Волейболдан Ректор кубогінің иегері анықталды

2018 жылдың 5 – ші сәуірі күні Атырау университетінің спорттық-мәдени кешенінде волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогінің» ақтық ойындары өтті.

Аса тартысты өтіп жатқан сайыста үш команда ақтық ойындарға жолдама алған болатын. Олар: Кәсіпкерлер палатасы, АМӨЗ және Ұлттық қауіпсіздік комитетінің командалары. Финалдық ойындар нәтижелері бойынша 3-ші орынды Кәсіпкерлер палатасы командасы иеленсе, 2-ші орынды Ұлттық қауіпсіздік комитетінің командасы жеңіп алды. 1-ші орынды, Волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогін» Атырау мұнай өңдеу зауытының командасы ұтып алды.

Ректор кубогін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор, Атырау облыстық волейбол федерациясының вице-президенті Абзал Талтенов өз қолымен табыс етіп, жарысқа қатынасқан барлық команда мекемелерінің басшыларын Алғыс хаттармен марапаттады. Жарыс қорытындысы бойынша үздік ойыншылар да анықталды:

1.     «Үздік байланысшы» атағын Облыстық денсаулық сақтау командасының ойыншысы Комиршинов Манат алды.

2.     «Үздік шабуылшы» атағынмен Атырау облыстық кәсіпкелер палатасы командасының ойыншысы Ажығалиев Бауыржан марапатталды.

3.     «Үздік қорғаушы» атағын денсаулық сақтау басқармасының командасының ойыншысы Шабдиров Максим иеленді.

4.     «Үздік ойыншы» атағымен Ұлттық қауіпсіздік комитеті командасының ойыншысы Амиров Манап марапатталды.

5.     «Үздік ардагер ойыншы» атағын Атырау мұнай өңдеу зауытының ойыншысы Юрий Милехин иеленді.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 9

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 101

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 85

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 360

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.