Қош келдің, әз-Наурыз!

Қазақ халқы ұлт болып Ұлыстың ұлы күні Наурызды керемет көңіл күймен қарсы алды. Жыл басы Наурыз мейрамын атыраулықтар да ерекше тойлады. Сұлтан Бейбарыс алаңында ұйымдастырылған кең көлемдегі мерекелік шараға Атырау халқы көп жиналды.

Мерейлі мерекеге байланысты алаңда ұлттық құндылықтарымызды жаңғыртып, ақ шаңқан киіз үйлер тігілді. Барлық киіз үйлерде қазақ халқының ұлттық салт-дәстүрлері көрсетіліп, театрланған көріністер қойылып, суреттер көрмесі, жәрмеңкелер, спорттық сайыстар өткізілді. Әсем ән мен тәтті күйге де кезек берілді. Жұртшылықты мерекелік көңіл күйге бөлеген 23 киіз үйдің қатарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің де киіз үйі болды. Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ректоры Абзал Ахатұлы Талтенов киіз үйге келген қонақтарды, атап айтқанда білім ордасының ардагер ұстаздарын, профессор-оқытушыларды айтулы мерекемен құттықтады.

Ырыс пен берекенің бастауы болған әз-Наурыз мерекесін жоғары деңгейде ұйымдастыруға атсалысқаны үшін Атырау қалалық әкімдігі Атырау мемлекеттік университеті ұжымына Алғыс хат тапсырды.

Айта кету керек, мерекелік шара қазақ эстрада жұлдыздарының қатысуымен болған гала-концертке ұласты.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 23

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 35

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 102

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.