«Startup «Bolashak»: Менің Арманым» республикалық байқауы

«Startup «Bolashak»:  Менің Арманым» республикалық байқауы

«Startup «Bolashak»:  Менің Арманым» республикалық байқауының үшінші маусымы басталды.

Қазақстан Республикасының білім және ғылым Министрлігі «Болашақ» Қауымдастығымен бірігіп, «Startup «Bolashak»:Менің Арманым» байқауының үшінші маусымының басталуы туралы жариялайды, онда бүкіл Қазақстан бойынша 16 мен 35 жас аралығындағы (қоса алғанда) барлық жас стартапшылар қатыса алады.

Байқау келесі сатылардан тұратын болады:

Іріктеу сатысы – Өңірлік іріктеу, өңірлерде идеяларды іздестіру. 3 күннің ішінде біліктілікті арттыру, тренингтер, менторлардың көмегі.

Ширек финал – Республикалық Startup Weekend. 16 өңірлердің үздік 500 жобалары әйгілі бизнес-жаттықтырушылардың, коучерлердің тренингтерінен өтіп, Қазақстанның алдыңғы қатарлы бизнесмендерінің қолдауын алады.

Жартылай финал  –  100 үздік жобалар 2018 жылы шілдеде Жазғы бәйгенің шеңберінде жүлде қорына таласады.

Финал – Республикалық Demo Day. Бүкіл Қазақстаннан 50 жобалар инвесторларға, бизнес-періштелерге және Қазақстанның ірі венчурлық қорларының өкілдеріне дәл өзінің жобасы қаржылануы керек екенін куәландыруы қажет.

Қорытынды кезең – Өңірлік Demo Day. Қазақстанның 16 өңірлерінде акселерациялық бағдарламаны қорытындылау.

Байқаудың өту мерзімінде біз «идея» сатысынан жетілдірілген жоба сатысына өтуге көмектесеміз және инвестицияларды алып, өз бизнесін жасауға көмек береміз.

«Startup «Bolashak» байқауының жүрісін республикалық телеарналардан және әлеуметтік желілерден қарауға болады, онда байқау реалити-шоу форматында көрсетілетін болады.

Іріктеу кезеңі мемлекеттің 16 өңірлерінде өтеді, тіркеуден өту әрбір өңірде іріктеу кезеңіне 3 күн қалғанда аяқталады:

2-4 февраля: Павлодар облысы, Павлодар қ. (С. Торайғыров а-ғы ПМУ)

9-11 ақпан: Шығыс Қазақстан облысы, Өскемен қ. (ШҚМТУ)

16-18 ақпан: Ақмола облысы, Көкшетау қ. (Ш.Уәлиханов а-ғы ҚМУ)

19-21 ақпан: Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қ. (Қозыбаев а-ғы СҚМУ)

23-25 ақпан: Қостанай облысы, Қостанай қ. (ҚИЭУ)

27 ақпан – 1 наурыз: Қарағанды облысы, Жезқазған қ. (Байқоңыров а-ғы Жезқазған университеті)

2-4 наурыз: Қарағанды облысы, Қарағанды қ. (Бөкетов а-ғы ҚарМУ)

9-11 наурыз: Ақтөбе облысы, Ақтөбе қ. (Қ. Жұбанов а-ғы АӨМУ)

16-18 наурыз: Батыс Қазақстан облысы, Орал қ. (БҚАТУ)

23-25 наурыз: Атырау облысы, Атырау қ. (Х. Досмұхамедов а-ғы АМУ)

30 наурыз – 1 сәуір: Маңғыстау облысы, Ақтау қ. (Ш. Есенов а-ғы КМТжИу)

6-8 сәуір: Қызылорда облысы, Қызылорда қ. (Қорқыт-Ата а-ғы ҚМУ)

13-15 сәуір: Оңтүстік Қазақстан облысы, Шымкент қ. (ОҚМУ)

20-22 сәуір: Жамбыл облысы, Тараз қ. (ТарМПИ)

25-27 сәуір: Алматы облысы, Талдықорған қ. (ЖМУ)

4-6 мамыр: Алматы (SmartPoint)

11-13 мамыр: Астана (МУА)

Тіркеу келесі сілтеме бойынша:

Байқаудың ресми сайттары: www.bolashak.kz www.meninarmanym.kz

Ұйымдастырушылар: Қазақстан Республикасының Білім және ғылыми Министрлігі және «Болашақ» Қауымдастығы.

Жобаның серіктестері: «Өрлеу» біліктілікті арттыру ұлттық орталығы акционерлік қоғамы, «Enactus Kazakhstan» қоры, Тель-Авив Университетінің достар қауымдастығы, Кәсіпкерлік білім беру қауымдастығы.

Байқау туралы қосымша ақпаратты bolashak.kz сайтынан, сондай-ақ келесі телефондар арқылы біле аласыздар:

8 747 206 5008 Адия Конысбекова

8 702 633 3151 Гульнара Абайдулина

Сәттілік тілейміз және Сіздердің өтінімдеріңізді күтеміз!

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 18

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 30

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 93

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 81

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.