Мадина - Студенттік Президент атанды!

2017 жылы 5 желтоқсанда Жастар саясаты департаменті ұйымдастыруымен студенттік өзін-өзі басқару құрылымының президенттігіне үміткерлер арасында сайлау шарасы өткізілді, сайлауға 11үміткер қатынасты.

Үміткерлер бір апта ішінде студенттерге өз жоспарларын таныстырып, үгіт-наситхат жүргізді. Сайлаудың соңғы күні, 5-желтоқсанда, университетіміздің №1 оқу ғимаратында, студенттердің үміткерлерге дауыс берумен аяқталды. Шараға барлығы 847 студент қатынасқан болатын. Дауыс беру сағат 10.00-16.00 аралығында өткізіліп, нәтижесінде Әлжанов Бахауаддин мен Ералыұлы Әлихан 3-4 орынды, Хабдолла Қуаныш 2-орынды иеленді және "Студенттік өзін-өзі басқару құрылымының" президенті Еркінова Мадина Мұратқызы атанды.

Еркінова Мадина: "Рухани Жаңғыру" бағдарламасы бойынша - жаңа жағдайда жаңғыру, бұл біздің дамуымыздағы бірінші қағидасы" - делінген. Осыған орай мен "Жаңа көшбасшы, Жаңа жоба, жаңа қадам" студенттік президент жоспарымды ұсындым. Алдағы уақытта университет студенттерімен бірлесіп біздің оқу орнымыздың көркеюіне бірге үлес қосамыз деп сенемін.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 12

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 21

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 33

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 45

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.