Республикалық байқаудың іріктеу кезеңі басталды

Кеше 2 сәуір күні реалити-шоу стартап жобалар конкурсының іріктеу кезеңі басталды. Яғни аймақтық іріктеу, яғни аймақтардан идеялар іздеу. Үш күн бойы өтікізілетін тренингтерде жоба қатысушысы менторлар көмегін алу мүмкіндігіне ие болады.

StartupBolashak - Менің арманым" - "Менің арманым" жастар бизнес-жобалары ұлттық байқауы мен "StartupBolashak" стартап жобалар байқауларын біріктіру нәтижесінде пайда болды.

Мақсаты – өмір сапасын арттыруға бағытталған, қоғамдық маңызы бар, алдыңғы қатарлы білім алудың арқасында еліміздің әлеуметтік-экономикалық өміріне технологияларды енгізуге негізделген жас кәсіпкерлердің бизнес бастамаларын қолдау.

Ұлттық байқау 16 мен 35 жас аралығындағы жас кәсіпкерлерге арналған.

Байқау барысында менторлар мен ұстаздар сіздің арманыңыздың "идеядан" "жобаға" айналуына көмектеседі және жоба қатысушысы өз кәсібін бастауға және инвестициялауға мүмкіндік алады.

Іріктеу кезеңінен өткен қатысушы ширек финалға жолдама алып, 16 аймақтан жиналған ең үздік 500 жоба авторлары білікті бизнес-тренерлер, коучерлерден кеңес алып, Қазақстанның алдыңғы қатарлы кәсіпкерлерінің қолдауына ие бола алады.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 19

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 27

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 13

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.