Тұғыры биік Тәуелсіздік!

Бүгін, университетімізде Тәуелсіздігіміздің 26 жылдығына арналған «Тәуелсіздік – мәңгілік ел мұраты» атты мерекелік шара болып өтті.

Халқымыз үшін мұндай ерекше мерекені Атырау мемлекеттік университетінің Жастар саясаты департаменті және студенттік өзін-өзі басқару құрылымы ұйымдастырды. Шараның кіріспе сөзінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан Жарасова өз сөзінде тәуелсіздікке қалай қол жеткізгендігімізді жіне оқу ордамыздың биылғы жеткен жетістіктерін атап өтіп, бүгінде тойланып жатқан айрықша мерекемен шын жүректен құттықтады. Сонымен қатар, қара шаңырағымыздың профессор-оқытушылар құрамы мен бөлім қызметкерлеріне, атап айтқанда Акмарал Муханбетжанова, Бекет Кенжегулов, Айман Мусаева, Ляйля Койшигулова. Анастасия Умурзакова, Гайни Баймукашева, Жанна Шаяхметова, Бахыт Турмаганбетова, Жумазия Абдрахманова, Элеонора Абдол, Джания Ингамова мен Жаннат Крыкбаеваға арнайы құрмет грамоталарын табыс етсе, ал, Эльмира Жандауова, Балнур Киреева, Нурлан Бермагамбет, Арман Жумагазиев, Айгуль Токабасова, Самал Альдешова, Ляззат Мажитова, Жанаргуль Бисембиева, Саяхат Каракенова, Жанар Бекжанова, Анар Каршагулова, Гульбану Сегизбаева және Альбина Аимованы алғыс хаттармен марапаттады. Мерекелік кеш әрі қарай концерттік бағдарламамен жалғасын тапты.

Малика Такежанова,
журналистика
мамандығының 2-курс
студенті

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 5

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 9

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 80

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 103

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.