Мәжіліс депутаты Б.Ізмұхамбетов университетімізде болды

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты, Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі Бақтықожа Ізмұхамбетов Атырау облысына сапары кезінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Мәжіліс депутаты өз кезегінде оқу орнында жүзеге асырылған бірнеше жаңа жобалармен танысты.

Атап айтар болсақ, студенттерді кәсіпкерлікке баулып, сондай-ақ олардың ғылыми-идеялық жұмыстарын қаржыландыруға мүмкіндік беретін i-Space ковкоркингі мен бизнес инкубатор және екі компоненттен тұратын, ағылшын тілін үйренуге арналған инновациялық Еnglish Оnly Space кешендерін аралады. Сонымен қатар құрметті қонағымыз мәдени-спорт кешені мен стадионды да көріп шықты.

Ирандық профессор университетімізде

15 Ноя 2019 1

Шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы аясында 6 қарашадан бастап бізде қонақта Тарбиат Модарес университетінің (Тегеран қ.) қауымдастырылған профессоры Давуд Седигизаде (Davoud Sedigizadeh) - жасанды интеллект және машиналық оқыту саласындағы белгілі ғалым жұмысын бастады.

Ғылыми-практикалық дөңгелек үстел өтті

15 Ноя 2019 1

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерейтойын қарсы алу алдында «Университетіміздің 70 жылдығына – 70 қадам» бағдарламасы аясында түрлі жұмыстар жалғасын табуда.

Оқытушылар кәсіби біліктілігін арттырды

15 Ноя 2019 3

Нұрсұлтан Назарбаевтың 2017 жылы 12 сәуірдегі «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласында «ХХІ ғасырдағы ұлттық сана туралы» және «Таяу жылдардағы міндеттер» арқылы болашаққа қадам басудағы бірнеше сатыларды қамтитын рухани құндылықтарымызға байланысты мәселелер Елбасының көзқарасы ретінде сараланған.

ТШО IT Департаментімен кездесу өтті

14 Ноя 2019 20

13 қарашада ТШО-ның IT департаменті El-Mogazi Raddi менеджері бастаған Бағдарламалық инженерия кафедрасының студенттеріне 9 IT бағыты яғни деректер ғылымы (Data science), бизнес-аналитика, киберқауіпсіздік, мәліметтерді басқару, бұлтты есептеулер, Agile, нақты уақыт режиміндегі деректерді визуализациялау және цифрландыруы бойынша кездесу өткізді. Бұл іс-шара университеттің 70-жылдығын атап өту аясында бағдарламалық инженерия кафедрасында жоспарланған болатын.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТА - ТЕҢГЕ КҮНІ

14 Ноя 2019 19

Қазақ елі үшін мән-маңызы жағынан беделі жоғары тұрған бір күн бар.