Мәжіліс депутаты Б.Ізмұхамбетов университетімізде болды

Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаты, Халықаралық істер, қорғаныс және қауіпсіздік комитетінің мүшесі Бақтықожа Ізмұхамбетов Атырау облысына сапары кезінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Мәжіліс депутаты өз кезегінде оқу орнында жүзеге асырылған бірнеше жаңа жобалармен танысты.

Атап айтар болсақ, студенттерді кәсіпкерлікке баулып, сондай-ақ олардың ғылыми-идеялық жұмыстарын қаржыландыруға мүмкіндік беретін i-Space ковкоркингі мен бизнес инкубатор және екі компоненттен тұратын, ағылшын тілін үйренуге арналған инновациялық Еnglish Оnly Space кешендерін аралады. Сонымен қатар құрметті қонағымыз мәдени-спорт кешені мен стадионды да көріп шықты.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 5

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 54

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 61

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді