Жаңа жылда – Жаңа жетістіктер!

2018 жылды біздің университетіміз тағы да бір маңызды жетістікпен бастап отыр. Білім берудегі сапаны қамтамасыз ету бойынша Тәуелсіз агенттіктің ұлттық рейтингісіне сәйкес Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстанда 2017 жылдағы үздік көп профилді жоғары оқу орындары арасынан 16-шы орын иеленді.

Айта кету керек, аталған рейтинг академиялық статистикалық көрсеткіштерді талдау, сарапшылар бағалары мен жұмыс берушілерді сұрау арқылы қалыптасады. Өткен жылда біздің университетіміз осы рейтингте еліміздің 18 жоғары оқу орындары арасында 17-ші орын алса, биылғы жылы 23 жоғары оқу орындары арасынан бәсекелестікке төтеп беріп, айтарлықтай ілгері көрсеткішке қол жеткізе алды. Барлығы жоғары оқу орындарының ұлттық рейтингі Қазақстан-2017-ге 61 жоғары оқу орындары – көп профилді техникалық, гуманитарлық-экономикалық, медициналық және педагогикалық, өнер бағытындағы университеттер қатынасты.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 62

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 80

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 85

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 74

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124