«Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» атты зияткерлік ойыны

2017 жылдың 7 желтоқсанында көптілді білім беру факультетінің орыс филологиясы кафедрасының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай «Орыс тілі мен әдебиеті», «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» мамандық студенттеріне арналған  «Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» аттызияткерлік ойыны  өткізілді.

Бағдарламаны «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 4 курс студенттері жүргізді.

«Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» зияткерлік ойыны

5 айналымнан тұрды:

1-айналым: Қазақстанның тарихы мен тәуелсіздігі туралы сұрақтар.

2-айналым:«Сұрақ аукцион».

3-айналым: Сынақ сұрақтары.

4-айналым:«Ерекше атаулар» байқауы.

5- айналым: Көрермендермен ойын "Менің Отаным - Қазақстан".

Әр айналымнан кейін музыкалық үзіліс өткізілді. Зияткерлік ойынның қорытындысы бойынша жүлделі орындар төмендегідей ретпен берілді:

1 орын - «Оптимисттер» 3 курс командасы

2 орын - «Интеллект»2 курс командасы

3 орын - «Патриоттар» 1 курс командасы

Жеңімпаздарға 1,2,3 дәрежелі дипломдар, кейбір студенттер белсенді қатысқаны үшін алғыс хаттармен марапатталды.

Іс-шара студенттердің мемлекеттің тарихы, мемлекеттік рәміздері туралы жақсы білімдерін ғана емес, студенттердің лингвистикалық және ойлау дағдыларының дамуын, олардың шығармашылығы мен ынталылығын ашып көрсетті.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 24

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 19

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 23

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 53

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.