Парасат пен Сайда мықтылар қатарында.

2018 жылдын 4-8 сәуір аралығында Жезқазған қаласында Самбо күресінен ерлер мен әйелдер арасында және жауынгерлік Самбодан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.

Осы чемпионатта Инновациялық білім беру факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының 1 курс студенті Парасат Жұмабай 62 келі салмақта жеңімпаз атанды және осы мамандықтын 1 курс студенті Сайда Қапсалиқова +78 келі салмақта чемпион болды. 52 келі салмақта 1 курс студенті Аманжан Әбу қола жүлдегер атанды. Қазақстан біріншілігіне университетімізден бес бірдей палуан студентіміз қатысты. Жалпы командалық есепте Атырау облысының Самбошылары мықтылар қатарында. Атырау облысының Самбо федерациясының президенті университетіміздің Дене тәрбиесі кафедрасының меңгерушісі Қазақстан Респуликасына еңбек сіңірген жаттықтырушы Аралбаев Алпысбай Сейткалиевич.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 14

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 22

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 36

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 39

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 62

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.