«Парасат» орденінің иегері атанды

Биылғы жыл еліміздің Тәуелсіздік алғанына - 26 жыл толды. Осы уақыт ішінде Қазақстан үлкен белестерді бағындырды.

Айтулы мерекеге орай, М.Өтемісұлы атындағы облыстық қазақ драма театрында облыс əкімі Нұрлан Ноғаев бас мерекемізбен құттықтап, жыл соңындағы жеткен жетістіктер мен жасалынған жұмыстарды қорытындылады. Салтанатты жиында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, ақын, жазушы, филология ғылымдарының докторы, Қадір Өтегенұлы Жүсіп «Парасат» орденімен марапатталды.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 12

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 70

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 145

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 153

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 79

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.