АГУ-да республикалық байқаудың іріктеу туры қорытындыланды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде STARTUP BOLASHAK «Менің Арманым» байқауы үшінші маусымы республикалық жобасының іріктеу кезеңі өтті.

Іріктеу кезеңінің үш күні ішінде 16-35 жас аралығындағы жас азаматтар ұсынған жобалар қаралды. Ширек сынға 20 үздік жоба таңдалды.

Атап айтар болсақ, Қабылет Ажимов «Boltap.com», Руслан Сатыбалдиев, Тыныштық Сүйіндікова, Алихан Мадыханов, Алемхан Бейбітосанов «Пластикті қайта өңдеу», Ислам Ажимкулов «Ата-аналар мен балаларға арналған орталық», Әлішер Орынбай, Аймұрат Сергей «Cool wood», Диана Утемисова, Альбина Куаншалиева «ТОО «ЭйПиДжи Электрик Энерджи», Илонна Русланова, Шынар Нұрлан, Алиби Отаралы «Hire Me», Гульназ Турегелдиева, Динара Далибаева, Қуаныш Қашқылдықов, Олжас Аққалиев, Серік Шарафиденов, Жанбота Сисенбаева, Монсия Сағидалаева «Алақай Атырау», Меруерт Хасанова, Әлия Сабырова «Your Health», Жоламан Жанболатов «Smart learning», Қыдыр Қабиден «Clean Brain», Асылбек Маратов «A.L.S.U.», Азиза Қалиева, Багдад Ибрагимов «ХАН» анимациялық студиясы», Руслан Кударов «Sauda/Bazar/TRU» мобильді қосымша», Бекзада Мақсат «Табиғи жақпа май және сабын дайындау», Інжу Сұлтан «Табиғи эко өнім дайындау», Қуандық Хайруллин «ElectroP», Жанна Шангитова «SMART BILIM», Райымбек Қадірғалиев Райымбек «Advertisement», Адиль Кенжигалиев, Аманжан Беріков «AquaSpeedWash» көлік жуу желісі», Қуаныш Жардемов, Тұрар Бисенов, Шерхан Сатыбалдиев, Бекет Базаров «Вермикомпост/Биогумус» жобаларымен ширек сынға жолдама алды.

Байқау аясында қатысушылар үшін тренингтер, Канвас бизнес-моделі және питч-тұсаукесерлер жасау бойынша шаралар ұйымдастырылды. Үздік жобаларды анықтау мүмкіндігіне сарапшылар мен менторлар ие болды.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 5

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 55

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 62

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді