Мәжіліс депутаты Б.Ізмұхамбетов университетімізде болды

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты, Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі Бақтықожа Ізмұхамбетов Атырау облысына сапары кезінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Мәжіліс депутаты өз кезегінде оқу орнында жүзеге асырылған бірнеше жаңа жобалармен танысты.

Атап айтар болсақ, студенттерді кәсіпкерлікке баулып, сондай-ақ олардың ғылыми-идеялық жұмыстарын қаржыландыруға мүмкіндік беретін i-Space ковкоркингі мен бизнес инкубатор және екі компоненттен тұратын, ағылшын тілін үйренуге арналған инновациялық Еnglish Оnly Space кешендерін аралады. Сонымен қатар құрметті қонағымыз мәдени-спорт кешені мен стадионды да көріп шықты.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 8

16 тамыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 99

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 83

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 359

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.