Мевлана бағдарламасы бойынша келіссөздер жүргізілді

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті туралы Түркияда өткен «Қазақстан Тәуелсіздігіне – 26 жыл» атты конференцияда айтылды.

Еразмус+ бағдарламасы бойынша Каппадокия университеті, Анкара ТОВВ экономика университеті өкілдері сонымен қатар, Кыркларели университеті ректоры Бюлент Шенгорер мырзамен болған кездесуге Атырау мемлекеттік университетінің Халықаралық ынтымақтастық бөлімі маманы Қарлығаш Әшірханова қатысты. Кездесу барысында сөз сөйлеген Қ.Әшірханова көпшілікті Атырау мемлекеттік университеті туралы мәліметтермен таныстырды.

Бұл жолғы кездесу нәтижесінде алдағы уақытта жемісті жұмыстар жүргізу мақсатында келіссөздер жүргізілді.

Еске сала кетейік, Х. Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Түркияның алдыңғы қатарлы университететтерімен 2017 жылдан бері Мевлана бағдарламасы бойынша академиялық ұтқырлық аясында жұмыстар жүргізеді.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 9

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 71

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 61

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 115

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 168

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.