Адами капитал – жаңғыру негізі

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік  университетінің  ұжымы елбасының жолдауға қатысты мәлімдемесін тікелей эфирде тыңдады. 10 бағыт бойынша маңызды міндеттердің ішінде  "Адами капитал – жаңғыру негізі"  педагогтар үшін үлкен мүмкіндік.

Президент Жолдауда ЖОО бойынша да нақты міндеттер қойған. Оның ішінде университет педагогикалық кафедралар мен факультеттерді дамыту, білім берудің барлық деңгейінде математика және жаратылыстану ғылымдарын оқыту сапасын күшейту, жоғары білім беру ісінде жасанды интеллектпен және «үлкен деректермен» жұмыс істеу үшін ақпараттық технологиялар бойынша білім алған түлектер санын көбейту, жоғары оқу орындары шетелдердің жетекші университеттерімен, ғылыми орталықтарымен, ірі кәсіпорындарымен және трансұлттық корпорацияларымен бірлескен жобаларды белсенді түрде жүзеге асыру керектігін атап өтті.

Ректорлар тарихы. 15-бөлім.

7 Авг 2019 56

2016-2019 ж.ж.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 150

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.