ЖОО мен колледж педагог қызметкерлері арасындағы облыстық спартакиаданың ашылуы

Атырау қаласының  «Атырау» спорт кешенінде ағымдағы жылдың желтоқсан айының 20-ы күні «Спорт-нашақорлыққа қарсы» ұранымен Атырау облысы білім беру басқармасы мен «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлерінің кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен жоғары оқу орындары мен колледж педагог қызметкерлері арасындағы облыстық спартакиада өз шымылдығын ашты.

Бұл спартакиадада командалар спорттың алты түрінен өз бақтарын сынайды. Атап айтсақ: футбол, баскетбол, волейбол, тоғызқұмалақ, шахмат және үстел теннисі. Жарыс желтоқсан айының 20 – 26 аралығында өткізіледі деп жоспарлануда.

Жарысқа Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің педагог қызметкерлері командасыда белсенді түрде қатынасып, сайыстың алғашқы күндері өткізілген үстел теннисінен университет командасы жүлделі бірінші орынға ие болды.

Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің педагог қызметкерлері командасына тек Жеңіс тілейміз.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 86

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124