XXIII қысқы Олимпиада ойындары

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының студенттері арасында «Гір көтеру» сайысынан жарыс өткізілді.

Жарыс Корея Республикасының Пхенчхан қаласында 2018 жылдың 9-25–ші ақпан аралығында өтетін XXIII қысқы Олимпиада ойындарына қатысқалы отырған спортшы отандастарымызды қолдау мақсатында ұйымдастырылды.

Жарыс қорытындысы бойынша III-ші орынды 3 курс студенттері Бакиров Павел және Исалиев Жәнібек алды, II-ші орынды 3 курс студенті Өтегенов Қылышбай иеленді. Ал университеттің 4 курс студенті, Белбеу күресінен Қазақстан Республикасының жеңімпазы, спорт шебері Чапаев Аслан жеңімпаз атанды.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 7

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.