Профессор Олег Пенкин Атырау мемлекеттік университетінде дәріс оқыды

12 наурызда Воронеж мемлекеттік университетінің профессоры, физика-математика ғылымдарының докторы Пенкин Олег Михайлович Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің профессор-оқытушылары мен магистранттардың және студенттердің қатысуымен өткен кездесуде «Определение дифференциальных уравнений на графах» тақырыбында дәріс оқылды. Аталған тақырып бойынша профессор-оқытушылар мен магистранттар қызығушылық танытып, тақырып бойынша өздерін толғандыратын сұрақтар қойып, қосымша сұрақтарға Олег Михайлович жауап берді. Кездесу нәтижесінде Воронеж мемлекеттік университеті профессорымен алдағы уақытта да әріптестікте жұмыс жасау туралы келісімге келді.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 85

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 59

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 99

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 32

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 59

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.