Волейболдан Ректор кубогінің иегері анықталды

2018 жылдың 5 – ші сәуірі күні Атырау университетінің спорттық-мәдени кешенінде волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогінің» ақтық ойындары өтті.

Аса тартысты өтіп жатқан сайыста үш команда ақтық ойындарға жолдама алған болатын. Олар: Кәсіпкерлер палатасы, АМӨЗ және Ұлттық қауіпсіздік комитетінің командалары. Финалдық ойындар нәтижелері бойынша 3-ші орынды Кәсіпкерлер палатасы командасы иеленсе, 2-ші орынды Ұлттық қауіпсіздік комитетінің командасы жеңіп алды. 1-ші орынды, Волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогін» Атырау мұнай өңдеу зауытының командасы ұтып алды.

Ректор кубогін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, химия ғылымдарының докторы, профессор, Атырау облыстық волейбол федерациясының вице-президенті Абзал Талтенов өз қолымен табыс етіп, жарысқа қатынасқан барлық команда мекемелерінің басшыларын Алғыс хаттармен марапаттады. Жарыс қорытындысы бойынша үздік ойыншылар да анықталды:

1.     «Үздік байланысшы» атағын Облыстық денсаулық сақтау командасының ойыншысы Комиршинов Манат алды.

2.     «Үздік шабуылшы» атағынмен Атырау облыстық кәсіпкелер палатасы командасының ойыншысы Ажығалиев Бауыржан марапатталды.

3.     «Үздік қорғаушы» атағын денсаулық сақтау басқармасының командасының ойыншысы Шабдиров Максим иеленді.

4.     «Үздік ойыншы» атағымен Ұлттық қауіпсіздік комитеті командасының ойыншысы Амиров Манап марапатталды.

5.     «Үздік ардагер ойыншы» атағын Атырау мұнай өңдеу зауытының ойыншысы Юрий Милехин иеленді.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 48

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 27

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 42

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 61

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 65

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді