Студенттеріміздің кезекті жеңісі

2018 жылдың 5-6 наурыз күндері М.Қозыбаев атындағы Солтүстік-Қазақстан мемлекеттік университетінде ауылшаруашылық мамандықтары бойынша Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының Жоғары оқу орындары студенттері арасында халықаралық пәндік олимпиадасы өтті.

Олимпиадаға 10 команда құрамында 29 интеллектуалдар қатысты.

Екі конкурстық күннің қорытындысы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Агрономия» мамандығының студенттерінен құралған командасы жалпыкомандалық есепте ІІІ орынды иеленді.

Университет намысын қорғаған команда құрамындағы студенттер Қалимов Заманбек Ғизатұлын, Серік Аршынбекті, Әлайдар Абдурашит Жақыпұлын және команда жетекшісі PhD Габдуллин Ермек Серікұлын жеңістерімен құттықтаймыз.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 17

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.