Дәстүрлі қысқы 66-шы спартакиаданың ашылуы

Университетіміздің  мәдени - спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиадасының  ашылу салтанаты болып өтті.

Әнұранымыз шырқалып басталған шарада Х.Досмұхамедов  атындағы  Атырау  мемлекеттік  университетінің ғылым жөніндегі проректоры Идрисов Саламат құттықтау сөзін сөйлеп, қатысушыларға сәттілік тіледі. Жарыстың бас төрешісі Мамбетов Нұролла жарыс бағдарламасымен таныстырды.

Бұл спартакиаданың мақсаты профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасында салауаты өмір салтын кеңінен насихаттау, бұқаралық спортты одан әрі дамыту, жарыстың жеңімпаздарын анықтап, университетіміздің үздік спортшы қызметкерін анықтау болып табылады. Жарыста 7 команда 8 спорт түрі(баскетбол, кросс, үстел теннисі, шахмат, арқан тарту, мылтық ату,волейбол, футбол) бойынша бақ сынайды.

Қатысушы команда атаулары:

1. Экономика және құқық факультеті

2. Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті

3. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті

4. Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті

5. Инновациялық білім беру факультеті

6. Көптілді білім беру факультеті және әскери кафедра

7. Әкімшілік-шаруашылық департаменті

Жарыс қорытындысы командалық орындар спрот түрлерінен ең көп ұпай жинаған жүйе бойынша анықталады.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 27

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 43

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 38

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 58

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 30

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.