«Серпін» жобасы аясындағы кездесу

2018 жылдың 09 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Мәңгілік Ел жастары – индустрияға»  жобасы шеңберінде  білім грантымен оқып жатырған  студенттермен   «Серпін» Ұлттық жобалар басқарма жетекшісі Тобатаева Күлзия Қадырқызымен кездесу өтті.

Серпін» жобасының басты мақсаты – елдің түрлі аумақтарындағы жұмыс күшін теңестіре отырып, кадр тапшылығы сезілетін аймақтарға жас мамандарды тарту болып табылатынына Кульзия Кадыровна тоқталып кетті.

Оқу ғимаратын аралап, білім ордасының оқу-тәрбие,студенттердің тұрмыстық жағдайларымен танысып, заманауи оқу-зертханалық база құрылғандығына, серпіндіктер өз жаңалықтарымен алдағы мақсат, ойларымен бөлісіп, толғандырып жүрген сұрақтарына жауап берілді.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 46

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 25

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 46

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 47

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 43

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.