Тұғыры биік Тәуелсіздік!

Бүгін, университетімізде Тәуелсіздігіміздің 26 жылдығына арналған «Тәуелсіздік – мәңгілік ел мұраты» атты мерекелік шара болып өтті.

Халқымыз үшін мұндай ерекше мерекені Атырау мемлекеттік университетінің Жастар саясаты департаменті және студенттік өзін-өзі басқару құрылымы ұйымдастырды. Шараның кіріспе сөзінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан Жарасова өз сөзінде тәуелсіздікке қалай қол жеткізгендігімізді жіне оқу ордамыздың биылғы жеткен жетістіктерін атап өтіп, бүгінде тойланып жатқан айрықша мерекемен шын жүректен құттықтады. Сонымен қатар, қара шаңырағымыздың профессор-оқытушылар құрамы мен бөлім қызметкерлеріне, атап айтқанда Акмарал Муханбетжанова, Бекет Кенжегулов, Айман Мусаева, Ляйля Койшигулова. Анастасия Умурзакова, Гайни Баймукашева, Жанна Шаяхметова, Бахыт Турмаганбетова, Жумазия Абдрахманова, Элеонора Абдол, Джания Ингамова мен Жаннат Крыкбаеваға арнайы құрмет грамоталарын табыс етсе, ал, Эльмира Жандауова, Балнур Киреева, Нурлан Бермагамбет, Арман Жумагазиев, Айгуль Токабасова, Самал Альдешова, Ляззат Мажитова, Жанаргуль Бисембиева, Саяхат Каракенова, Жанар Бекжанова, Анар Каршагулова, Гульбану Сегизбаева және Альбина Аимованы алғыс хаттармен марапаттады. Мерекелік кеш әрі қарай концерттік бағдарламамен жалғасын тапты.

Малика Такежанова,
журналистика