Кешенді орталықты тиімді қолдану

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратында орналасқан English Only Space Кешенді тілдік студиясын қолдану және осы орталықта өтетін іс-шаралар университет профессор-оқытушыларына таныстырылды.

Шараны көптілді білім беру факультеті ұжымы ұйымдастырды. Қонақтарға орталықта орналасқан студиялық бөлім көріністері көрсетіліп, студенттер ағылшын тілінде “The Ant and the Grasshopper”, “Cinderella”, “Red Cap” атты драмалық көріністер қойды. Бағдарлама жоспары бойынша қатысушыларға кинотеатр залында шет тілінде фильм көрсетілді.

Жалпы English Only Space (EOS) Кешенді тілдік студиясы – шынайы өмірдегі адамның шетелге шыққан кездегі бетпе-бет кездесетін жағдаяттарға орай ағылшын тілін жаттықтыру үшін жасақталған. Яғни студияда паспорттық бақылау, терминал, аялдама, қонақ үй, кітапхана, офис, полиция бөлімі, банк, емхана, кафе, кинотеатр секілді бөлімдерге бөлінген.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

медиа-қызмет орталығы тілшісі

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 4

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 44

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 105

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 113

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.