XXIII қысқы Олимпиада ойындары

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының студенттері арасында «Гір көтеру» сайысынан жарыс өткізілді.

Жарыс Корея Республикасының Пхенчхан қаласында 2018 жылдың 9-25–ші ақпан аралығында өтетін XXIII қысқы Олимпиада ойындарына қатысқалы отырған спортшы отандастарымызды қолдау мақсатында ұйымдастырылды.

Жарыс қорытындысы бойынша III-ші орынды 3 курс студенттері Бакиров Павел және Исалиев Жәнібек алды, II-ші орынды 3 курс студенті Өтегенов Қылышбай иеленді. Ал университеттің 4 курс студенті, Белбеу күресінен Қазақстан Республикасының жеңімпазы, спорт шебері Чапаев Аслан жеңімпаз атанды.

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 9

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 14

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 6

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

9 Окт 2018 28

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Сұлулық әлемді құтқарады

8 Окт 2018 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында «Әлемдік дағдарыстағы суретшілердің ролі және одан шығу жолдары » тақырыбындағы симпозиум болып өтті.