Нұрлан Әлімжанов Атырау мемлекеттік университетінде

Университетімізде  Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Қазақстан Жастар одағы сыйлығының лауреаты, актер, әнші, композитор Нұрлан Әлімжановпен кездесу өтті.

Студенттермен қатар профессор - оқытушылар қатысқан шара шымылдығын ректор Абзал Талтенов өзінің жылы лебізімен ашты.

Көрермендер тарапынан қойылған сұрақтарға тұщымды әрі көңілді жауаптар қайтарған Нұрлан кездесу барысында өнегелі әңгімелерімен де бөлісіп отырды.

«Соңғы 5 жыл өмірімді Елбасы киноэпопеясына арнадым. 13 мың іріктеушінің арасынан суырылып бағыма орай мен таңдалғанғаныма қуаныштымын. Бұны өмірімдегі үлкен белес деп білемін,» - дейді Н. Әлімжанов.

Кеш соңында журналистика мамандығының 2 курс студенті Абаева Ақтілек қонаққа өзінің арнау өлеңін оқыса, Нұрлан Әлімжанов қонақ кәде ретінде әсем әндерінен шашу шашты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ