Ашық есік күні өтеді

Жексенбі күні 15 сәуірде сағ. 11.00-15.00 аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті спорт кешенінде «Ашық есік» күні ұйымдастырылады. Ашық есік күні ектеп түлектері мен ата-аналарға және ұстаздарға арналады. Ұйымдастырушылар: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Халықаралық жастар қоры, Bolashak Engineering .

ФИЗИКА, МАТЕМАТИКА ЖӘНЕ АҚПАРАТТЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР ФАКУЛЬТЕТІ

Робототехника бойынша Arduino платформасында светодиодтар пайдаланып, бағдаршам жасап, Tinkercard онлайн симуляторы арқылы да жасалу жолдарын көрсету; Ноутбукты ашып – шашып, операциялық жүйені, драйверлерді және қосымша программаларды орнатуды көрсету; Логикалық элементтерді компьютермен модельдеу; Компьютерлік дизайн және анимация.

Көрме: Электрлік лампалар ;Вертолетті модельдеу; Геокупол.

«ИННОВАЦИЯЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ» ФАКУЛЬТЕТІ

Оқушыларды ҰБТ-ға дайындау мақсатындағы психологиялық тренингтер өткізу; Спорт алаңымен таныстыру, спортшы студенттердің спорттық дайындық сәтінен көрініс; Дефектолог-логопедтің қызметін көрсететін құрал-жабдықтармен таныстыру, арт терапия, психологиялық тренингтерді жүргізу жолдарымен таныстыру; М.Монтессори технологиясын қолданудың әдіс-тәсілдері және құм терапиясының маңызы, мақсаты, пайдалану әдістерін көрсету.

Көрме: Пазлдар; Балаларға сурет салдыру.

ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ ҚҰҚЫҚ ФАКУЛЬТЕТІ

Инновациялық алаң Бизнес-инкубатор және коворкинг «i-Spacе» экскурсия жасау; Криминалистикалық лабораторияларда эксперимент жүргізуге байланысты мастер – кластар көрсету (Құқықтану мамандығы бойынша); Криминалдық полигон базасында көрініс жұмыстарын жүргізу.

ГУМАНИТАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ

Музыка мамандықтарының студенттерінен құралған оркестр университет мәдени-спорт кешенінің фойесінде музыкалық шығармалар ойнауға; Бейнелеу өнері және дизайн кафедрасы студенттері мальберттер әкеліп, сурет салуға; Журналистика кафедрасы іс-шараның ақпараттық имиджіне байланысты жұмыстар жүргізу, интервью алу, газеттер тарату, пресс-релиздер тарату т.б.

Көрме: Оригами лампалар; Кереге механизмі; Музыкалық шкатулкалар; Қазақстанның интерактивтік тақталары; Абстракті бейнелеу өнері; Антикалық робот; Бесік гармонограф;

ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ЖӘНЕ АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ ҒЫЛЫМДАРЫ ФАКУЛЬТЕТІ

Химия және ХТ кафедрасы: Лабораториялық эксперимент; География, туризм және су ресурстары: Топографиялық әдістерді көрсету; Экология кафедрасы: көрме; Биология және ауылшаруашылық пәндері кафедрасы: Көрме.

Көрме: Шығыр Диірмені; Көрі.

КӨПТІЛДІ БІЛІМ БЕРУ ФАКУЛЬТЕТІ

Факультет мамандықтары бойынша жетістіктер көрмесі; Факультет белсенділерінің бітіруші түлектермен жұмысы (мамандықтар бойынша ақпараттандыру, буклеттер тарату). English Only Space (EOS) кешенді тілдік студиясы және онда жүргізілетін жұмыстармен таныстыру. Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша шетелде білім алып келген студенттермен кездесу. Экскурсия: а) Факультет кітапханасы, ә) Иран мәдениеті орталығы, б) З.Қабдолов мұражайы

Қосымша: Факультет мамандықтары туралы видеоролик көрсету

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 11

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 170

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 139

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 107

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.