Волейболдан өткен қалалық біріншілік

Атырауда жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің арасында волейболдан қалалық біріншілік өткен болатын.

Мұнайшы спорт кешенінде өткен бұл жарысқа барлық оқу орындарынан 8 команда қатынасты.

Нәтижесінде, жарыс қорытындысы бойынша жүлделі бірінші орынды Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетеінің волейбол командасы жеңіп алды. Команда жатықтырушысы «Дене шынықтыру және алғашқы әскери дайындық» кафедрасының аға оқытушысы А.Ш.Тампиева

Ал, үздік ойыншы атағымен университетіміздің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 3 курс студенті Қайрат Өміргүл марапатталды.

Алтынай Сәлімгерейқызы

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 67

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 87

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 126