Университет арулары ұлығыланған күн

7-ші наурызда Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен қызметкерлеріне арналған 8 наурыз – Халықаралық әйелдер күніне орай мерекелік шара ұйымдастырылды.

Әсем әнмен, тәтті күймен өрілген мерекелік шарада сөз алған университет ректоры Абзал Ахатұлы аруларды айтулы мерекемен құттықтады. Ректор әрбір маңызды шаралардың басы-қасында жүрген университет ұжымына зор ықылас білдіріп, шығармашылық табыс тілеп, бір қатар қызметкерлерді марапаттармен ұлығылады.

Мереке күні қарсаңында экономика ғылымдарының кандидаты Мусаева Айман Амангельдиевна, химия ғылымдарының докторы Шамбилова Гүлбаршын Қожахметқызы, педагогика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор м.а. Тыныбаева Баянсұлу Кодасовна, педагогика ғылымдарының докторы, қауымдастырылған профессор Каражигитова Роза Анатольевна Атырау облысы әкімі Нұрлан Ноғаевтың Алғыс хатымен марапатталды.

Сондай-ақ Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті білім саласындағы көп жылғы жемісті еңбегі мен ғылыми, оқу-әдістемелік жетістіктері және ерен еңбектерімен еленіп жүрген тарих ғылымдарының кандидаты, аға оқытушы Идресова Уздик Хамиевна, тарих ғылымдарының кандидаты, доцент – Ермагамбетова Ания Уржимбаевна, доцент, аға оқытушы Гульнар Курмангазиева, тарих ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Гульфайруз Кайргалиева, филология ғылымдарының кандидаты Хайржанова Ахмарал Хатифовна Атырау облыстық Мәслихатының Алғыс хатымен марапатталды.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті білім саласындағы көп жылғы жемісті еңбектерімен еленіп жүрген инновациялық білім беру факультетінің декан орынбасары, магистр Шаданова Ляззат Жаннатовна, «Музыка және өнер» кафедрасының аға оқытушысы, доцент Суингарина Тамара Мукановна, физика-математика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор Майлыбаева Айман Джадгереевна, қаржы және есеп кафедрасының аға оқытушысы Сисенгалиева Шолпан Бакитовна, экономика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор м.а. Утепкалиева Кансулу Мусаевна Атырау қаласы әкімінің Алғыс хатымен марапатталды.

Атырау мемлекеттік университетінің дамуына сонымен қатар жас ұрпақты оқыту мен тәрбиелеуде зор үлес қосып келе жатқан бір топ қызметкерлер, атап айтқанда корпоративтік оқыту орталығының бастығы Султанова Зумрат Габитовна, білім бағдарламаларының инновациялық менеджменті бөлімінің әдіскері Сарсенгазиева Айнур Саматовна, экономикалық жоспарлау бөлімінің экономисті Исагалиева  Айнагуль Куанжановна, аға оқытушы, экономика магистрі Карамулдина Айнур Амангельдиевна, студенттері үйінің коменданты Максутова Рысжан Атырау қалалық Мәслихатының Алғыс хатымен марапатталды.

Ал, білім  бағдарламаларының инновациялық    менеджменті бөлімі, әдіскер Куспанова Эльвиза Каиржановна, кадр бөлімі инспекторы Шоханова Кунсулу Жасталаповна, құзыреттілік және мансапты  жоспарлау орталығы, практика  жетекшісі Бимаганова Фаризат Насихаткызы, құзыреттілік және мансапты  жоспарлау орталығы, әдіскер Карабауова Гульдана Нурлановна, ақпараттық қамтамасыз ету  және Веб сайтты дамыту бөлімінің  бастығы Нарешова Арайлым Жанбырбаевна, экономика  және қаржы департаменті, есепші Аманбаева Айнур Саматовна, сапа  менеджменті жүйесі қызметі, менеджері Балтурганова Сауле Кабдрахметовна, Аксакалова Акыл Маскеугалиевна, Нурмагамбетова Маруся Ажиховна, Сарбалина Калжан Айткалиевна, Ниязбаева Тулегиз Нурмухамбетовна, Хамзина Райгуль Сагинаевна, Муратова Асель Муратовна, Тлешева Жанаргуль Ерболатовна, Мустафина Асемгуль Жанибековна, Турегалиева Венера Сулейменовна, Кенжегалиева Гульбаршын Болатовна, Хайрова Мира Талгатовна, Сладкова Марина Юрьевна, Жумашева Гульжанар Гарифуллаевна, Исмагулова Гульянур Жарасовна Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ректоры А.Талтеновтың Алғыс хатымен марапатталды.

Университет студенті Еуропа кубогінде жүлделі орында!

26 Мар 2019 39

Грецияның Афина қаласында дзюдодан жастар арасындағы Еуропа кубогі басталды. Аталған сайыста университетіміздің Жаратылыстану және ауылшаруашылық факультетінің 2 курс студенті Амангелді Ермек қатысып жатыр.

“Kids University” шақырады!

25 Мар 2019 12

Балалар Университетінің жаздық маусымының ашылуы

«Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері»

25 Мар 2019 20

2019 жылы 15 наурызында сағат 9:00 де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ғылыми кеңес залында Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Филология және көптілді білім беру институты Академик С.Қирабаев атындағы Қазақ тілі мен әдебиет кафедрасы және Латын ғылыми-практикалық орталығының ұйымдастыруымен «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағарламасыда көрсетілген концептуалды негіздерін іске асыру мақсатында  «Латын негізді қазақ жазуы: ономастикалық-графикалық кеңістік мәселелері» атты республикалық onlain-вебинар жұмысы өтті.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 78

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 47

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.