Жолдау негізіндегі кездесу

Жаңа жылдың бастамасында университетімізге ҚР Білім және ғылым министрі Ерлан Сағадиев келіп, оқу орнымыздың инфраструктурасымен танысып шықты.

Университет ғылыми кеңес залында Атырау облысы әкімінің орынбасары Нұрсәуле Сайлауованың модераторлығымен Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Төртінші өнеркәсіптік революция жағдайындағы дамудың жаңа мүмкіндіктері» атты жолдауы аясында жиын өткізілді. Кеңеске Атырау облысы жоғары оқу орындарының ректорлары мен проректорлары және профессор-оқытушылар құрамы қатысты. Осы кездесу барысында Ерлан Сағадиев жаңартылған білім беру жүйесі бойынша жаңа бағдарламаларды түсіндірді. Атап айтқанда, ағылшын тілінде өтетін пәндер, латын қәріпіндегі жаңа кітаптар, оқытушылардың білім беру тәжірибесін көтеру туралы мәселелерге тоқталды. Жиын барысында Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім департаменті директоры Гүлзат Көбенова білім жүйесіндегі заңнамалармен таныстырды. Сондай-ақ қазіргі таңда білім саласындағы мәселелер кеңеске түсіп, қарастырылып жатқанын айтқан болатын. Ғылыми кеңеске қатысушылар білім саласындағы өзгерістерге орай сұрақтарын қойып, ұсыныстарын білдірді.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 47

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 278

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 103

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 207

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.