Волейболдан ректор Кубогі басталды

Кеше біздің  университетіміздің спорттық-мәдени кешенінде тұңғыш  рет волейболдан облыстық турнир Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректоры кубогі» басталды.

Аталған жарысқа әр түрлі мекемелерден 12 команда қатынасуға тілек білдірді. Салтанатты ашылу шарасына университет ректоры Абзал Талтенов пен облыстық мәслихат депутаты, волейбол ардагері Сайын Қуанышов құттықтау сөз сөйлеп, қатынасушыларға жеңіс тіледі. Жеребе нәтижесінде командалар төмендегідей топтарға түсті:

А тобы: Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетін, Атырау облыстық сот, Денсаулық сақтау басқармасы, Атырау – Ақпарат

В тобы: ДКНБ, кәсіпкерлер палатасы, Махамбет ауданының әкімшілігі, «Нұр Отан» партиясы.

С тобы: АМӨЗ, Қалалық әкімшілік, АксайГазСервис, Атырау Жарық

Ашылау кезеңінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Денсаулық сақтау Басқармасы ойнады. Біздің команда 2:0 есебімен жеңіске жетті.

Қалған ойындар кестесі мынадай:

02.04.2018

17:30. Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ – Денсаулық сақтау Басқармасы

18:40. ДКНБ – Махамбет ауданы әкімшілігі

19.20. Атырау облыстық соты – Атырау-Акпарат

20.00. Кәсіпкерлер палатасы – Махамбет ауданы әкімшілігі

20.40. Қалалық әкімшілік – АксайГазСервис

03.04.2018

18.00. Денсаулық сақтау басқармасы – Атырау облыстық соты

18.40. Х.Досмұхамедов атын АтМУ – Атырау-Акпарат

19.20. ДКНБ – Кәсіпкерлер палатасы

20.00. Махамбет ауданы әкімшілігі – «Нұр Отан»

20.40. АМӨЗ – АксайГазСервис

21.20. Атырау Жарық – қалалық әкімшілік

22.00. Кәсіпкерлер палатасы – «Нұр Отан»

04.04.2018

18.00. Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ – Атырау облыстық сот

18.40. «Нұр Отан» – денсаулық сақтау басқармасы

19.20. ДКНБ – «Нұр Отан»

20.00. АМӨЗ – Қалалық әкімшілік

20.40. АксайГазСервис – Атырау Жарык

05.04.2018

ФИНАЛ

Фархат БИЖАНОВ,

Медиақызмет жетекшісі

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 6

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 32

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 35

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 47

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.