Волейболдан ректор Кубогі басталды

Кеше біздің  университетіміздің спорттық-мәдени кешенінде тұңғыш  рет волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогі» басталды.

Аталған жарысқа әр түрлі мекемелерден 12 команда қатынасуға тілек білдірді. Салтанатты ашылу шарасына университет ректоры Абзал Талтенов пен облыстық мәслихат депутаты, волейбол ардагері Сайын Қуанышов құттықтау сөз сөйлеп, қатынасушыларға жеңіс тіледі. Жеребе нәтижесінде командалар төмендегідей топтарға түсті:

А тобы: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетін, Атырау облыстық сот, Денсаулық сақтау басқармасы, Атырау – Ақпарат

В тобы: ДКНБ, кәсіпкерлер палатасы, Махамбет ауданының әкімшілігі, «Нұр Отан» партиясы.

С тобы: АМӨЗ, Қалалық әкімшілік, АксайГазСервис, Атырау Жарық

Ашылау кезеңінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Денсаулық сақтау Басқармасы ойнады. Біздің команда 2:0 есебімен жеңіске жетті.

Қалған ойындар кестесі мынадай:

02.04.2018

17:30. Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ – Денсаулық сақтау Басқармасы

18:40. ДКНБ – Махамбет ауданы әкімшілігі

19.20. Атырау облыстық соты – Атырау-Акпарат

20.00. Кәсіпкерлер палатасы – Махамбет ауданы әкімшілігі

20.40. Қалалық әкімшілік – АксайГазСервис

03.04.2018

18.00. Денсаулық сақтау басқармасы – Атырау облыстық соты

18.40. Х.Досмұхамедов атын АтМУ – Атырау-Акпарат

19.20. ДКНБ – Кәсіпкерлер палатасы

20.00. Махамбет ауданы әкімшілігі – «Нұр Отан»