Парасат пен Сайда мықтылар қатарында.

2018 жылдын 4-8 сәуір аралығында Жезқазған қаласында Самбо күресінен ерлер мен әйелдер арасында және жауынгерлік Самбодан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.

Осы чемпионатта Инновациялық білім беру факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының 1 курс студенті Парасат Жұмабай 62 келі салмақта жеңімпаз атанды және осы мамандықтын 1 курс студенті Сайда Қапсалиқова +78 келі салмақта чемпион болды. 52 келі салмақта 1 курс студенті Аманжан Әбу қола жүлдегер атанды. Қазақстан біріншілігіне университетімізден бес бірдей палуан студентіміз қатысты. Жалпы командалық есепте Атырау облысының Самбошылары мықтылар қатарында. Атырау облысының Самбо федерациясының президенті университетіміздің Дене тәрбиесі кафедрасының меңгерушісі Қазақстан Респуликасына еңбек сіңірген жаттықтырушы Аралбаев Алпысбай Сейткалиевич.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 9

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 71

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 61

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 115

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 168

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.