Академиялық ұтқырлық аясында тәжірибе алмасты

Экономика және құқық факультетінің профессор оқытушылар құрамы оқытушылардың академиялық ұтқырлық процесіне белсенді қатысты.

Қазіргі таңда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті арасындағы келісім шарт шеңберінде тәжірибе алмасып, педагогикалық шеберлігін дамытуда. 2018 жылы 19-31 наурыз аралығында Экономика және құқық факультетінің оқытушылары, атап айтсақ, Менеджмент кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к., аға оқытушы Р.С. Уталиева, Экономика кафедрасының аға оқытушысы, э.ғ.м. А.А. Карамулдина, Қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушылары, э.ғ.м. Ш.Б.Сисенгалиева, э.ғ.м. А.Ж. Канатова., Құқықтану кафедрасының меңгерушісі, з.ғ.к., Ш.Ж.Шаяхметова, з.ғ.к., С.С.Дюсебалиева Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінде академиялық ұтқырлық негізінде тәжірибе алмасты. Тәжірибеден өту барысында оқытушыларымыз өздерінің мамандықтарына сәйкес дәріс оқыды және Ш.Б. Сисенгалиева  ҚР Салық кодексіндегі өзгерістер мен қаржылық есептіліктің халықаралық стандарттарын түсіндіру мақсатында дөңгелек үстел өткізді.

Сонымен қатар, ішкі академиялық ұтқырлық шеңберінде, Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінен 2018 жылдың 19 наурызынан бастап оқытушылар құрамы тәжірибе алмасып жатыр. Құқықтану кафедрасы бойынша, Құқықтану кафедрасының меңгерушісі з.ғ.к., доцент Абилшеева Рысгул Қойшыгуловна., з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков,  Экономика кафедрасынан э.ғ.к., доцент Коныспаева Айымжан Айтуаровна, з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков, Менеджмент кафедрасынан э.ғ.к. Жанаргүл Таскинбайқызы, Қаржы, есеп және аудит кафедрасынан э.ғ.к., доцент Гүлжан Жалелқызы Нигметова академиялық ұтқырлық негізінде тәжірибе алмасуда. Аталған оқытушылар университеттің құрылымымен, кітапханалармен танысып,  өз мамандықтарына сәйкес дәріс оқыды. Жасақталған бағдарламаға сәйкес, Құқықтану кафедрасының  меңгерушісі з.ғ.к., доцент Рысгул Қойшыгуловна Абилшеева., з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков,  Құқықтану мамандығының  2 және 3 курс студенттеріне "Мемлекет және құқық теориясы" «Қазақстан Республикасының қылмыстық құқығы», «Қылмыстық процестік құқық», «Криминология» пәндерінен дөңгелек үстел, тәжірибе жаттығу сабақтарын өткізді.

Коныспаева А. «Баға белгілеу», «Кәсіпкерлік» пәндері бойынша дәріс оқып, семинар өткізді. «I Space»  бизнес орталығында  Г.Нигметова мен Ж. Таскинбайқызы білім беру бағдарламасы,  академиялық ұтқырлықты дамыту жолдарын және екі оқу орнының ПОҚ арасында ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүзеге асыру мәселелерін талқылап, пікір алмасты.

Университет ару қыздарын жеңісімен құттықтаймыз!

18 Апр 2018 4

«Атырау университеті аруы-2018» сайысында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті тарих мамандығының 2-курс студенті Дана Муратова бас жүлдені жеңіп алды.

Ғылыми апталық мерекелік шараға ұласты

18 Апр 2018 24

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 12 сәуір Қазақстан Республикасының Ғылым саласы қызметкерлері күніне орай өткізілген апталық марапаттау кешіне ұласты.

«Sarmad»-тың сырлы саздары

18 Апр 2018 8

Апта сəрсенбісінде өнер кафедрасында тағы бір айрықша кездесу өтті. Бұл жолы қонақ болып «Алаш ұстазы» төсбелгісінің иегері, композитор, этномузыкант Бауыржан Ақтаев жəне оның жетекшілігіндегі «Шабыт» халықаралық фестивалінің лауреаты этно-фольклорлық «Sarmad» ансамблі келді.

Студенттер мен магистранттардың ғылыми конференциясы

17 Апр 2018 23

Ғылым күні қызметкерлері күніне орай өткен ғылым апталығы аясында гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінде «Жастар және ғылым» атты дәстүрлі студенттер мен магистранттардың конференциясы өтті. Конференция студенттер мен магистранттар, жас зерттеушілердің ғылыми және шығармашылық белсенділігін арттыру,  дарынды және ынталы жастар үшін тиімді коммуникативтік алаң құру мақсатында ұйымдастырылды.

Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері талқыланды

16 Апр 2018 27

12 сәуір – ғылым қызметкерлері күніне орай университеттің Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұйымдастыруымен «Дүниежүзі тарихын оқытудың өзекті мәселелері» тақырыбындағы ғылыми семинар өтті. Кафедра жанындағы тұрақты ғылыми семинардың кезекті мәжілісі кеңейтілген сипатта өтіп, оған Атырау қаласы жалпы білім беретін мектептерінің тарих пәні оқытушылары қатысты.