Волейболдан ректор Кубогі басталды

Кеше біздің  университетіміздің спорттық-мәдени кешенінде тұңғыш  рет волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогі» басталды.

Аталған жарысқа әр түрлі мекемелерден 12 команда қатынасуға тілек білдірді. Салтанатты ашылу шарасына университет ректоры Абзал Талтенов пен облыстық мәслихат депутаты, волейбол ардагері Сайын Қуанышов құттықтау сөз сөйлеп, қатынасушыларға жеңіс тіледі. Жеребе нәтижесінде командалар төмендегідей топтарға түсті:

А тобы: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетін, Атырау облыстық сот, Денсаулық сақтау басқармасы, Атырау – Ақпарат

В тобы: ДКНБ, кәсіпкерлер палатасы, Махамбет ауданының әкімшілігі, «Нұр Отан» партиясы.

С тобы: АМӨЗ, Қалалық әкімшілік, АксайГазСервис, Атырау Жарық

Ашылау кезеңінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Денсаулық сақтау Басқармасы ойнады. Біздің команда 2:0 есебімен жеңіске жетті.

Қалған ойындар кестесі мынадай:

02.04.2018

17:30. Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ – Денсаулық сақтау Басқармасы

18:40. ДКНБ – Махамбет ауданы әкімшілігі

19.20. Атырау облыстық соты – Атырау-Акпарат

20.00. Кәсіпкерлер палатасы – Махамбет ауданы әкімшілігі

20.40. Қалалық әкімшілік – АксайГазСервис

03.04.2018

18.00. Денсаулық сақтау басқармасы – Атырау облыстық соты

18.40. Х.Досмұхамедов атын АтМУ – Атырау-Акпарат

19.20. ДКНБ – Кәсіпкерлер палатасы

20.00. Махамбет ауданы әкімшілігі – «Нұр Отан»

20.40. АМӨЗ – АксайГазСервис

21.20. Атырау Жарық – қалалық әкімшілік

22.00. Кәсіпкерлер палатасы – «Нұр Отан»

04.04.2018

18.00. Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ – Атырау облыстық сот

18.40. «Нұр Отан» – денсаулық сақтау басқармасы

19.20. ДКНБ – «Нұр Отан»

20.00. АМӨЗ – Қалалық әкімшілік

20.40. АксайГазСервис – Атырау Жарык

05.04.2018

ФИНАЛ

Фархат БИЖАНОВ,

Медиақызмет жетекшісі

Ирандық профессор университетімізде

15 Ноя 2019 1

Шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы аясында 6 қарашадан бастап бізде қонақта Тарбиат Модарес университетінің (Тегеран қ.) қауымдастырылған профессоры Давуд Седигизаде (Davoud Sedigizadeh) - жасанды интеллект және машиналық оқыту саласындағы белгілі ғалым жұмысын бастады.

Ғылыми-практикалық дөңгелек үстел өтті

15 Ноя 2019 1

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерейтойын қарсы алу алдында «Университетіміздің 70 жылдығына – 70 қадам» бағдарламасы аясында түрлі жұмыстар жалғасын табуда.

Оқытушылар кәсіби біліктілігін арттырды

15 Ноя 2019 3

Нұрсұлтан Назарбаевтың 2017 жылы 12 сәуірдегі «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» атты бағдарламалық мақаласында «ХХІ ғасырдағы ұлттық сана туралы» және «Таяу жылдардағы міндеттер» арқылы болашаққа қадам басудағы бірнеше сатыларды қамтитын рухани құндылықтарымызға байланысты мәселелер Елбасының көзқарасы ретінде сараланған.

ТШО IT Департаментімен кездесу өтті

14 Ноя 2019 19

13 қарашада ТШО-ның IT департаменті El-Mogazi Raddi менеджері бастаған Бағдарламалық инженерия кафедрасының студенттеріне 9 IT бағыты яғни деректер ғылымы (Data science), бизнес-аналитика, киберқауіпсіздік, мәліметтерді басқару, бұлтты есептеулер, Agile, нақты уақыт режиміндегі деректерді визуализациялау және цифрландыруы бойынша кездесу өткізді. Бұл іс-шара университеттің 70-жылдығын атап өту аясында бағдарламалық инженерия кафедрасында жоспарланған болатын.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТА - ТЕҢГЕ КҮНІ

14 Ноя 2019 17

Қазақ елі үшін мән-маңызы жағынан беделі жоғары тұрған бір күн бар.