Мевлана бағдарламасы бойынша келіссөздер жүргізілді

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті туралы Түркияда өткен «Қазақстан Тәуелсіздігіне – 26 жыл» атты конференцияда айтылды.

Еразмус+ бағдарламасы бойынша Каппадокия университеті, Анкара ТОВВ экономика университеті өкілдері сонымен қатар, Кыркларели университеті ректоры Бюлент Шенгорер мырзамен болған кездесуге Атырау мемлекеттік университетінің Халықаралық ынтымақтастық бөлімі маманы Қарлығаш Әшірханова қатысты. Кездесу барысында сөз сөйлеген Қ.Әшірханова көпшілікті Атырау мемлекеттік университеті туралы мәліметтермен таныстырды.

Бұл жолғы кездесу нәтижесінде алдағы уақытта жемісті жұмыстар жүргізу мақсатында келіссөздер жүргізілді.

Еске сала кетейік, Х. Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Түркияның алдыңғы қатарлы университететтерімен 2017 жылдан бері Мевлана бағдарламасы бойынша академиялық ұтқырлық аясында жұмыстар жүргізеді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 5

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 44

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 105

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 113

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.