Дәстүрлі қысқы 66-шы спартакиаданың ашылуы

Университетіміздің  мәдени - спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиадасының  ашылу салтанаты болып өтті.

Әнұранымыз шырқалып басталған шарада Х.Досмұхамедов  атындағы  Атырау  мемлекеттік  университетінің ғылым жөніндегі проректоры Идрисов Саламат құттықтау сөзін сөйлеп, қатысушыларға сәттілік тіледі. Жарыстың бас төрешісі Мамбетов Нұролла жарыс бағдарламасымен таныстырды.

Бұл спартакиаданың мақсаты профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасында салауаты өмір салтын кеңінен насихаттау, бұқаралық спортты одан әрі дамыту, жарыстың жеңімпаздарын анықтап, университетіміздің үздік спортшы қызметкерін анықтау болып табылады. Жарыста 7 команда 8 спорт түрі(баскетбол, кросс, үстел теннисі, шахмат, арқан тарту, мылтық ату,волейбол, футбол) бойынша бақ сынайды.

Қатысушы команда атаулары:

1. Экономика және құқық факультеті

2. Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті

3. Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті

4. Жаратылыстану және ауылшаруашылық ғылымдары факультеті

5. Инновациялық білім беру факультеті

6. Көптілді білім беру факультеті және әскери кафедра

7. Әкімшілік-шаруашылық департаменті

Жарыс қорытындысы командалық орындар спрот түрлерінен ең көп ұпай жинаған жүйе бойынша анықталады.

21 Сен 2018 31

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 44

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 62

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 82

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

17 Сен 2018 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.