компьютерлік дизайн және анимация.

Көрме: Электрлік лампалар ;Вертолетті модельдеу; Геокупол.

«ИННОВАЦИЯЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ» ФАКУЛЬТЕТІ

Оқушыларды ҰБТ-ға дайындау мақсатындағы психологиялық тренингтер өткізу; Спорт алаңымен таныстыру, спортшы студенттердің спорттық дайындық сәтінен көрініс; Дефектолог-логопедтің қызметін көрсететін құрал-жабдықтармен таныстыру, арт терапия, психологиялық тренингтерді жүргізу жолдарымен таныстыру; М.Монтессори технологиясын қолданудың әдіс-тәсілдері және құм терапиясының маңызы, мақсаты, пайдалану әдістерін көрсету.

Көрме: Пазлдар; Балаларға сурет салдыру.

ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ ҚҰҚЫҚ ФАКУЛЬТЕТІ

Инновациялық алаң Бизнес-инкубатор және коворкинг «i-Spacе» экскурсия жасау; Криминалистикалық лабораторияларда эксперимент жүргізуге байланысты мастер – кластар көрсету (Құқықтану мамандығы бойынша); Криминалдық полигон базасында көрініс жұмыстарын жүргізу.

ГУМАНИТАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ

Музыка мамандықтарының студенттерінен құралған оркестр университет мәдени-спорт кешенінің фойесінде музыкалық шығармалар ойнауға; Бейнелеу өнері және дизайн кафедрасы студенттері мальберттер әкеліп, сурет салуға; Журналистика кафедрасы іс-шараның ақпараттық имиджіне байланысты жұмыстар жүргізу, интервью алу, газеттер тарату, пресс-релиздер тарату т.б.

Көрме: Оригами лампалар; Кереге механизмі; Музыкалық шкатулкалар; Қазақстанның интерактивтік тақталары; Абстракті бейнелеу өнері; Антикалық робот; Бесік гармонограф;

ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ЖӘНЕ АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ ҒЫЛЫМДАРЫ ФАКУЛЬТЕТІ

Химия және ХТ кафедрасы: Лабораториялық эксперимент; География, туризм және су ресурстары: Топографиялық әдістерді көрсету; Экология кафедрасы: көрме; Биология және ауылшаруашылық пәндері кафедрасы: Көрме.

Көрме: Шығыр Диірмені; Көрі.

КӨПТІЛДІ БІЛІМ БЕРУ ФАКУЛЬТЕТІ

Факультет мамандықтары бойынша жетістіктер көрмесі; Факультет белсенділерінің бітіруші түлектермен жұмысы (мамандықтар бойынша ақпараттандыру, буклеттер тарату). English Only Space (EOS) кешенді тілдік студиясы және онда жүргізілетін жұмыстармен таныстыру. Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша шетелде білім алып келген студенттермен кездесу. Экскурсия: а) Факультет кітапханасы, ә) Иран мәдениеті орталығы, б) З.Қабдолов мұражайы

Қосымша: Факультет мамандықтары туралы видеоролик көрсету

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 3

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 99

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 82

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 358

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.