Жаңа жылда – Жаңа жетістіктер!

2018 жылды біздің университетіміз тағы да бір маңызды жетістікпен бастап отыр. Білім берудегі сапаны қамтамасыз ету бойынша Тәуелсіз агенттіктің ұлттық рейтингісіне сәйкес Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстанда 2017 жылдағы үздік көп профилді жоғары оқу орындары арасынан 16-шы орын иеленді.

Айта кету керек, аталған рейтинг академиялық статистикалық көрсеткіштерді талдау, сарапшылар бағалары мен жұмыс берушілерді сұрау арқылы қалыптасады. Өткен жылда біздің университетіміз осы рейтингте еліміздің 18 жоғары оқу орындары арасында 17-ші орын алса, биылғы жылы 23 жоғары оқу орындары арасынан бәсекелестікке төтеп беріп, айтарлықтай ілгері көрсеткішке қол жеткізе алды. Барлығы жоғары оқу орындарының ұлттық рейтингі Қазақстан-2017-ге 61 жоғары оқу орындары – көп профилді техникалық, гуманитарлық-экономикалық, медициналық және педагогикалық, өнер бағытындағы университеттер қатынасты.

Адами капитал – жаңғыру негізі

15 Янв 2018 66

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік  университетінің  ұжымы елбасының жолдауға қатысты мәлімдемесін тікелей эфирде тыңдады. 10 бағыт бойынша маңызды міндеттердің ішінде  "Адами капитал – жаңғыру негізі"  педагогтар үшін үлкен мүмкіндік.

Университетіміздің үздік оқытушылары

13 Янв 2018 134

Жыл сайын еліміздегі ЖОО профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми  шеберлігін саралайтын  «ЖОО-ның  үздік оқытушысы» байқауы үздіктерді анықтады.

ҚР Білім және ғылым вице-министрі Атырау университетінде

10 Янв 2018 156

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Бибігүл Амангелдіқызы Асылова Атырау облысына жасаған іссапары кезінде білім ордамызға келіп, университетімізде жасалынып жатқан жаңа жұмыстармен танысып шықты.

Жаңартылған білім онкүндігі

10 Янв 2018 170

Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен университет қызметкерлеріне арналған 8-19 қаңтар аралығында өтетін әдістемелік онкүндік бастау алды.

Дәстүрлі қысқы 66-шы спартакиаданың ашылуы

10 Янв 2018 165

Университетіміздің  мәдени - спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиадасының  ашылу салтанаты болып өтті.