Жаңа жылда – Жаңа жетістіктер!

2018 жылды біздің университетіміз тағы да бір маңызды жетістікпен бастап отыр. Білім берудегі сапаны қамтамасыз ету бойынша Тәуелсіз агенттіктің ұлттық рейтингісіне сәйкес Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстанда 2017 жылдағы үздік көп профилді жоғары оқу орындары арасынан 16-шы орын иеленді.

Айта кету керек, аталған рейтинг академиялық статистикалық көрсеткіштерді талдау, сарапшылар бағалары мен жұмыс берушілерді сұрау арқылы қалыптасады. Өткен жылда біздің университетіміз осы рейтингте еліміздің 18 жоғары оқу орындары арасында 17-ші орын алса, биылғы жылы 23 жоғары оқу орындары арасынан бәсекелестікке төтеп беріп, айтарлықтай ілгері көрсеткішке қол жеткізе алды. Барлығы жоғары оқу орындарының ұлттық рейтингі Қазақстан-2017-ге 61 жоғары оқу орындары – көп профилді техникалық, гуманитарлық-экономикалық, медициналық және педагогикалық, өнер бағытындағы университеттер қатынасты.

21 Сен 2018 32

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 45

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 62

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 82

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

17 Сен 2018 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.