Парасат пен Сайда мықтылар қатарында.

2018 жылдын 4-8 сәуір аралығында Жезқазған қаласында Самбо күресінен ерлер мен әйелдер арасында және жауынгерлік Самбодан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.

Осы чемпионатта Инновациялық білім беру факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының 1 курс студенті Парасат Жұмабай 62 келі салмақта жеңімпаз атанды және осы мамандықтын 1 курс студенті Сайда Қапсалиқова +78 келі салмақта чемпион болды. 52 келі салмақта 1 курс студенті Аманжан Әбу қола жүлдегер атанды. Қазақстан біріншілігіне университетімізден бес бірдей палуан студентіміз қатысты. Жалпы командалық есепте Атырау облысының Самбошылары мықтылар қатарында. Атырау облысының Самбо федерациясының президенті университетіміздің Дене тәрбиесі кафедрасының меңгерушісі Қазақстан Респуликасына еңбек сіңірген жаттықтырушы Аралбаев Алпысбай Сейткалиевич.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 6

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 44

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 105

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 113

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.