Университетіміздің үздік оқытушылары

Жыл сайын еліміздегі ЖОО профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми  шеберлігін саралайтын  «ЖОО-ның  үздік оқытушысы» байқауы үздіктерді анықтады.

Биыл «2017 жылғы ЖОО-ның үздік оқытушысы» атағына Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 4 ғалымы п.ғ.д., қауымдастырылған профессор Муханбетжанова Ақмарал Утепбергеновна, педагогика ғылымдарының докторы, менеджмент кафедрасының меңгерушісі Уталиева Райхан Сағытжанқызы, экономика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор. экономика кафедрасының меңгерушісі Сабирова Рысты Қуандыковна, педагогика ғылымдарының кандидаты, шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі, аға оқытушы Абдол Элеонора Досжанқызы ие болды.

Әріптестерімізді құттықтай отырып, білім мен ғылым жолындағы ізденістеріне зор табыс тілейміз.

«Ұлттық құндылықтар, ұлттық мақтанышымыз»

11 Окт 2018 7

2018 жылдың 10 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №4 оқу ғимаратында орналасқан «Экономика және құқық» факультеті экономика кафедрасы мен ғылыми кітапхана  бірлесе отырып, «ISPACE» коворкинг орталағында Президент Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар.

Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

11 Окт 2018 10

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Бизнес-сұхбат

11 Окт 2018 6

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

9 Окт 2018 28

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Сұлулық әлемді құтқарады

8 Окт 2018 22

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында «Әлемдік дағдарыстағы суретшілердің ролі және одан шығу жолдары » тақырыбындағы симпозиум болып өтті.