Тәуелсіздік күніне арналған дәстүрлі олимпиада

2017 жылы 14 желтоқсан күні экономика және құқық факультетінің Құқықтану кафедрасы Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті және Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күндеріне орай Атырау қаласы мектеп оқушылары арасында құқық негіздері бойынша дәстүрлі олимпиада өткізді.

23 мектебінен ұсыныс келіп түсіп, 72 оқушы қатысты.

Олимпиада мемлекеттік және орыс тілдерінде өтіп, 4 турды қамтыды: эссе жазу, тест тапсырмаларын орындау, құжаттарда жіберілген қателіктер табу, саусақ іздерін алу.

Олимпиада жеңімпаздары университет ректоры атынан дипломдармен марапатталып, сыйлықтарға ие болды. 3,4 турға өткен оқушылар сертификат иемденді.

Жеңімпаздар тізімі:

Қазақ бөлімі:

1-орын: №2 Жұмекен Нажімеденов атындағы орта мектеп оқушысы Жігер Нұрай

2-орын: №16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей оқушысы Әуезғалиева Аяжан

3-орын-№13 ұлттық мектеп-гимназия оқушысы Құрманбаева Айділдә

Алғыс xат- №12 мектеп оқушысы Жасұланова Нұрайлым

Үздік эссе -№ 13 ұлттық мектеп-гимназия оқушысы Салимгалиева Құралай

Орыс бөлімі:

1-орын - №17 мектеп-лицей оқушысы Липантьева Юлия

2-орын - №22 мектеп оқушысы Зубарев Илья

3 -орын- №1 Мағжан Жұмабаев атындағы орта мектеп оқушысы Қосаева Инкар

Алғыс xат- №17 мектеп-лицей оқушысы Нетекова Дильназ

Үздік эссе -№33 Қасым Қайсенов атындағы орта мектеп оқушысы Сағындық Нәсіп

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 7

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 97

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.