«Парасат» орденінің иегері атанды

Биылғы жыл еліміздің Тәуелсіздік алғанына - 26 жыл толды. Осы уақыт ішінде Қазақстан үлкен белестерді бағындырды.

Айтулы мерекеге орай, М.Өтемісұлы атындағы облыстық қазақ драма театрында облыс əкімі Нұрлан Ноғаев бас мерекемізбен құттықтап, жыл соңындағы жеткен жетістіктер мен жасалынған жұмыстарды қорытындылады. Салтанатты жиында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, ақын, жазушы, филология ғылымдарының докторы, Қадір Өтегенұлы Жүсіп «Парасат» орденімен марапатталды.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 15

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 13

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 19

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 52

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.