ЖОО мен колледж педагог қызметкерлері арасындағы облыстық спартакиаданың ашылуы

Атырау қаласының  «Атырау» спорт кешенінде ағымдағы жылдың желтоқсан айының 20-ы күні «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен Атырау облысы білім беру басқармасы мен «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен жоғары оқу орындары мен колледж педагог қызметкерлері арасындағы облыстық спартакиада өз шымылдығын ашты.

Бұл спартакиадада командалар спорттың алты түрінен өз бақтарын сынайды. Атап айтсақ: футбол, баскетбол, волейбол, тоғызқұмалақ, шахмат және үстел теннисі. Жарыс желтоқсан айының 20 – 26 аралығында өткізіледі деп жоспарлануда.

Жарысқа Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің педагог қызметкерлері командасыда белсенді түрде қатынасып, сайыстың алғашқы күндері өткізілген үстел теннисінен университет командасы жүлделі бірінші орынға ие болды.

Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің педагог қызметкерлері командасына тек Жеңіс тілейміз.

«Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы»

22 Ноя 2019 16

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы , философия магистрі Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен Дүние жүзілік философия күніне орай «Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы» тақырыбында презентация өтті.

«Жиһанкез сыры» атты кездесу кеші өтті

22 Ноя 2019 8

Бүгін Атырау облыстық Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен «Төртінші билік» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен «Өркениет» жобасы аясында саяхатшы, танымал блогер, психолог Динара Болатпен «Жиһанкез сыры» атты кедесу кеші болып өтті.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 20

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 14

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 46

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.