Академиялық ұтқырлық аясында тәжірибе алмасты

Экономика және құқық факультетінің профессор оқытушылар құрамы оқытушылардың академиялық ұтқырлық процесіне белсенді қатысты.

Қазіргі таңда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті арасындағы келісім шарт шеңберінде тәжірибе алмасып, педагогикалық шеберлігін дамытуда. 2018 жылы 19-31 наурыз аралығында Экономика және құқық факультетінің оқытушылары, атап айтсақ, Менеджмент кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к., аға оқытушы Р.С. Уталиева, Экономика кафедрасының аға оқытушысы, э.ғ.м. А.А. Карамулдина, Қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушылары, э.ғ.м. Ш.Б.Сисенгалиева, э.ғ.м. А.Ж. Канатова., Құқықтану кафедрасының меңгерушісі, з.ғ.к., Ш.Ж.Шаяхметова, з.ғ.к., С.С.Дюсебалиева Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінде академиялық ұтқырлық негізінде тәжірибе алмасты. Тәжірибеден өту барысында оқытушыларымыз өздерінің мамандықтарына сәйкес дәріс оқыды және Ш.Б. Сисенгалиева  ҚР Салық кодексіндегі өзгерістер мен қаржылық есептіліктің халықаралық стандарттарын түсіндіру мақсатында дөңгелек үстел өткізді.

Сонымен қатар, ішкі академиялық ұтқырлық шеңберінде, Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінен 2018 жылдың 19 наурызынан бастап оқытушылар құрамы тәжірибе алмасып жатыр. Құқықтану кафедрасы бойынша, Құқықтану кафедрасының меңгерушісі з.ғ.к., доцент Абилшеева Рысгул Қойшыгуловна., з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков,  Экономика кафедрасынан э.ғ.к., доцент Коныспаева Айымжан Айтуаровна, з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков, Менеджмент кафедрасынан э.ғ.к. Жанаргүл Таскинбайқызы, Қаржы, есеп және аудит кафедрасынан э.ғ.к., доцент Гүлжан Жалелқызы Нигметова академиялық ұтқырлық негізінде тәжірибе алмасуда. Аталған оқытушылар университеттің құрылымымен, кітапханалармен танысып,  өз мамандықтарына сәйкес дәріс оқыды. Жасақталған бағдарламаға сәйкес, Құқықтану кафедрасының  меңгерушісі з.ғ.к., доцент Рысгул Қойшыгуловна Абилшеева., з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков,  Құқықтану мамандығының  2 және 3 курс студенттеріне "Мемлекет және құқық теориясы" «Қазақстан Республикасының қылмыстық құқығы», «Қылмыстық процестік құқық», «Криминология» пәндерінен дөңгелек үстел, тәжірибе жаттығу сабақтарын өткізді.

Коныспаева А. «Баға белгілеу», «Кәсіпкерлік» пәндері бойынша дәріс оқып, семинар өткізді. «I Space»  бизнес орталығында  Г.Нигметова мен Ж. Таскинбайқызы білім беру бағдарламасы,  академиялық ұтқырлықты дамыту жолдарын және екі оқу орнының ПОҚ арасында ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүзеге асыру мәселелерін талқылап, пікір алмасты.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 1

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 20

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 15

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 16

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 20

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.