Студенттеріміздің кезекті жеңісі

2018 жылдың 5-6 наурыз күндері М.Қозыбаев атындағы Солтүстік-Қазақстан мемлекеттік университетінде ауылшаруашылық мамандықтары бойынша Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының Жоғары оқу орындары студенттері арасында халықаралық пәндік олимпиадасы өтті.

Олимпиадаға 10 команда құрамында 29 интеллектуалдар қатысты.

Екі конкурстық күннің қорытындысы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Агрономия» мамандығының студенттерінен құралған командасы жалпыкомандалық есепте ІІІ орынды иеленді.

Университет намысын қорғаған команда құрамындағы студенттер Қалимов Заманбек Ғизатұлын, Серік Аршынбекті, Әлайдар Абдурашит Жақыпұлын және команда жетекшісі PhD Габдуллин Ермек Серікұлын жеңістерімен құттықтаймыз.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 21

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 38

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 31

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 56

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 25

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.