Жолдау негізіндегі кездесу

Жаңа жылдың бастамасында университетімізге ҚР Білім және ғылым министрі Ерлан Сағадиев келіп, оқу орнымыздың инфраструктурасымен танысып шықты.

Университет ғылыми кеңес залында Атырау облысы әкімінің орынбасары Нұрсәуле Сайлауованың модераторлығымен Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері» атты жолдауы аясында жиын өткізілді. Кеңеске Атырау облысы жоғары оқу орындарының ректорлары мен проректорлары және профессор-оқытушылар құрамы қатысты. Осы кездесу барысында Ерлан Сағадиев жаңартылған білім беру жүйесі бойынша жаңа бағдарламаларды түсіндірді. Атап айтқанда, ағылшын тілінде өтетін пәндер, латын қәріпіндегі жаңа кітаптар, оқытушылардың білім беру тәжірибесін көтеру туралы мәселелерге тоқталды. Жиын барысында Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті директоры Гүлзат Көбенова білім жүйесіндегі заңнамалармен таныстырды. Сондай-ақ қазіргі таңда білім саласындағы мәселелер кеңеске түсіп, қарастырылып жатқанын айтқан болатын. Ғылыми кеңеске қатысушылар білім саласындағы өзгерістерге орай сұрақтарын қойып, ұсыныстарын білдірді.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 11

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 70

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 145

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 153

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 79

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.