ҚР Білім және ғылым вице-министрі Атырау университетінде

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Бибігүл Амангелдіқызы Асылова Атырау облысына жасаған іссапары кезінде білім ордамызға келіп, университетімізде жасалынып жатқан жаңа жұмыстармен танысып шықты.

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі өз танысуын Атырау университетінің мұражайынан бастап, биылғы оқу жылында пайдалануға берілген студенттерді кәсіпкерлікке баулып, сондай-ақ олардың ғылыми-зерттеу жұмыстарын қаржыландыруға мүмкіндік беретін «I SРАСЕ» - коворкингі мен бизнес инкубатор жобасының жұмысымен және екі компоненттен тұратын, ағылшын тілін үйренуге арналған инновациялық «Еnglish Оnly Space» орталықтарының жұмысымен танысты. Атырау университетінде жасақталынған тағы бір жаңашыл жоба - «Fab Lab-Atyrau» деп аталады. Сандық және өндірістік бұл зертхана- заманауи кішігірім цехтың қызметін атқарып, қатысушыларға CNC машиналарында қажетті бөлшектерді шығаруға жол ашып отыр.

21 Сен 2018 31

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 45

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 62

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 82

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

17 Сен 2018 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.