Нұрлан Әлімжанов Атырау мемлекеттік университетінде

Университетімізде  Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Қазақстан Жастар одағы сыйлығының лауреаты, актер, әнші, композитор Нұрлан Әлімжановпен кездесу өтті.

Студенттермен қатар профессор - оқытушылар қатысқан шара шымылдығын ректор Абзал Талтенов өзінің жылы лебізімен ашты.

Көрермендер тарапынан қойылған сұрақтарға тұщымды әрі көңілді жауаптар қайтарған Нұрлан кездесу барысында өнегелі әңгімелерімен де бөлісіп отырды.

«Соңғы 5 жыл өмірімді Елбасы киноэпопеясына арнадым. 13 мың іріктеушінің арасынан суырылып бағыма орай мен таңдалғанғаныма қуаныштымын. Бұны өмірімдегі үлкен белес деп білемін,» - дейді Н. Әлімжанов.

Кеш соңында журналистика мамандығының 2 курс студенті Абаева Ақтілек қонаққа өзінің арнау өлеңін оқыса, Нұрлан Әлімжанов қонақ кәде ретінде әсем әндерінен шашу шашты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Үміткерлер арасында дебат өтті

26 Сен 2022 15

Тәлімгерлік жоба тұжырымдамасы өз жұмысын бастады