Кешенді орталықты тиімді қолдану

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратында орналасқан English Only Space Кешенді тілдік студиясын қолдану және осы орталықта өтетін іс-шаралар университет профессор-оқытушыларына таныстырылды.

Шараны көптілді білім беру факультеті ұжымы ұйымдастырды. Қонақтарға орталықта орналасқан студиялық бөлім көріністері көрсетіліп, студенттер ағылшын тілінде “The Ant and the Grasshopper”, “Cinderella”, “Red Cap” атты драмалық көріністер қойды. Бағдарлама жоспары бойынша қатысушыларға кинотеатр залында шет тілінде фильм көрсетілді.

Жалпы English Only Space (EOS) Кешенді тілдік студиясы – шынайы өмірдегі адамның шетелге шыққан кездегі бетпе-бет кездесетін жағдаяттарға орай ағылшын тілін жаттықтыру үшін жасақталған. Яғни студияда паспорттық бақылау, терминал, аялдама, қонақ үй, кітапхана, офис, полиция бөлімі, банк, емхана, кафе, кинотеатр секілді бөлімдерге бөлінген.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

медиа-қызмет орталығы тілшісі

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 39

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 24

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 27

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 16

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.