Дәстүрлі қысқы 66-шы спартакиаданың ашылуы

Университетіміздің  мәдени - спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиадасының  ашылу салтанаты болып өтті.

Әнұранымыз шырқалып басталған шарада Х.Досмұхамедов  атындағы  Атырау  мемлекеттік  университетінің ғылым жөніндегі проректоры Идрисов Саламат құттықтау сөзін сөйлеп, қатысушыларға сәттілік тіледі. Жарыстың бас төрешісі Мамбетов Нұролла жарыс бағдарламасымен таныстырды.

Бұл спартакиаданың мақсаты профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасында салауаты өмір салтын кеңінен насихаттау, бұқаралық спортты одан әрі дамыту, жарыстың жеңімпаздарын анықтап, университетіміздің үздік спортшы қызметкерін анықтау болып табылады. Жарыста 7 команда 8 спорт түрі(баскетбол, кросс, үстел теннисі, шахмат, арқан тарту, мылтық ату,волейбол, футбол) бойынша бақ сынайды.

Қатысушы команда атаулары:

1. Экономика және құқық факультеті

2. Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті

3. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті

4. Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті

5. Инновациялық білім беру факультеті

6. Көптілді білім беру факультеті және әскери кафедра

7. Әкімшілік-шаруашылық департаменті

Жарыс қорытындысы командалық орындар спрот түрлерінен ең көп ұпай жинаған жүйе бойынша анықталады.

Адами капитал – жаңғыру негізі

15 Янв 2018 67

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік  университетінің  ұжымы елбасының жолдауға қатысты мәлімдемесін тікелей эфирде тыңдады. 10 бағыт бойынша маңызды міндеттердің ішінде  "Адами капитал – жаңғыру негізі"  педагогтар үшін үлкен мүмкіндік.

Университетіміздің үздік оқытушылары

13 Янв 2018 137

Жыл сайын еліміздегі ЖОО профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми  шеберлігін саралайтын  «ЖОО-ның  үздік оқытушысы» байқауы үздіктерді анықтады.

ҚР Білім және ғылым вице-министрі Атырау университетінде

10 Янв 2018 156

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Бибігүл Амангелдіқызы Асылова Атырау облысына жасаған іссапары кезінде білім ордамызға келіп, университетімізде жасалынып жатқан жаңа жұмыстармен танысып шықты.

Жаңартылған білім онкүндігі

10 Янв 2018 171

Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен университет қызметкерлеріне арналған 8-19 қаңтар аралығында өтетін әдістемелік онкүндік бастау алды.