Білім мен ғылымды дамытуға арналған конференция

Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың Қазақстан халқына 2018 жылғы Жолдауын жүзеге асыру мақсатында және Ғылым күніне орай  Экономика және құқық факультетінде «Жаһандану жағдайындағы білім және ғылымды дамыту басымдылықтары мен үрдістері» тақырыбында жас ғалымдар, магистранттар мен студенттердің ғылыми-практикалық конференциясы өтті.

Конфереция екі секция бойынша жұмыс жасады.

1 секция: "Қазақстандық модельді қалыптастырудың құқықтық қағидалары"

2 секция: "Қазақстан Республикасындағы білімді және ғылымды дамытудың негізгі бағыттары мен басымдықтары".

Ғылыми-практикалық конференцияның секция жұмыстарына төраға: з.ғ.к., Шаяхметова Ж.Б., п.ғ.к. Уталиева Р.С., теңтөраға: э.ғ.к., Адиетова Э.М., хатшылар э.ғ.м. Джумаева А.Қ., э.ғ.м. Абдулова Р.Б. және факультеттің оқытушы-профессор құрамы жетекшілік етті.

Қазіргі кезде мамандық атаулының барлығы бейімділікті, ептілікті, шапшаңдықты, ерекше ой қызметін, мол шығармашылық мүмкіндікті қажет ететін уақыт, сол себептен конференцияның бағдарламасына сәйкес барлық баяндамалар алдын-ала ұсынылған болатын. Баяндамалар барлық талаптарға сәйкес тиісті деңгейде дайындалған.

Конференцияның қорытындысы бойынша:

"Қазақстандық модельді қалыптастырудың құқықтық қағидалары" секциясы бойынша:

I дәрежелі дипломмен 5B030100 – Құқықтану мамандығының 2 курс студенті Қабдолла Төлебике Нұрланқызы;

II дәрежелі дипломмен 5B030100 – Құқықтану мамандығының 1 курс студенттері Гусейнов Равил Азай оглы және Бағытжан Нұрдаулет;

III дәрежелі дипломмен 5B030100 – Құқықтану мамандығының 2, 3 курс студенттері Құбұғұл Сәуле Есенғалиқызы және Жолдаева Эльнара Мұхитқызы марапатталды.

"Қазақстан Республикасындағы білімді және ғылымды дамытудың негізгі бағыттары мен басымдықтары". секциясы бойынша:

I дәрежелі дипломмен 5В051000 – Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3 курс студенті Жанбай Найзабек Қонысбайұлы;

II дәрежелі дипломмен 5В050600 – Экономика мамандығының 2 курс студенті Өтепберген Диана Ерболсынқызы, 5В051000 – Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 2 курс студенті Сапарғалиева Айтолкын Амангельдиевна;

III дәрежелі дипломмен 5В050600 – Экономика мамандығының 2 курс студенті Күлбаев Ильяс Серікұлы, 5В050800 – Есеп және аудит мамандығының 2 курс студенті Еңсеп Ерәлі Есқабылұлы - марапатталды.

Конференция жұмысына белсенділік танытып, қатысқан оқытушылар мен студенттер сертификат және алғыс хатпен марапатталды.