Мадина - Студенттік Президент атанды!

2017 жылы 5 желтоқсанда Жастар саясаты департаменті ұйымдастыруымен студенттік өзін-өзі басқару құрылымының президенттігіне үміткерлер арасында сайлау шарасы өткізілді, сайлауға 11үміткер қатынасты.

Үміткерлер бір апта ішінде студенттерге өз жоспарларын таныстырып, үгіт-наситхат жүргізді. Сайлаудың соңғы күні, 5-желтоқсанда, университетіміздің №1 оқу ғимаратында, студенттердің үміткерлерге дауыс берумен аяқталды. Шараға барлығы 847 студент қатынасқан болатын. Дауыс беру сағат 10.00-16.00 аралығында өткізіліп, нәтижесінде Әлжанов Бахауаддин мен Ералыұлы Әлихан 3-4 орынды, Хабдолла Қуаныш 2-орынды иеленді және "Студенттік өзін-өзі басқару құрылымының" президенті Еркінова Мадина Мұратқызы атанды.

Еркінова Мадина: "Рухани Жаңғыру" бағдарламасы бойынша - жаңа жағдайда жаңғыру, бұл біздің дамуымыздағы бірінші қағидасы" - делінген. Осыған орай мен "Жаңа көшбасшы, Жаңа жоба, жаңа қадам" студенттік президент жоспарымды ұсындым. Алдағы уақытта университет студенттерімен бірлесіп біздің оқу орнымыздың көркеюіне бірге үлес қосамыз деп сенемін.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 29

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 12

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 38

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 38

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 36

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.