XXIII қысқы Олимпиада ойындары

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының студенттері арасында «Гір көтеру» сайысынан жарыс өткізілді.

Жарыс Корея Республикасының Пхенчхан қаласында 2018 жылдың 9-25–ші ақпан аралығында өтетін XXIII қысқы Олимпиада ойындарына қатысқалы отырған спортшы отандастарымызды қолдау мақсатында ұйымдастырылды.

Жарыс қорытындысы бойынша III-ші орынды 3 курс студенттері Бакиров Павел және Исалиев Жәнібек алды, II-ші орынды 3 курс студенті Өтегенов Қылышбай иеленді. Ал университеттің 4 курс студенті, Белбеу күресінен Қазақстан Республикасының жеңімпазы, спорт шебері Чапаев Аслан жеңімпаз атанды.

IT орталығы ашылды

21 Май 2018 65

Өңірімізде «Цифрлы Қазақстан», «Рухани жаңғыру», шағын және орта бизнесті қолдау бағытында мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы мен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасындағы өзара ынтымақтастық меморандумы аясында «IT орталығының» салтанаты ашылу рәсімі болып өтті.

100 жаңа оқулық жобасы

21 Май 2018 69

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласы еліміздің дамуында ерекше орын алуда. «Жаңа гуманитарлық ғылым. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне 17 түрлі кітап тапсырылды.

«Ашық есік» күні өтті

21 Май 2018 67

19 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласының колледж түлектері үшін  Ашық есік күні өткізілді. Атаулы шараға Исатай ауданының түлектері және ата – аналар, ұстаздар да қатысты.

«Сәлем саған, Ақ-Жайық»

14 Май 2018 62

Биыл Құрманғазы Сағырбайұлының туғанына 200 жыл. Осыған орай  Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік академиялық халық аспаптары оркестрі Атырау облысына гастрольдік сапармен келді.

Азия чемпионатынан алтын арқалады

14 Май 2018 41

Моңғол елінде Самбодан ересектер арасында Азия чемпионаты өтті.