Ашық есік күні өтеді

Жексенбі күні 15 сәуірде сағ. 11.00-15.00 аралығында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті спорт кешенінде «Ашық есік» күні ұйымдастырылады. Ашық есік күні ектеп түлектері мен ата-аналарға және ұстаздарға арналады. Ұйымдастырушылар: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Халықаралық жастар қоры, Bolashak Engineering .

ФИЗИКА, МАТЕМАТИКА ЖӘНЕ АҚПАРАТТЫҚ ТЕХНОЛОГИЯЛАР ФАКУЛЬТЕТІ

Робототехника бойынша Arduino платформасында светодиодтар пайдаланып, бағдаршам жасап, Tinkercard онлайн симуляторы арқылы да жасалу жолдарын көрсету; Ноутбукты ашып – шашып, операциялық жүйені, драйверлерді және қосымша программаларды орнатуды көрсету; Логикалық элементтерді компьютермен модельдеу; Компьютерлік дизайн және анимация.

Көрме: Электрлік лампалар ;Вертолетті модельдеу; Геокупол.

«ИННОВАЦИЯЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ» ФАКУЛЬТЕТІ

Оқушыларды ҰБТ-ға дайындау мақсатындағы психологиялық тренингтер өткізу; Спорт алаңымен таныстыру, спортшы студенттердің спорттық дайындық сәтінен көрініс; Дефектолог-логопедтің қызметін көрсететін құрал-жабдықтармен таныстыру, арт терапия, психологиялық тренингтерді жүргізу жолдарымен таныстыру; М.Монтессори технологиясын қолданудың әдіс-тәсілдері және құм терапиясының маңызы, мақсаты, пайдалану әдістерін көрсету.

Көрме: Пазлдар; Балаларға сурет салдыру.

ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ ҚҰҚЫҚ ФАКУЛЬТЕТІ

Инновациялық алаң Бизнес-инкубатор және коворкинг «i-Spacе» экскурсия жасау; Криминалистикалық лабораторияларда эксперимент жүргізуге байланысты мастер – кластар көрсету (Құқықтану мамандығы бойынша); Криминалдық полигон базасында көрініс жұмыстарын жүргізу.

ГУМАНИТАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР ЖӘНЕ ӨНЕР ФАКУЛЬТЕТІ

Музыка мамандықтарының студенттерінен құралған оркестр университет мәдени-спорт кешенінің фойесінде музыкалық шығармалар ойнауға; Бейнелеу өнері және дизайн кафедрасы студенттері мальберттер әкеліп, сурет салуға; Журналистика кафедрасы іс-шараның ақпараттық имиджіне байланысты жұмыстар жүргізу, интервью алу, газеттер тарату, пресс-релиздер тарату т.б.

Көрме: Оригами лампалар; Кереге механизмі; Музыкалық шкатулкалар; Қазақстанның интерактивтік тақталары; Абстракті бейнелеу өнері; Антикалық робот; Бесік гармонограф;

ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ЖӘНЕ АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ ҒЫЛЫМДАРЫ ФАКУЛЬТЕТІ

Химия және ХТ кафедрасы: Лабораториялық эксперимент; География, туризм және су ресурстары: Топографиялық әдістерді көрсету; Экология кафедрасы: көрме; Биология және ауылшаруашылық пәндері кафедрасы: Көрме.

Көрме: Шығыр Диірмені; Көрі.

КӨПТІЛДІ БІЛІМ БЕРУ ФАКУЛЬТЕТІ

Факультет мамандықтары бойынша жетістіктер көрмесі; Факультет белсенділерінің бітіруші түлектермен жұмысы (мамандықтар бойынша ақпараттандыру, буклеттер тарату). English Only Space (EOS) кешенді тілдік студиясы және онда жүргізілетін жұмыстармен таныстыру. Академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша шетелде білім алып келген студенттермен кездесу. Экскурсия: а) Факультет кітапханасы, ә) Иран мәдениеті орталығы, б) З.Қабдолов мұражайы

Қосымша: Факультет мамандықтары туралы видеоролик көрсету

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 23

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 35

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 102

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.