«Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» атты зияткерлік ойыны

2017 жылдың 7 желтоқсанында көптілді білім беру факультетінің орыс филологиясы кафедрасының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай «Орыс тілі мен әдебиеті», «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» мамандық студенттеріне арналған  «Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» аттызияткерлік ойыны  өткізілді.

Бағдарламаны «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 4 курс студенттері жүргізді.

«Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» зияткерлік ойыны

5 айналымнан тұрды:

1-айналым: Қазақстанның тарихы мен тәуелсіздігі туралы сұрақтар.

2-айналым:«Сұрақ аукцион».

3-айналым: Сынақ сұрақтары.

4-айналым:«Ерекше атаулар» байқауы.

5- айналым: Көрермендермен ойын "Менің Отаным - Қазақстан".

Әр айналымнан кейін музыкалық үзіліс өткізілді. Зияткерлік ойынның қорытындысы бойынша жүлделі орындар төмендегідей ретпен берілді:

1 орын - «Оптимисттер» 3 курс командасы

2 орын - «Интеллект»2 курс командасы

3 орын - «Патриоттар» 1 курс командасы

Жеңімпаздарға 1,2,3 дәрежелі дипломдар, кейбір студенттер белсенді қатысқаны үшін алғыс хаттармен марапатталды.

Іс-шара студенттердің мемлекеттің тарихы, мемлекеттік рәміздері туралы жақсы білімдерін ғана емес, студенттердің лингвистикалық және ойлау дағдыларының дамуын, олардың шығармашылығы мен ынталылығын ашып көрсетті.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 31

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 43

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 28

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 107

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.