Республикалық байқаудың іріктеу кезеңі басталды

Кеше 2 сәуір күні реалити-шоу стартап жобалар конкурсының іріктеу кезеңі басталды. Яғни аймақтық іріктеу, яғни аймақтардан идеялар іздеу. Үш күн бойы өтікізілетін тренингтерде жоба қатысушысы менторлар көмегін алу мүмкіндігіне ие болады.

StartupBolashak - Менің арманым" - "Менің арманым" жастар бизнес-жобалары ұлттық байқауы мен "StartupBolashak" стартап жобалар байқауларын біріктіру нәтижесінде пайда болды.

Мақсаты – өмір сапасын арттыруға бағытталған, қоғамдық маңызы бар, алдыңғы қатарлы білім алудың арқасында еліміздің әлеуметтік-экономикалық өміріне технологияларды енгізуге негізделген жас кәсіпкерлердің бизнес бастамаларын қолдау.

Ұлттық байқау 16 мен 35 жас аралығындағы жас кәсіпкерлерге арналған.

Байқау барысында менторлар мен ұстаздар сіздің арманыңыздың "идеядан" "жобаға" айналуына көмектеседі және жоба қатысушысы өз кәсібін бастауға және инвестициялауға мүмкіндік алады.

Іріктеу кезеңінен өткен қатысушы ширек финалға жолдама алып, 16 аймақтан жиналған ең үздік 500 жоба авторлары білікті бизнес-тренерлер, коучерлерден кеңес алып, Қазақстанның алдыңғы қатарлы кәсіпкерлерінің қолдауына ие бола алады.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 29

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 16

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 40

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 36

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.