Ашық есік күні өтеді

Жексенбі күні 15 сәуірде сағ. 11.00-15.00 аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті спорт кешенінде «Ашық есік» күні ұйымдастырылады. Ашық есік күні ектеп түлектері мен ата-аналарға және ұстаздарға арналады. Ұйымдастырушылар: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Халықаралық жастар қоры, Bolashak Engineering .

ФИЗИКА, МАТЕМАТИКА ЖӘНЕ АҚПАРАТТЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР ФАКУЛЬТЕТІ

Робототехника бойынша Arduino платформасында светодиодтар пайдаланып, бағдаршам жасап, Tinkercard онлайн симуляторы арқылы да жасалу жолдарын көрсету; Ноутбукты ашып – шашып, операциялық жүйені, драйверлерді және қосымша программаларды орнатуды көрсету; Логикалық элементтерді компьютермен модельдеу; Компьютерлік дизайн және анимация.

Көрме: Электрлік лампалар ;Вертолетті модельдеу; Геокупол.

«ИННОВАЦИЯЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ» ФАКУЛЬТЕТІ

Оқушыларды ҰБТ-ға дайындау мақсатындағы психологиялық тренингтер өткізу; Спорт алаңымен таныстыру, спортшы студенттердің спорттық дайындық сәтінен көрініс; Дефектолог-логопедтің қызметін көрсететін құрал-жабдықтармен таныстыру, арт терапия, психологиялық тренингтерді жүргізу жолдарымен таныстыру; М.Монтессори технологиясын қолданудың әдіс-тәсілдері және құм терапиясының маңызы, мақсаты, пайдалану әдістерін көрсету.

Көрме: Пазлдар; Балаларға сурет салдыру.

ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ ҚҰҚЫҚ ФАКУЛЬТЕТІ

Инновациялық алаң Бизнес-инкубатор және коворкинг «i-Spacе» экскурсия жасау; Криминалистикалық лабораторияларда эксперимент жүргізуге байланысты мастер – кластар көрсету (Құқықтану мамандығы бойынша); Криминалдық полигон базасында көрініс жұмыстарын жүргізу.

ГУМАНИТАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ

Музыка мамандықтарының студенттерінен құралған оркестр университет мәдени-спорт кешенінің фойесінде музыкалық шығармалар ойнауға; Бейнелеу өнері және дизайн кафедрасы студенттері мальберттер әкеліп, сурет салуға; Журналистика кафедрасы іс-шараның ақпараттық имиджіне байланысты жұмыстар жүргізу, интервью алу, газеттер тарату, пресс-релиздер тарату т.б.

Көрме: Оригами лампалар; Кереге механизмі; Музыкалық шкатулкалар; Қазақстанның интерактивтік тақталары; Абстракті бейнелеу өнері; Антикалық робот; Бесік гармонограф;

ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ЖӘНЕ АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ ҒЫЛЫМДАРЫ ФАКУЛЬТЕТІ

Химия және ХТ кафедрасы: Лабораториялық эксперимент; География, туризм және су ресурстары: Топографиялық әдістерді көрсету; Экология кафедрасы: көрме; Биология және ауылшаруашылық пәндері кафедрасы: Көрме.

Көрме: Шығыр Диірмені; Көрі.

КӨПТІЛДІ БІЛІМ БЕРУ ФАКУЛЬТЕТІ

Факультет мамандықтары бойынша жетістіктер көрмесі; Факультет белсенділерінің бітіруші түлектермен жұмысы (мамандықтар бойынша ақпараттандыру, буклеттер тарату). English Only Space (EOS) кешенді тілдік студиясы және онда жүргізілетін жұмыстармен таныстыру. Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша шетелде білім алып келген студенттермен кездесу. Экскурсия: а) Факультет кітапханасы, ә) Иран мәдениеті орталығы, б) З.Қабдолов мұражайы

Қосымша: Факультет мамандықтары туралы видеоролик көрсету

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

24 Сен 2018 1

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.

21 Сен 2018 30

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 41

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 61

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 79

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.