Студенттеріміздің кезекті жеңісі

2018 жылдың 5-6 наурыз күндері М.Қозыбаев атындағы Солтүстік-Қазақстан мемлекеттік университетінде ауылшаруашылық мамандықтары бойынша Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының Жоғары оқу орындары студенттері арасында халықаралық пәндік олимпиадасы өтті.

Олимпиадаға 10 команда құрамында 29 интеллектуалдар қатысты.

Екі конкурстық күннің қорытындысы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Агрономия» мамандығының студенттерінен құралған командасы жалпыкомандалық есепте ІІІ орынды иеленді.

Университет намысын қорғаған команда құрамындағы студенттер Қалимов Заманбек Ғизатұлын, Серік Аршынбекті, Әлайдар Абдурашит Жақыпұлын және команда жетекшісі PhD Габдуллин Ермек Серікұлын жеңістерімен құттықтаймыз.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 2

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 11

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 32

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 106

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 84

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.