Нұрлан Әлімжанов Атырау мемлекеттік университетінде

Университетімізде  Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Қазақстан Жастар одағы сыйлығының лауреаты, актер, әнші, композитор Нұрлан Әлімжановпен кездесу өтті.

Студенттермен қатар профессор - оқытушылар қатысқан шара шымылдығын ректор Абзал Талтенов өзінің жылы лебізімен ашты.

Көрермендер тарапынан қойылған сұрақтарға тұщымды әрі көңілді жауаптар қайтарған Нұрлан кездесу барысында өнегелі әңгімелерімен де бөлісіп отырды.

«Соңғы 5 жыл өмірімді Елбасы киноэпопеясына арнадым. 13 мың іріктеушінің арасынан суырылып бағыма орай мен таңдалғанғаныма қуаныштымын. Бұны өмірімдегі үлкен белес деп білемін,» - дейді Н. Әлімжанов.

Кеш соңында журналистика мамандығының 2 курс студенті Абаева Ақтілек қонаққа өзінің арнау өлеңін оқыса, Нұрлан Әлімжанов қонақ кәде ретінде әсем әндерінен шашу шашты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 30

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 17

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 40

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 36

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.