Студенттеріміздің кезекті жеңісі

2018 жылдың 5-6 наурыз күндері М.Қозыбаев атындағы Солтүстік-Қазақстан мемлекеттік университетінде ауылшаруашылық мамандықтары бойынша Қазақстан Республикасы мен Ресей Федерациясының Жоғары оқу орындары студенттері арасында халықаралық пәндік олимпиадасы өтті.

Олимпиадаға 10 команда құрамында 29 интеллектуалдар қатысты.

Екі конкурстық күннің қорытындысы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Агрономия» мамандығының студенттерінен құралған командасы жалпыкомандалық есепте ІІІ орынды иеленді.

Университет намысын қорғаған команда құрамындағы студенттер Қалимов Заманбек Ғизатұлын, Серік Аршынбекті, Әлайдар Абдурашит Жақыпұлын және команда жетекшісі PhD Габдуллин Ермек Серікұлын жеңістерімен құттықтаймыз.

21 Сен 2018 17

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 31

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 52

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 66

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 173

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.