Адами капитал - дамудың жаңа сатысы

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің т.ғ.д., профессоры Аққали Ахмет өткен аптада іссапармен Құлсары қаласында болды.

Іссапар барысында профессор А.Ахмет «Ембімұнай АҚ Жылыой мұнай-газ» өндіру басқармасы, «Жылыой мұнай және газ технологиялық» колледжі ұжымы қызметкерлері және студенттерімен кездесті.

«Адам капиталы - мемлекет дамуының басты факторы» тақырыбында өткен кездесуде Елбасының «Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері» атты Қазақстан халқына Жолдауы талқыланды.

2018-2020 жылдардағы гранттық қаржыландыру жеңімпаздары!

20 Фев 2018 16

2018-2020 жылдарға арналған ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ғалымдарының 3 жобасы конкурс жеңімпазы атанды.

Кешенді орталықты тиімді қолдану

20 Фев 2018 9

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратында орналасқан English Only Space Кешенді тілдік студиясын қолдану және осы орталықта өтетін іс-шаралар университет профессор-оқытушыларына таныстырылды.

Мевлана бағдарламасы бойынша келіссөздер жүргізілді

19 Фев 2018 41

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті туралы Түркияда өткен «Қазақстан Тәуелсіздігіне – 26 жыл» атты конференцияда айтылды.

“НАҒЫЗ ҚАЗАҚ - ДОМБЫРА”

19 Фев 2018 32

Елбасының «Болашаққа бағдар рухани жаңғыру»  мақаласының аясында Х.Досмұхамедов   атындағы   Атырау мемлекеттік университетінің   ұйымдастыруымен  ҚР Мәдениет саласының үздігі, домбырашы, өнертанушы, ұстаз Серікқали  Тажіғалиевпен кездесу өтті.

Спартакиадада үздік спортшы қызметкерлер анықталды

19 Фев 2018 204

Университетіміздің  мәдени-спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиаданың  жабылу салтанаты өтті.