Мұқағалиға арналған әдеби-сазды кеш

Биыл ақпан айында ақиық ақын, жазушы, аудармашы Мұқағали Мақатевтың 87 жылдығы тойлануда. Осыған орай, университетіміздің Әбіш Кекілбаев атындағы ғылыми-зерттеу орталығы мен Жастар саясаты департаментінің ұйымдастыруымен «Халқым сенің қасиетіңді сезем деп» әдеби-сазды поэзиялық кеші өтті.

Шараға Қ.Дүтбаева атындағы Атырау гуманитарлық колледжінің белсенді жастары да атсалысты. Кітапхананың оқу залында өткен поэзиялық кеште студенттер ақын шығармаларын еске алу мақсатында қойылым қойып, ән шырқаса, көркемсөз оқу шеберлері «Пай,пай, өмір!», «Дос болам десең» сынды өлеңдерін оқыды.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 12

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 70

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 145

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 153

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 79

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.