Волейболдан өткен қалалық біріншілік

Атырауда жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің арасында волейболдан қалалық біріншілік өткен болатын.

Мұнайшы спорт кешенінде өткен бұл жарысқа барлық оқу орындарынан 8 команда қатынасты.

Нәтижесінде, жарыс қорытындысы бойынша жүлделі бірінші орынды Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетеінің волейбол командасы жеңіп алды. Команда жатықтырушысы «Дене шынықтыру және алғашқы әскери дайындық» кафедрасының аға оқытушысы А.Ш.Тампиева

Ал, үздік ойыншы атағымен университетіміздің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 3 курс студенті Қайрат Өміргүл марапатталды.

Алтынай Сәлімгерейқызы

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 16

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 13

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 19

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 52

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.