МЕКТЕП ТҮЛЕКТЕРІМЕН КЕЗДЕСУ ӨТТІ

2018 жылдың 27 наурызы күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің Журналистика кафедрасының оқытушылары Қ.Сүндетұлы мен Ф.Балғожиев Атырау қаласындағы № 10 С.Мұқанов атындағы орта мектепте және Алмагүл мөлтек ауданындағы № 34 мектеп гимназияда кәсіби бағдар жұмысын жүргізу мақсатында биылғы мектеп бітіретін түлектермен, олардың ата-аналарымен кездесу өткізді.

Кездесу барысында аты аталған кафедра оқытушылары сөз сөйлеп, университеттің тарихы мен бүгінгі тыныс-тіршілгінен хабарлама жасады. Сондай-ақ, № 10 С.Мұқанов атындағы мектептің директоры міндетін атқарушы Гүлбану Балмұқанқызы Ешимова, ата-аналар атынан Қожықова Ұлдай, Әліпкалиева Айгүл сөз сөйлеп, көкейлеріндегі жүрген сұрақтарға тұшымды жауаптар алды.

№ 34 мектеп гимназияда болған кездесуде де университеттің қабылдау комиссиясының хатшысы А.Б. Дүйсекенова, профессор А.Шамғонов, мектептің оқу ісі жөніндегі меңгерушісі Светлана Қадырешқызы, сондай-ақ инновациялық білім беру факультеті оқытушылары қатысып, ата-аналар атынан Мүсірепова Алмагүл, Тоқбасова Алмагүл сөз сөйледі.

Аталған кездесуде ата-аналар мен биылғы мектеп түлектері тарапынан қойылған сұрақтарға толық жауап берілді. Оларға дайындалған кафедра туралы буклет пен «Университет» газетінің соңғы саны таратылды. Кездесуге № 10 С.Мұқанов атындағы мектептен 27 оқушы, № 34 мектеп гимназиядан 48 оқушы қатысты.

Газетті насихаттау барысында Журналистика мамандығына келем деген оқушыларға осы бастан мақала және өлең жазуға болатындығы айтылып, түсіндірілді. Кездесуде Журналистика мамандығына 2 студент оқуға түсетіндігі туралы өздерінің ниеттерін білдірді.

Журналистика кафедрасының оқытушылары:

Қ.Сүндетұлы, Ф.Балғожиев

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 11

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 170

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 139

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 107

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.