Тұғыры биік Тәуелсіздік!

Бүгін, университетімізде Тәуелсіздігіміздің 26 жылдығына арналған «Тәуелсіздік – мәңгілік ел мұраты» атты мерекелік шара болып өтті.

Халқымыз үшін мұндай ерекше мерекені Атырау мемлекеттік университетінің Жастар саясаты департаменті және студенттік өзін-өзі басқару құрылымы ұйымдастырды. Шараның кіріспе сөзінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің оқу ісі жөніндегі проректоры Гүлжан Жарасова өз сөзінде тәуелсіздікке қалай қол жеткізгендігімізді жіне оқу ордамыздың биылғы жеткен жетістіктерін атап өтіп, бүгінде тойланып жатқан айрықша мерекемен шын жүректен құттықтады. Сонымен қатар, қара шаңырағымыздың профессор-оқытушылар құрамы мен бөлім қызметкерлеріне, атап айтқанда Акмарал Муханбетжанова, Бекет Кенжегулов, Айман Мусаева, Ляйля Койшигулова. Анастасия Умурзакова, Гайни Баймукашева, Жанна Шаяхметова, Бахыт Турмаганбетова, Жумазия Абдрахманова, Элеонора Абдол, Джания Ингамова мен Жаннат Крыкбаеваға арнайы құрмет грамоталарын табыс етсе, ал, Эльмира Жандауова, Балнур Киреева, Нурлан Бермагамбет, Арман Жумагазиев, Айгуль Токабасова, Самал Альдешова, Ляззат Мажитова, Жанаргуль Бисембиева, Саяхат Каракенова, Жанар Бекжанова, Анар Каршагулова, Гульбану Сегизбаева және Альбина Аимованы алғыс хаттармен марапаттады. Мерекелік кеш әрі қарай концерттік бағдарламамен жалғасын тапты.

Малика Такежанова,
журналистика
мамандығының 2-курс
студенті

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 8

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 98

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.