Студенттеріміздің кезекті жеңісі

2018 жылдың 5-6 наурыз күндері М.Қозыбаев атындағы Солтүстік-Қазақстан мемлекеттік университетінде ауылшаруашылық мамандықтары бойынша Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының Жоғары оқу орындары студенттері арасында халықаралық пәндік олимпиадасы өтті.

Олимпиадаға 10 команда құрамында 29 интеллектуалдар қатысты.

Екі конкурстық күннің қорытындысы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Агрономия» мамандығының студенттерінен құралған командасы жалпыкомандалық есепте ІІІ орынды иеленді.

Университет намысын қорғаған команда құрамындағы студенттер Қалимов Заманбек Ғизатұлын, Серік Аршынбекті, Әлайдар Абдурашит Жақыпұлын және команда жетекшісі PhD Габдуллин Ермек Серікұлын жеңістерімен құттықтаймыз.

Лидерлер форумы басталды

29 Янв 2020 52

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Студенттік басқару ұйымының ұйымдастыруымен "Bizdin TIME" атты лидерлер форумы басталды.

Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы

28 Янв 2020 48

Бүгін облыстық "Атырау" газетінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Идрисов Саламат Нұрмұханұлының "Өз үлгісіндегі диплом - бірегей бренд қалыптастырудың бірден-бір жолы" атты мақаласы жарияланған болатын. Толығырақ "Атырау" газетінен оқи аласыздар.

Елнұр Сабыржанұлы университетімізде

28 Янв 2020 54

Бүгін Х.Досмұхмедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне  «Jas Otan» Жастар қанатының төрағасы Бисенбаев Елнұр Сабыржанұлы келіп, университет басшылығымен және студент жастармен кездесті.

Ректор "Атырау" телеарнасында

27 Янв 2020 29

Педагог мәртебесі туралы заң - білім мен ғылым сапасын арттырады. Бүгін Атырау телеарнасына арнайы ат басын бұрған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры Саламат Ідірісов осылай деді. А.Құмарғалиұлы атындағы медиа аудиторияда Телеарна ұжымымен жүздескен ол жаңа заңның берер мүмкіндіктері туралы сөз қозғады. Мемлекет басшысының ұстаздар қауымына баса назар аударып, оларға көңіл бөлуінің өзі, біз үшін зор мәртебе дейді.

Электрондық коммерцияны жылжыту бойынша семинар

27 Янв 2020 33

2020 жылдың 24 қаңтарында 5В050600-Экономика мамандығының 1 курс студенттері, экономика және құқық факультетінің экономика кафедрасының аға оқытушылары Карамулдина А.А., Тлепова Г.Б., Зинуллина А.И. жетекшілігімен, интернет-сауданың Қазақстан еліндегі провайдері АҚ «Қазпочта» АҚ ұйымдастырған «Интернет-дүкен: оны қалай құру және жылжыту керек» тақырыбындағы маркетингтік семинарға қатысты.