Университет арулары ұлығыланған күн

7-ші наурызда Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлеріне арналған 8 наурыз – Халықаралық әйелдер күніне орай мерекелік шара ұйымдастырылды.

Әсем әнмен, тәтті күймен өрілген мерекелік шарада сөз алған университет ректоры Абзал Ахатұлы аруларды айтулы мерекемен құттықтады. Ректор әрбір маңызды шаралардың басы-қасында жүрген университет ұжымына зор ықылас білдіріп, шығармашылық табыс тілеп, бір қатар қызметкерлерді марапаттармен ұлығылады.

Мереке күні қарсаңында экономика ғылымдарының кандидаты Мусаева Айман Амангельдиевна, химия ғылымдарының докторы Шамбилова Гүлбаршын Қожахметқызы, педагогика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор м.а. Тыныбаева Баянсұлу Кодасовна, педагогика ғылымдарының докторы, қауымдастырылған профессор Каражигитова Роза Анатольевна Атырау облысы әкімі Нұрлан Ноғаевтың Алғыс хатымен марапатталды.

Сондай-ақ Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті білім саласындағы көп жылғы жемісті еңбегі мен ғылыми, оқу-әдістемелік жетістіктері және ерен еңбектерімен еленіп жүрген тарих ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Идресова Уздик Хамиевна, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент – Ермагамбетова Ания Уржимбаевна, доцент, аға оқытушы Гульнар Курмангазиева, тарих ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Гульфайруз Кайргалиева, филология ғылымдарының кандидаты Хайржанова Ахмарал Хатифовна Атырау облыстық Мәслихатының Алғыс хатымен марапатталды.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті білім саласындағы көп жылғы жемісті еңбектерімен еленіп жүрген инновациялық білім беру факультетінің декан орынбасары, магистр Шаданова Ляззат Жаннатовна, «Музыка және өнер» кафедрасының аға оқытушысы, доцент Суингарина Тамара Мукановна, физика-математика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Майлыбаева Айман Джадгереевна, қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушысы Сисенгалиева Шолпан Бакитовна, экономика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор м.а. Утепкалиева Кансулу Мусаевна Атырау қаласы әкімінің Алғыс хатымен марапатталды.

Атырау мемлекеттік университетінің дамуына сонымен қатар жас ұрпақты оқыту мен тәрбиелеуде зор үлес қосып келе жатқан бір топ қызметкерлер, атап айтқанда корпоративтік оқыту орталығының бастығы Султанова Зумрат Габитовна, білім бағдарламаларының инновациялық менеджменті бөлімінің әдіскері Сарсенгазиева Айнур Саматовна, экономикалық жоспарлау бөлімінің экономисті Исагалиева  Айнагуль Куанжановна, аға оқытушы, экономика магистрі Карамулдина Айнур Амангельдиевна, студенттері үйінің коменданты Максутова Рысжан Атырау қалалық Мәслихатының Алғыс хатымен марапатталды.

Ал, білім  бағдарламаларының инновациялық    менеджменті бөлімі, әдіскер Куспанова Эльвиза Каиржановна, кадр бөлімі инспекторы Шоханова Кунсулу Жасталаповна, құзыреттілік және мансапты  жоспарлау орталығы, практика  жетекшісі Бимаганова Фаризат Насихаткызы, құзыреттілік және мансапты  жоспарлау орталығы, әдіскер Карабауова Гульдана Нурлановна, ақпараттық қамтамасыз ету  және Веб сайтты дамыту бөлімінің  бастығы Нарешова Арайлым Жанбырбаевна, экономика  және қаржы департаменті, есепші Аманбаева Айнур Саматовна, сапа  менеджменті жүйесі қызметі, менеджері Балтурганова Сауле Кабдрахметовна, Аксакалова Акыл Маскеугалиевна, Нурмагамбетова Маруся Ажиховна, Сарбалина Калжан Айткалиевна, Ниязбаева Тулегиз Нурмухамбетовна, Хамзина Райгуль Сагинаевна, Муратова Асель Муратовна, Тлешева Жанаргуль Ерболатовна, Мустафина Асемгуль Жанибековна, Турегалиева Венера Сулейменовна, Кенжегалиева Гульбаршын Болатовна, Хайрова Мира Талгатовна, Сладкова Марина Юрьевна, Жумашева Гульжанар Гарифуллаевна, Исмагулова Гульянур Жарасовна Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ректоры А.Талтеновтың Алғыс хатымен марапатталды.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 9

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 31

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 106

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 84

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.