Университетіміздің үздік оқытушылары

Жыл сайын еліміздегі ЖОО профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми  шеберлігін саралайтын  «ЖОО-ның  үздік оқытушысы» байқауы үздіктерді анықтады.

Биыл «2017 жылғы ЖОО-ның үздік оқытушысы» атағына Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 4 ғалымы п.ғ.д., қауымдастырылған профессор Муханбетжанова Ақмарал Утепбергеновна, педагогика ғылымдарының докторы, менеджмент кафедрасының меңгерушісі Уталиева Райхан Сағытжанқызы, экономика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор. экономика кафедрасының меңгерушісі Сабирова Рысты Қуандыковна, педагогика ғылымдарының кандидаты, шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасының меңгерушісі, аға оқытушы Абдол Элеонора Досжанқызы ие болды.

Әріптестерімізді құттықтай отырып, білім мен ғылым жолындағы ізденістеріне зор табыс тілейміз.

«Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы»

22 Ноя 2019 16

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы , философия магистрі Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен Дүние жүзілік философия күніне орай «Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы» тақырыбында презентация өтті.

«Жиһанкез сыры» атты кездесу кеші өтті

22 Ноя 2019 8

Бүгін Атырау облыстық Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен «Төртінші билік» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен «Өркениет» жобасы аясында саяхатшы, танымал блогер, психолог Динара Болатпен «Жиһанкез сыры» атты кедесу кеші болып өтті.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 20

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 14

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 46

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.