Тұғыры биік Тәуелсіздік!

Бүгін, университетімізде Тәуелсіздігіміздің 26 жылдығына арналған «Тәуелсіздік – мәңгілік ел мұраты» атты мерекелік шара болып өтті.

Халқымыз үшін мұндай ерекше мерекені Атырау мемлекеттік университетінің Жастар саясаты департаменті және студенттік өзін-өзі басқару құрылымы ұйымдастырды. Шараның кіріспе сөзінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан Жарасова өз сөзінде тәуелсіздікке қалай қол жеткізгендігімізді жіне оқу ордамыздың биылғы жеткен жетістіктерін атап өтіп, бүгінде тойланып жатқан айрықша мерекемен шын жүректен құттықтады. Сонымен қатар, қара шаңырағымыздың профессор-оқытушылар құрамы мен бөлім қызметкерлеріне, атап айтқанда Акмарал Муханбетжанова, Бекет Кенжегулов, Айман Мусаева, Ляйля Койшигулова. Анастасия Умурзакова, Гайни Баймукашева, Жанна Шаяхметова, Бахыт Турмаганбетова, Жумазия Абдрахманова, Элеонора Абдол, Джания Ингамова мен Жаннат Крыкбаеваға арнайы құрмет грамоталарын табыс етсе, ал, Эльмира Жандауова, Балнур Киреева, Нурлан Бермагамбет, Арман Жумагазиев, Айгуль Токабасова, Самал Альдешова, Ляззат Мажитова, Жанаргуль Бисембиева, Саяхат Каракенова, Жанар Бекжанова, Анар Каршагулова, Гульбану Сегизбаева және Альбина Аимованы алғыс хаттармен марапаттады. Мерекелік кеш әрі қарай концерттік бағдарламамен жалғасын тапты.

Малика Такежанова,
журналистика
мамандығының 2-курс
студенті

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 14

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 171

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 140

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 152

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.