2018-2020 жылдардағы гранттық қаржыландыру жеңімпаздары!

2018-2020 жылдарға арналған ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ғалымдарының 3 жобасы конкурс жеңімпазы атанды.

Ғылыми-техникалық Сараптаманың Ұлттық орталығы АҚ Ұлттық ғылыми кеңестің шешімі негізінде 2018-2020 жылдарға арналған ғылыми-техникалық жобалар бойынша гранттық қаржыландыру конкурсында қолдау тапқан жобалар тізімдерін жариялады. Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ғалымдарының 3 жобасы конкурс жеңімпазы ретінде танылып, жобалық қаржыландырудың жалпы көлемі 50 млн. теңгені құрайды:

1. т.ғ.д., профессор Мұқтар Әбілсейіт Қапизұлы «Қазақ Хандығы құрылымындағы билер, батырлар, тархандар, жасауылдар, қожалар институттары: олардың қызметі және жойылуы (ХҮ-ХІХ ғғ.)» атты тақырыбымен;

2. ф.ғ.к., қауымд.профессор Мұқашева Мәншүк Тынышқалиқызы «Қазақстандық электрондық журналистиканың бұқаралық ақпарат құралдарын жақындату жағдайында (Knowledge Base негізіндегі) даму тұжырымдамасы» атты тақырыбымен;

3. х.ғ.д., профессор Шамбилова Гульбаршин Кожахметовна «Нанокомпозитті полимерлік материалдардың реологиялық касиеттерінің іргелі заңдылықтары» атты тақырыбымен.

Жеңімпаздарды құттықтаймыз және жобаларды іске асыруда шығармашылық табыстар тілейміз!

Ресми веб-сайтқа сілтеме: