Мевлана бағдарламасы бойынша келіссөздер жүргізілді

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті туралы Түркияда өткен «Қазақстан Тәуелсіздігіне – 26 жыл» атты конференцияда айтылды.

Еразмус+ бағдарламасы бойынша Каппадокия университеті, Анкара ТОВВ экономика университеті өкілдері сонымен қатар, Кыркларели университеті ректоры Бюлент Шенгорер мырзамен болған кездесуге Атырау мемлекеттік университетінің Халықаралық ынтымақтастық бөлімі маманы Қарлығаш Әшірханова қатысты. Кездесу барысында сөз сөйлеген Қ.Әшірханова көпшілікті Атырау мемлекеттік университеті туралы мәліметтермен таныстырды.

Бұл жолғы кездесу нәтижесінде алдағы уақытта жемісті жұмыстар жүргізу мақсатында келіссөздер жүргізілді.

Еске сала кетейік, Х. Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Түркияның алдыңғы қатарлы университететтерімен 2017 жылдан бері Мевлана бағдарламасы бойынша академиялық ұтқырлық аясында жұмыстар жүргізеді.