АГУ-да республикалық байқаудың іріктеу туры қорытындыланды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде STARTUP BOLASHAK «Менің Арманым» байқауы үшінші маусымы республикалық жобасының іріктеу кезеңі өтті.

Іріктеу кезеңінің үш күні ішінде 16-35 жас аралығындағы жас азаматтар ұсынған жобалар қаралды. Ширек сынға 20 үздік жоба таңдалды.

Атап айтар болсақ, Қабылет Ажимов «Boltap.com», Руслан Сатыбалдиев, Тыныштық Сүйіндікова, Алихан Мадыханов, Алемхан Бейбітосанов «Пластикті қайта өңдеу», Ислам Ажимкулов «Ата-аналар мен балаларға арналған орталық», Әлішер Орынбай, Аймұрат Сергей «Cool wood», Диана Утемисова, Альбина Куаншалиева «ТОО «ЭйПиДжи Электрик Энерджи», Илонна Русланова, Шынар Нұрлан, Алиби Отаралы «Hire Me», Гульназ Турегелдиева, Динара Далибаева, Қуаныш Қашқылдықов, Олжас Аққалиев, Серік Шарафиденов, Жанбота Сисенбаева, Монсия Сағидалаева «Алақай Атырау», Меруерт Хасанова, Әлия Сабырова «Your Health», Жоламан Жанболатов «Smart learning», Қыдыр Қабиден «Clean Brain», Асылбек Маратов «A.L.S.U.», Азиза Қалиева, Багдад Ибрагимов «ХАН» анимациялық студиясы», Руслан Кударов «Sauda/Bazar/TRU» мобильді қосымша», Бекзада Мақсат «Табиғи жақпа май және сабын дайындау», Інжу Сұлтан «Табиғи эко өнім дайындау», Қуандық Хайруллин «ElectroP», Жанна Шангитова «SMART BILIM», Райымбек Қадірғалиев Райымбек «Advertisement», Адиль Кенжигалиев, Аманжан Беріков «AquaSpeedWash» көлік жуу желісі», Қуаныш Жардемов, Тұрар Бисенов, Шерхан Сатыбалдиев, Бекет Базаров «Вермикомпост/Биогумус» жобаларымен ширек сынға жолдама алды.

Байқау аясында қатысушылар үшін тренингтер, Канвас бизнес-моделі және питч-тұсаукесерлер жасау бойынша шаралар ұйымдастырылды. Үздік жобаларды анықтау мүмкіндігіне сарапшылар мен менторлар ие болды.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 4

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 99

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 82

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 358

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.