Көптілділікті меңгерудегі инновациялық әдістеме

Өткен аптада Көптілді білім беру факультетінің оқу-әдістемелік секциясының ұйымдастыруымен  “Білім беру жүйесіндегі үштілділік және инновациялық әдістеме” тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

Дөңгелек үстелге Атырау университетінің тіл мамандары, Атырау Мұнай және Газ университеті, Атырау инженерлік-гуманитарлық институты, облыстық тілдерді дамыту жөніндегі басқармасы, Қ.Дүтбаева атындағы педагогикалық колледж, Атырау аграрлы-техникалық колледж, С.Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледж, Назарбаев Зияткерлік мектебі, Атырау “Білім-Инновация” лицейі, Ағылшын тілін тереңдетіп оқытатын техникалық гимназия, №34 Көпсалалы гимназия т.б. білім беру мекемелері мен оқу орындарының орыс, қазақ, шетел тілдерінің кәсіби тіл мамандары өз баяндамаларымен қатысты. Сонымен қатар, Атырау университетіне Иран елінен келген парсы тілінің оқытушылары Кальвони Гульназ, Шахрам Тарджани және Аударма ісі мамандығының 1-курс студенті Эрфан Шадхам қатынасып, өздерінің тілді меңгеруде тиімді әдіс-тәсілдерімен таныстырып, озық тәжірибелерімен бөлісті.

Кездесу соңында қонақтар Көптілді білім беру факультеті жанындағы «Драма клуб» мүшелері, Аударма ісі мамандығының 3-курс студенттері дайындаған ағылшын тіліндегі қойылымын тамашалады. Көптілді білім беру факультетінің деканы ф.ғ.к. Султангубиева Айгул Айтмұханқызы көптілділікті меңгеру - бүгінгі білім беру кеңістігіндегі өзекті мәселе екендігіне тоқтала отырып, Атырау қаласының білім беру мекемелерінен келген тіл мамандарына ризашылығын білдірді.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 6

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 5

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 50

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.