XXIII қысқы Олимпиада ойындары

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының студенттері арасында «Гір көтеру» сайысынан жарыс өткізілді.

Жарыс Корея Республикасының Пхенчхан қаласында 2018 жылдың 9-25–ші ақпан аралығында өтетін XXIII қысқы Олимпиада ойындарына қатысқалы отырған спортшы отандастарымызды қолдау мақсатында ұйымдастырылды.

Жарыс қорытындысы бойынша III-ші орынды 3 курс студенттері Бакиров Павел және Исалиев Жәнібек алды, II-ші орынды 3 курс студенті Өтегенов Қылышбай иеленді. Ал университеттің 4 курс студенті, Белбеу күресінен Қазақстан Республикасының жеңімпазы, спорт шебері Чапаев Аслан жеңімпаз атанды.

2018-2020 жылдардағы гранттық қаржыландыру жеңімпаздары!

20 Фев 2018 15

2018-2020 жылдарға арналған ғылыми және ғылыми-техникалық жобалар бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ғалымдарының 3 жобасы конкурс жеңімпазы атанды.

Кешенді орталықты тиімді қолдану

20 Фев 2018 9

Өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің бас оқу ғимаратында орналасқан English Only Space Кешенді тілдік студиясын қолдану және осы орталықта өтетін іс-шаралар университет профессор-оқытушыларына таныстырылды.

Мевлана бағдарламасы бойынша келіссөздер жүргізілді

19 Фев 2018 41

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті туралы Түркияда өткен «Қазақстан Тәуелсіздігіне – 26 жыл» атты конференцияда айтылды.

“НАҒЫЗ ҚАЗАҚ - ДОМБЫРА”

19 Фев 2018 32

Елбасының «Болашаққа бағдар рухани жаңғыру»  мақаласының аясында Х.Досмұхамедов   атындағы   Атырау мемлекеттік университетінің   ұйымдастыруымен  ҚР Мәдениет саласының үздігі, домбырашы, өнертанушы, ұстаз Серікқали  Тажіғалиевпен кездесу өтті.

Спартакиадада үздік спортшы қызметкерлер анықталды

19 Фев 2018 204

Университетіміздің  мәдени-спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиаданың  жабылу салтанаты өтті.