1969 түлек ҰБТ сынағына қатысты

Ұлттық бірыңғай тестілеуді ұйымдастыру және өткізу шаралары аясында 3 наурыз күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті базасында Атырау қаласының мектеп бітіруші түлектері үшін сынақ байқауы өтті.

Сынақ байқауына 58 мектептен 1969 бітіруші түлек қатынасты. Олардың ішінде 1347-сі қазақ, 622-сі орыс сыныптарының оқушылары.

Сынақ байқауында Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу талаптарына сай арнайы бейнебақылау камераларымен және телефон тұншықтыру құралдарымен жабдықталған аудиториялық қорда түлектер тест тапсырды.

Ұлттық тестілеу орталығының №30 филиал қызметкерлері мен облыстық білім беру басқармасы, қалалық білім бөлімі қызметкерлері бірлесе отырып, ҰБТ-дің өткізілу ережелерімен оқушыларды таныстырды. Мектеп оқушыларын Ұлттық бірыңғай тестілеудің шынайы ортасын сезіну үшін университет басшылығы осындай сынақ байқауларын ай сайын өткізілуіне жағдай жасалынатынын айтып отыр. Ұйымдастырушылардың айтуынша, сынақ байқауының жиі өткізілуі ертеңгі күні мектеп бітіруші түлектердің Ұлттық бірыңғай тестілеудегі нәтижелеріне оң ықпалын тигізеді.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 6

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 35

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 26

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 51

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 24

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.