Тәуелсіздік күніне арналған дәстүрлі олимпиада

2017 жылы 14 желтоқсан күні экономика және құқық факультетінің Құқықтану кафедрасы Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті және Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күндеріне орай Атырау қаласы мектеп оқушылары арасында құқық негіздері бойынша дәстүрлі олимпиада өткізді.

23 мектебінен ұсыныс келіп түсіп, 72 оқушы қатысты.

Олимпиада мемлекеттік және орыс тілдерінде өтіп, 4 турды қамтыды: эссе жазу, тест тапсырмаларын орындау, құжаттарда жіберілген қателіктер табу, саусақ іздерін алу.

Олимпиада жеңімпаздары университет ректоры атынан дипломдармен марапатталып, сыйлықтарға ие болды. 3,4 турға өткен оқушылар сертификат иемденді.

Жеңімпаздар тізімі:

Қазақ бөлімі:

1-орын: №2 Жұмекен Нажімеденов атындағы орта мектеп оқушысы Жігер Нұрай

2-орын: №16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей оқушысы Әуезғалиева Аяжан

3-орын-№13 ұлттық мектеп-гимназия оқушысы Құрманбаева Айділдә

Алғыс xат- №12 мектеп оқушысы Жасұланова Нұрайлым

Үздік эссе -№ 13 ұлттық мектеп-гимназия оқушысы Салимгалиева Құралай

Орыс бөлімі:

1-орын - №17 мектеп-лицей оқушысы Липантьева Юлия

2-орын - №22 мектеп оқушысы Зубарев Илья

3 -орын- №1 Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектеп оқушысы Қосаева Инкар

Алғыс xат- №17 мектеп-лицей оқушысы Нетекова Дильназ

Үздік эссе -№33 Қасым Қайсенов атындағы орта мектеп оқушысы Сағындық Нәсіп

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 14

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 171

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 140

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.