Golder Associates кәсіби практикасы

Канадалық Golder Associates корпорациясының қазақстандық бөлімшесі өкілдері өздерінің ұйымдары базасында келешекте еңбекке орналастыру мүмкіндігімен өндірістік және зерттеушілік практикадан өту үшін «Экология» мамандығы студенттері мен магистранттары арасында іріктеу жүргізді.

Айта кету керек, аталған корпорация табиғи ресурстарды игеру, пайдалы қазбалар кен орындарын әзірлеу, қоршаған ортаны қорғау мен экологиялар саласында қызмет көрсетеді.

Іріктеу екі кезеңде өткізілді. Бірінші кезең – мамандық бойынша білімді тестілеу, екіншісі – ағылшын тілінде пікірлесу. Барлығы 12 адам қатынасты, оның ішінде 3 магистрант (1 магистрант 2 – ші курстан және 2 магистрант 1-ші курстан) және 9 студент (4 студент 3-ші курстан және 5 студент 4-ші курстан). Қорытындысында іріктеуден төртеуі өтті:

- Темірбеков Темирлан, 1 курс магистранты мамандығы 6М060800-Экология;

- Рысқалиева Дамиля, 2 курс магистранты мамандығы 6М060800-Экология;

- Текеева Айгүл, 3 курс студенті мамандығы 5В060800-Экология;

- Аманғалиева Мадина, 4 курс студенті мамандығы 5В060800-Экология.

Академиялық күнтізбеге сәйкес 2018 жылдың қаңтар – сәуірінде 2 - курс магистранттары мен 4 - курс бакалаврларына практика жоспарланған, сондықтан да аталған уақыт кезеңінде практикадан өту үшін тек екеуі шақырылған – Рысқалиева Д және Аманғалиева М олармен үшжақты келісімге қол қойылады. Іріктеуден өткен қалған студенттер олардың академиялық календарына сәйкес практикадан өту кезеңінде шақырылатын болады. ​

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 26

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 36

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 24

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 103

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.