Волейболдан Ректор кубогінің иегері анықталды

2018 жылдың 5 – ші сәуірі күні Атырау университетінің спорттық-мәдени кешенінде волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогінің» ақтық ойындары өтті.

Аса тартысты өтіп жатқан сайыста үш команда ақтық ойындарға жолдама алған болатын. Олар: Кәсіпкерлер палатасы, АМӨЗ және Ұлттық қауіпсіздік комитетінің командалары. Финалдық ойындар нәтижелері бойынша 3-ші орынды Кәсіпкерлер палатасы командасы иеленсе, 2-ші орынды Ұлттық қауіпсіздік комитетінің командасы жеңіп алды. 1-ші орынды, Волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогін» Атырау мұнай өңдеу зауытының командасы ұтып алды.

Ректор кубогін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор, Атырау облыстық волейбол федерациясының вице-президенті Абзал Талтенов өз қолымен табыс етіп, жарысқа қатынасқан барлық команда мекемелерінің басшыларын Алғыс хаттармен марапаттады. Жарыс қорытындысы бойынша үздік ойыншылар да анықталды:

1.     «Үздік байланысшы» атағын Облыстық денсаулық сақтау командасының ойыншысы Комиршинов Манат алды.

2.     «Үздік шабуылшы» атағынмен Атырау облыстық кәсіпкелер палатасы командасының ойыншысы Ажығалиев Бауыржан марапатталды.

3.     «Үздік қорғаушы» атағын денсаулық сақтау басқармасының командасының ойыншысы Шабдиров Максим иеленді.

4.     «Үздік ойыншы» атағымен Ұлттық қауіпсіздік комитеті командасының ойыншысы Амиров Манап марапатталды.

5.     «Үздік ардагер ойыншы» атағын Атырау мұнай өңдеу зауытының ойыншысы Юрий Милехин иеленді.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 40

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.

Ғылыми апталық мерекелік шараға ұласты

18 Апр 2018 50

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 12 сәуір Қазақстан Республикасының Ғылым саласы қызметкерлері күніне орай өткізілген апталық марапаттау кешіне ұласты.

«Sarmad»-тың сырлы саздары

18 Апр 2018 15

Апта сəрсенбісінде өнер кафедрасында тағы бір айрықша кездесу өтті. Бұл жолы қонақ болып «Алаш ұстазы» төсбелгісінің иегері, композитор, этномузыкант Бауыржан Ақтаев жəне оның жетекшілігіндегі «Шабыт» халықаралық фестивалінің лауреаты этно-фольклорлық «Sarmad» ансамблі келді.

Студенттер мен магистранттардың ғылыми конференциясы

17 Апр 2018 33

Ғылым күні қызметкерлері күніне орай өткен ғылым апталығы аясында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінде «Жастар және ғылым» атты дәстүрлі студенттер мен магистранттардың конференциясы өтті. Конференция студенттер мен магистранттар, жас зерттеушілердің ғылыми және шығармашылық белсенділігін арттыру,  дарынды және ынталы жастар үшін тиімді коммуникативтік алаң құру мақсатында ұйымдастырылды.

Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері талқыланды

16 Апр 2018 32

12 сәуір – ғылым қызметкерлері күніне орай университеттің Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұйымдастыруымен «Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері» тақырыбындағы ғылыми семинар өтті. Кафедра жанындағы тұрақты ғылыми семинардың кезекті мәжілісі кеңейтілген сипатта өтіп, оған Атырау қаласы жалпы білім беретін мектептерінің тарих пәні оқытушылары қатысты.