«Серпін» жобасы аясындағы кездесу

2018 жылдың 09 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Мәңгілік Ел жастары – индустрияға»  жобасы шеңберінде  білім грантымен оқып жатырған  студенттермен   «Серпін» Ұлттық жобалар басқарма жетекшісі Тобатаева Күлзия Қадырқызымен кездесу өтті.

Серпін» жобасының басты мақсаты – елдің түрлі аумақтарындағы жұмыс күшін теңестіре отырып, кадр тапшылығы сезілетін аймақтарға жас мамандарды тарту болып табылатынына Кульзия Кадыровна тоқталып кетті.

Оқу ғимаратын аралап, білім ордасының оқу-тәрбие,студенттердің тұрмыстық жағдайларымен танысып, заманауи оқу-зертханалық база құрылғандығына, серпіндіктер өз жаңалықтарымен алдағы мақсат, ойларымен бөлісіп, толғандырып жүрген сұрақтарына жауап берілді.