Нұрлан Әлімжанов Атырау мемлекеттік университетінде

Университетімізде  Қазақстанның еңбек сіңірген қайраткері, Қазақстан Жастар одағы сыйлығының лауреаты, актер, әнші, композитор Нұрлан Әлімжановпен кездесу өтті.

Студенттермен қатар профессор - оқытушылар қатысқан шара шымылдығын ректор Абзал Талтенов өзінің жылы лебізімен ашты.

Көрермендер тарапынан қойылған сұрақтарға тұщымды әрі көңілді жауаптар қайтарған Нұрлан кездесу барысында өнегелі әңгімелерімен де бөлісіп отырды.

«Соңғы 5 жыл өмірімді Елбасы киноэпопеясына арнадым. 13 мың іріктеушінің арасынан суырылып бағыма орай мен таңдалғанғаныма қуаныштымын. Бұны өмірімдегі үлкен белес деп білемін,» - дейді Н. Әлімжанов.

Кеш соңында журналистика мамандығының 2 курс студенті Абаева Ақтілек қонаққа өзінің арнау өлеңін оқыса, Нұрлан Әлімжанов қонақ кәде ретінде әсем әндерінен шашу шашты.

Алтынай СӘЛІМГЕРЕЙҚЫЗЫ

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 22

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 20

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 183

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 151

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 111

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды