Жаңа жылда – Жаңа жетістіктер!

2018 жылды біздің университетіміз тағы да бір маңызды жетістікпен бастап отыр. Білім берудегі сапаны қамтамасыз ету бойынша Тәуелсіз агенттіктің ұлттық рейтингісіне сәйкес Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстанда 2017 жылдағы үздік көп профилді жоғары оқу орындары арасынан 16-шы орын иеленді.

Айта кету керек, аталған рейтинг академиялық статистикалық көрсеткіштерді талдау, сарапшылар бағалары мен жұмыс берушілерді сұрау арқылы қалыптасады. Өткен жылда біздің университетіміз осы рейтингте еліміздің 18 жоғары оқу орындары арасында 17-ші орын алса, биылғы жылы 23 жоғары оқу орындары арасынан бәсекелестікке төтеп беріп, айтарлықтай ілгері көрсеткішке қол жеткізе алды. Барлығы жоғары оқу орындарының ұлттық рейтингі Қазақстан-2017-ге 61 жоғары оқу орындары – көп профилді техникалық, гуманитарлық-экономикалық, медициналық және педагогикалық, өнер бағытындағы университеттер қатынасты.

Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу өтті

26 Фев 2020 14

Бүгін Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен академиялық ұтқырлық бағдарламасымен Қазақстан және шет елдер ЖОО-да оқып келген студенттермен кездесу шарасы өтті.

Олимпиада жеңімпаздары анықталды

24 Фев 2020 29

21 ақпан күні «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығына орай дәстүрлі    Гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің ұйымдастыруымен «ТАРИХ ТҰҢҒИЫҒЫНДА» атты тарихшылардың мектеп оқушылары арасында пәндік олимпиадасы өтті.

«Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» жинағы жарық көрді

24 Фев 2020 21

2020 жылдың 19 ақпан күні Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Рухани жаңғыру» кеңсесінде  «Мәңгілік ел» ғылыми-зенрттеу орталығының ғылыми қызметкері, қауымдастырылған профессор, ҚР Тарих және қоғамтану ғылымдары Академиясының академигі Аманкелді Шамғоновтың «Ұлы Дала батыры – Тайманның ұлы Исатай» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті.

Қоғамды басқарудағы технологиялар мен кәсіби этика пәнінен «Мемлекеттік және муниципалды қызметкерлердің кәсіптік этикасы» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 6

2020 жылдың 21 ақпан күні «Менеджмент» кафедрасында 6В04103 – Экономика және мемлекеттік басқару мамандығының 1 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.

«Мемлекеттік қызмет мемлекеттік басқарудың құқықтық институты ретінде» тақырыбындағы қонақ дәрісі өтті

21 Фев 2020 5

2020 жылдың 21 ақпанында сағат 10.30-да «Менеджмент» кафедрасында 5В051000–Мемлекеттік және жергілікті басқару мамандығының 3 курс студенттеріне пәні бойынша қонақ дәрісі өткізілді.