«Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» атты зияткерлік ойыны

2017 жылдың 7 желтоқсанында көптілді білім беру факультетінің орыс филологиясы кафедрасының ұйымдастыруымен Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне орай «Орыс тілі мен әдебиеті», «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» мамандық студенттеріне арналған  «Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» аттызияткерлік ойыны  өткізілді.

Бағдарламаны «Орыс тілінде оқытпайтын мектептердегі орыс тілі мен әдебиеті» мамандығының 4 курс студенттері жүргізді.

«Қазақстан тарихының ең үздік білгірлері» зияткерлік ойыны

5 айналымнан тұрды:

1-айналым: Қазақстанның тарихы мен тәуелсіздігі туралы сұрақтар.

2-айналым:«Сұрақ аукцион».

3-айналым: Сынақ сұрақтары.

4-айналым:«Ерекше атаулар» байқауы.

5- айналым: Көрермендермен ойын "Менің Отаным - Қазақстан".

Әр айналымнан кейін музыкалық үзіліс өткізілді. Зияткерлік ойынның қорытындысы бойынша жүлделі орындар төмендегідей ретпен берілді:

1 орын - «Оптимисттер» 3 курс командасы

2 орын - «Интеллект»2 курс командасы

3 орын - «Патриоттар» 1 курс командасы

Жеңімпаздарға 1,2,3 дәрежелі дипломдар, кейбір студенттер белсенді қатысқаны үшін алғыс хаттармен марапатталды.

Іс-шара студенттердің мемлекеттің тарихы, мемлекеттік рәміздері туралы жақсы білімдерін ғана емес, студенттердің лингвистикалық және ойлау дағдыларының дамуын, олардың шығармашылығы мен ынталылығын ашып көрсетті.