ЖОО мен колледж педагог қызметкерлері арасындағы облыстық спартакиаданың ашылуы

Атырау қаласының  «Атырау» спорт кешенінде ағымдағы жылдың желтоқсан айының 20-ы күні «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен Атырау облысы білім беру басқармасы мен «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен жоғары оқу орындары мен колледж педагог қызметкерлері арасындағы облыстық спартакиада өз шымылдығын ашты.

Бұл спартакиадада командалар спорттың алты түрінен өз бақтарын сынайды. Атап айтсақ: футбол, баскетбол, волейбол, тоғызқұмалақ, шахмат және үстел теннисі. Жарыс желтоқсан айының 20 – 26 аралығында өткізіледі деп жоспарлануда.

Жарысқа Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің педагог қызметкерлері командасыда белсенді түрде қатынасып, сайыстың алғашқы күндері өткізілген үстел теннисінен университет командасы жүлделі бірінші орынға ие болды.

Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің педагог қызметкерлері командасына тек Жеңіс тілейміз.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 29

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 40

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 28

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 106

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.