Университетіміздің үздік оқытушылары

Жыл сайын еліміздегі ЖОО профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми  шеберлігін саралайтын  «ЖОО-ның  үздік оқытушысы» байқауы үздіктерді анықтады.

Биыл «2017 жылғы ЖОО-ның үздік оқытушысы» атағына Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 4 ғалымы п.ғ.д., қауымдастырылған профессор Муханбетжанова Ақмарал Утепбергеновна, педагогика ғылымдарының докторы, менеджмент кафедрасының меңгерушісі Уталиева Райхан Сағытжанқызы, экономика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор. экономика кафедрасының меңгерушісі Сабирова Рысты Қуандыковна, педагогика ғылымдарының кандидаты, шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі, аға оқытушы Абдол Элеонора Досжанқызы ие болды.

Әріптестерімізді құттықтай отырып, білім мен ғылым жолындағы ізденістеріне зор табыс тілейміз.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124