ЖОО мен колледж педагог қызметкерлері арасындағы облыстық спартакиаданың ашылуы

Атырау қаласының  «Атырау» спорт кешенінде ағымдағы жылдың желтоқсан айының 20-ы күні «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен Атырау облысы білім беру басқармасы мен «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен жоғары оқу орындары мен колледж педагог қызметкерлері арасындағы облыстық спартакиада өз шымылдығын ашты.

Бұл спартакиадада командалар спорттың алты түрінен өз бақтарын сынайды. Атап айтсақ: футбол, баскетбол, волейбол, тоғызқұмалақ, шахмат және үстел теннисі. Жарыс желтоқсан айының 20 – 26 аралығында өткізіледі деп жоспарлануда.

Жарысқа Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің педагог қызметкерлері командасыда белсенді түрде қатынасып, сайыстың алғашқы күндері өткізілген үстел теннисінен университет командасы жүлделі бірінші орынға ие болды.

Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің педагог қызметкерлері командасына тек Жеңіс тілейміз.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 6

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 44

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 105

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 113

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.