Дәстүрлі қысқы 66-шы спартакиаданың ашылуы

Университетіміздің  мәдени - спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиадасының  ашылу салтанаты болып өтті.

Әнұранымыз шырқалып басталған шарада Х.Досмұхамедов  атындағы  Атырау  мемлекеттік  университетінің ғылым жөніндегі проректоры Идрисов Саламат құттықтау сөзін сөйлеп, қатысушыларға сәттілік тіледі. Жарыстың бас төрешісі Мамбетов Нұролла жарыс бағдарламасымен таныстырды.

Бұл спартакиаданың мақсаты профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасында салауаты өмір салтын кеңінен насихаттау, бұқаралық спортты одан әрі дамыту, жарыстың жеңімпаздарын анықтап, университетіміздің үздік спортшы қызметкерін анықтау болып табылады. Жарыста 7 команда 8 спорт түрі(баскетбол, кросс, үстел теннисі, шахмат, арқан тарту, мылтық ату,волейбол, футбол) бойынша бақ сынайды.

Қатысушы команда атаулары:

1. Экономика және құқық факультеті

2. Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті

3. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті

4. Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті

5. Инновациялық білім беру факультеті

6. Көптілді білім беру факультеті және әскери кафедра

7. Әкімшілік-шаруашылық департаменті

Жарыс қорытындысы командалық орындар спрот түрлерінен ең көп ұпай жинаған жүйе бойынша анықталады.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 14

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 22

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 36

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 39

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 62

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.