Парасат пен Сайда мықтылар қатарында.

2018 жылдын 4-8 сәуір аралығында Жезқазған қаласында Самбо күресінен ерлер мен әйелдер арасында және жауынгерлік Самбодан Қазақстан Республикасының чемпионаты өтті.

Осы чемпионатта Инновациялық білім беру факультетінің Дене шынықтыру және спорт мамандығының 1 курс студенті Парасат Жұмабай 62 келі салмақта жеңімпаз атанды және осы мамандықтын 1 курс студенті Сайда Қапсалиқова +78 келі салмақта чемпион болды. 52 келі салмақта 1 курс студенті Аманжан Әбу қола жүлдегер атанды. Қазақстан біріншілігіне университетімізден бес бірдей палуан студентіміз қатысты. Жалпы командалық есепте Атырау облысының Самбошылары мықтылар қатарында. Атырау облысының Самбо федерациясының президенті университетіміздің Дене тәрбиесі кафедрасының меңгерушісі Қазақстан Респуликасына еңбек сіңірген жаттықтырушы Аралбаев Алпысбай Сейткалиевич.