Мадина - Студенттік Президент атанды!

2017 жылы 5 желтоқсанда Жастар саясаты департаменті ұйымдастыруымен студенттік өзін-өзі басқару құрылымының президенттігіне үміткерлер арасында сайлау шарасы өткізілді, сайлауға 11үміткер қатынасты.

Үміткерлер бір апта ішінде студенттерге өз жоспарларын таныстырып, үгіт-наситхат жүргізді. Сайлаудың соңғы күні, 5-желтоқсанда, университетіміздің №1 оқу ғимаратында, студенттердің үміткерлерге дауыс берумен аяқталды. Шараға барлығы 847 студент қатынасқан болатын. Дауыс беру сағат 10.00-16.00 аралығында өткізіліп, нәтижесінде Әлжанов Бахауаддин мен Ералыұлы Әлихан 3-4 орынды, Хабдолла Қуаныш 2-орынды иеленді және "Студенттік өзін-өзі басқару құрылымының" президенті Еркінова Мадина Мұратқызы атанды.

Еркінова Мадина: "Рухани Жаңғыру" бағдарламасы бойынша - жаңа жағдайда жаңғыру, бұл біздің дамуымыздағы бірінші қағидасы" - делінген. Осыған орай мен "Жаңа көшбасшы, Жаңа жоба, жаңа қадам" студенттік президент жоспарымды ұсындым. Алдағы уақытта университет студенттерімен бірлесіп біздің оқу орнымыздың көркеюіне бірге үлес қосамыз деп сенемін.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 5

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 4

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 18

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 50

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.