Республикалық байқаудың іріктеу кезеңі басталды

Кеше 2 сәуір күні реалити-шоу стартап жобалар конкурсының іріктеу кезеңі басталды. Яғни аймақтық іріктеу, яғни аймақтардан идеялар іздеу. Үш күн бойы өтікізілетін тренингтерде жоба қатысушысы менторлар көмегін алу мүмкіндігіне ие болады.

StartupBolashak - Менің арманым" - "Менің арманым" жастар бизнес-жобалары ұлттық байқауы мен "StartupBolashak" стартап жобалар байқауларын біріктіру нәтижесінде пайда болды.

Мақсаты – өмір сапасын арттыруға бағытталған, қоғамдық маңызы бар, алдыңғы қатарлы білім алудың арқасында еліміздің әлеуметтік-экономикалық өміріне технологияларды енгізуге негізделген жас кәсіпкерлердің бизнес бастамаларын қолдау.

Ұлттық байқау 16 мен 35 жас аралығындағы жас кәсіпкерлерге арналған.

Байқау барысында менторлар мен ұстаздар сіздің арманыңыздың "идеядан" "жобаға" айналуына көмектеседі және жоба қатысушысы өз кәсібін бастауға және инвестициялауға мүмкіндік алады.

Іріктеу кезеңінен өткен қатысушы ширек финалға жолдама алып, 16 аймақтан жиналған ең үздік 500 жоба авторлары білікті бизнес-тренерлер, коучерлерден кеңес алып, Қазақстанның алдыңғы қатарлы кәсіпкерлерінің қолдауына ие бола алады.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 16

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 15

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.

Студенттер өнер қайраткерлерімен кездесті

11 Ноя 2019 54

Қарашаның 9 жұлдызында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Музыка және өнер кафедрасында екі бірдей өнер қайраткерімен кездесу өтті.

Спартакиада басталды

11 Ноя 2019 33

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасындағы факультетаралық спартакиада басталды.

Қаржы және есеп кафедрасындағы елеулі жетістіктер

7 Ноя 2019 31

Ғылым - уақыт пен кеңістікте бар, зерттеуге болатын шынайы нақты нәрселердің заңдары мен қағидаларын, тәртібі мен құрылымын объективті түсіндіретін, эксперимент пен бақылауға негізделіп, жүйелі түсінік қалыптастыратын таным саласы.  «Білім – бақтың жібермейтін қазығы», – депті Мұхтар Әуезов.