Кешенді орталықты тиімді қолдану

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратында орналасқан English Only Space Кешенді тілдік студиясын қолдану және осы орталықта өтетін іс-шаралар университет профессор-оқытушыларына таныстырылды.

Шараны көптілді білім беру факультеті ұжымы ұйымдастырды. Қонақтарға орталықта орналасқан студиялық бөлім көріністері көрсетіліп, студенттер ағылшын тілінде “The Ant and the Grasshopper”, “Cinderella”, “Red Cap” атты драмалық көріністер қойды. Бағдарлама жоспары бойынша қатысушыларға кинотеатр залында шет тілінде фильм көрсетілді.

Жалпы English Only Space (EOS) Кешенді тілдік студиясы – шынайы өмірдегі адамның шетелге шыққан кездегі бетпе-бет кездесетін жағдаяттарға орай ағылшын тілін жаттықтыру үшін жасақталған. Яғни студияда паспорттық бақылау, терминал, аялдама, қонақ үй, кітапхана, офис, полиция бөлімі, банк, емхана, кафе, кинотеатр секілді бөлімдерге бөлінген.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

медиа-қызмет орталығы тілшісі