Академиялық ұтқырлық аясында тәжірибе алмасты

Экономика және құқық факультетінің профессор оқытушылар құрамы оқытушылардың академиялық ұтқырлық процесіне белсенді қатысты.

Қазіргі таңда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университеті арасындағы келісім шарт шеңберінде тәжірибе алмасып, педагогикалық шеберлігін дамытуда. 2018 жылы 19-31 наурыз аралығында Экономика және құқық факультетінің оқытушылары, атап айтсақ, Менеджмент кафедрасының меңгерушісі, п.ғ.к., аға оқытушы Р.С. Уталиева, Экономика кафедрасының аға оқытушысы, э.ғ.м. А.А. Карамулдина, Қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушылары, э.ғ.м. Ш.Б.Сисенгалиева, э.ғ.м. А.Ж. Канатова., Құқықтану кафедрасының меңгерушісі, з.ғ.к., Ш.Ж.Шаяхметова, з.ғ.к., С.С.Дюсебалиева Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінде академиялық ұтқырлық негізінде тәжірибе алмасты. Тәжірибеден өту барысында оқытушыларымыз өздерінің мамандықтарына сәйкес дәріс оқыды және Ш.Б. Сисенгалиева  ҚР Салық кодексіндегі өзгерістер мен қаржылық есептіліктің халықаралық стандарттарын түсіндіру мақсатында дөңгелек үстел өткізді.

Сонымен қатар, ішкі академиялық ұтқырлық шеңберінде, Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінен 2018 жылдың 19 наурызынан бастап оқытушылар құрамы тәжірибе алмасып жатыр. Құқықтану кафедрасы бойынша, Құқықтану кафедрасының меңгерушісі з.ғ.к., доцент Абилшеева Рысгул Қойшыгуловна., з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков,  Экономика кафедрасынан э.ғ.к., доцент Коныспаева Айымжан Айтуаровна, з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков, Менеджмент кафедрасынан э.ғ.к. Жанаргүл Таскинбайқызы, Қаржы, есеп және аудит кафедрасынан э.ғ.к., доцент Гүлжан Жалелқызы Нигметова академиялық ұтқырлық негізінде тәжірибе алмасуда. Аталған оқытушылар университеттің құрылымымен, кітапханалармен танысып,  өз мамандықтарына сәйкес дәріс оқыды. Жасақталған бағдарламаға сәйкес, Құқықтану кафедрасының  меңгерушісі з.ғ.к., доцент Рысгул Қойшыгуловна Абилшеева., з.ғ.к., доцент Серікқали Күнтебайұлы Алибеков,  Құқықтану мамандығының  2 және 3 курс студенттеріне "Мемлекет және құқық теориясы" «Қазақстан Республикасының қылмыстық құқығы», «Қылмыстық процестік құқық», «Криминология» пәндерінен дөңгелек үстел, тәжірибе жаттығу сабақтарын өткізді.

Коныспаева А. «Баға белгілеу», «Кәсіпкерлік» пәндері бойынша дәріс оқып, семинар өткізді. «I Space»  бизнес орталығында  Г.Нигметова мен Ж. Таскинбайқызы білім беру бағдарламасы,  академиялық ұтқырлықты дамыту жолдарын және екі оқу орнының ПОҚ арасында ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүзеге асыру мәселелерін талқылап, пікір алмасты.

21 Сен 2018 21

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 33

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 55

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 70

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 182

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.