Республикалық байқаудың іріктеу кезеңі басталды

Кеше 2 сәуір күні реалити-шоу стартап жобалар конкурсының іріктеу кезеңі басталды. Яғни аймақтық іріктеу, яғни аймақтардан идеялар іздеу. Үш күн бойы өтікізілетін тренингтерде жоба қатысушысы менторлар көмегін алу мүмкіндігіне ие болады.

StartupBolashak - Менің арманым" - "Менің арманым" жастар бизнес-жобалары ұлттық байқауы мен "StartupBolashak" стартап жобалар байқауларын біріктіру нәтижесінде пайда болды.

Мақсаты – өмір сапасын арттыруға бағытталған, қоғамдық маңызы бар, алдыңғы қатарлы білім алудың арқасында еліміздің әлеуметтік-экономикалық өміріне технологияларды енгізуге негізделген жас кәсіпкерлердің бизнес бастамаларын қолдау.

Ұлттық байқау 16 мен 35 жас аралығындағы жас кәсіпкерлерге арналған.

Байқау барысында менторлар мен ұстаздар сіздің арманыңыздың "идеядан" "жобаға" айналуына көмектеседі және жоба қатысушысы өз кәсібін бастауға және инвестициялауға мүмкіндік алады.

Іріктеу кезеңінен өткен қатысушы ширек финалға жолдама алып, 16 аймақтан жиналған ең үздік 500 жоба авторлары білікті бизнес-тренерлер, коучерлерден кеңес алып, Қазақстанның алдыңғы қатарлы кәсіпкерлерінің қолдауына ие бола алады.

Арайлым БАҒЫТЖАН

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 8

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 98

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.