«Серпін» жобасы аясындағы кездесу

2018 жылдың 09 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Мәңгілік Ел жастары – индустрияға»  жобасы шеңберінде  білім грантымен оқып жатырған  студенттермен   «Серпін» Ұлттық жобалар басқарма жетекшісі Тобатаева Күлзия Қадырқызымен кездесу өтті.

Серпін» жобасының басты мақсаты – елдің түрлі аумақтарындағы жұмыс күшін теңестіре отырып, кадр тапшылығы сезілетін аймақтарға жас мамандарды тарту болып табылатынына Кульзия Кадыровна тоқталып кетті.

Оқу ғимаратын аралап, білім ордасының оқу-тәрбие,студенттердің тұрмыстық жағдайларымен танысып, заманауи оқу-зертханалық база құрылғандығына, серпіндіктер өз жаңалықтарымен алдағы мақсат, ойларымен бөлісіп, толғандырып жүрген сұрақтарына жауап берілді.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 68

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 90

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 77

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 127