«Startup «Bolashak»: Менің Арманым» республикалық байқауы

«Startup «Bolashak»:  Менің Арманым» республикалық байқауы

«Startup «Bolashak»:  Менің Арманым» республикалық байқауының үшінші маусымы басталды.

Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі «Болашақ» Қауымдастығымен бірігіп, «Startup «Bolashak»:Менің Арманым» байқауының үшінші маусымының басталуы туралы жариялайды, онда бүкіл Қазақстан бойынша 16 мен 35 жас аралығындағы (қоса алғанда) барлық жас стартапшылар қатыса алады.

Байқау келесі сатылардан тұратын болады:

Іріктеу сатысы – Өңірлік іріктеу, өңірлерде идеяларды іздестіру. 3 күннің ішінде біліктілікті арттыру, тренингтер, менторлардың көмегі.

Ширек финал – Республикалық Startup Weekend. 16 өңірлердің үздік 500 жобалары әйгілі бизнес-жаттықтырушылардың, коучерлердің тренингтерінен өтіп, Қазақстанның алдыңғы қатарлы бизнесмендерінің қолдауын алады.

Жартылай финал  –  100 үздік жобалар 2018 жылы шілдеде Жазғы бәйгенің шеңберінде жүлде қорына таласады.

Финал – Республикалық Demo Day. Бүкіл Қазақстаннан 50 жобалар инвесторларға, бизнес-періштелерге және Қазақстанның ірі венчурлық қорларының өкілдеріне дәл өзінің жобасы қаржылануы керек екенін куәландыруы қажет.

Қорытынды кезең – Өңірлік Demo Day. Қазақстанның 16 өңірлерінде акселерациялық бағдарламаны қорытындылау.

Байқаудың өту мерзімінде біз «идея» сатысынан жетілдірілген жоба сатысына өтуге көмектесеміз және инвестицияларды алып, өз бизнесін жасауға көмек береміз.

«Startup «Bolashak» байқауының жүрісін республикалық телеарналардан және әлеуметтік желілерден қарауға болады, онда байқау реалити-шоу форматында көрсетілетін болады.

Іріктеу кезеңі мемлекеттің 16 өңірлерінде өтеді, тіркеуден өту әрбір өңірде іріктеу кезеңіне 3 күн қалғанда аяқталады:

2-4 февраля: Павлодар облысы, Павлодар қ. (С. Торайғыров а-ғы ПМУ)

9-11 ақпан: Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ. (ШҚМТУ)

16-18 ақпан: Ақмола облысы, Көкшетау қ. (Ш.Уәлиханов а-ғы ҚМУ)

19-21 ақпан: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қ. (Қозыбаев а-ғы СҚМУ)

23-25 ақпан: Қостанай облысы, Қостанай қ. (ҚИЭУ)

27 ақпан – 1 наурыз: Қарағанды облысы, Жезқазған қ. (Байқоңыров а-ғы Жезқазған университеті)

2-4 наурыз: Қарағанды облысы, Қарағанды қ. (Бөкетов а-ғы ҚарМУ)

9-11 наурыз: Ақтөбе облысы, Ақтөбе қ. (Қ. Жұбанов а-ғы АӨМУ)

16-18 наурыз: Батыс Қазақстан облысы, Орал қ. (БҚАТУ)

23-25 наурыз: Атырау облысы, Атырау қ. (Х. Досмұхамедов а-ғы АМУ)

30 наурыз – 1 сәуір: Маңғыстау облысы, Ақтау қ. (Ш. Есенов а-ғы КМТжИу)

6-8 сәуір: Қызылорда облысы, Қызылорда қ. (Қорқыт-Ата а-ғы ҚМУ)

13-15 сәуір: Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қ. (ОҚМУ)

20-22 сәуір: Жамбыл облысы, Тараз қ. (ТарМПИ)

25-27 сәуір: Алматы облысы, Талдықорған қ. (ЖМУ)

4-6 мамыр: Алматы (SmartPoint)

11-13 мамыр: Астана (МУА)

Тіркеу келесі сілтеме бойынша:

Байқаудың ресми сайттары: www.bolashak.kz www.meninarmanym.kz

Ұйымдастырушылар: Қазақстан Республикасының Білім және ғылыми Министрлігі және «Болашақ» Қауымдастығы.

Жобаның серіктестері: «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы акционерлік қоғамы, «Enactus Kazakhstan» қоры, Тель-Авив Университетінің достар қауымдастығы, Кәсіпкерлік білім беру қауымдастығы.

Байқау туралы қосымша ақпаратты bolashak.kz сайтынан, сондай-ақ келесі телефондар арқылы біле аласыздар:

8 747 206 5008 Адия Конысбекова

8 702 633 3151 Гульнара Абайдулина

Сәттілік тілейміз және Сіздердің өтінімдеріңізді күтеміз!

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 13

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 11

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 22

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 50

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.