Мадина - Студенттік Президент атанды!

2017 жылы 5 желтоқсанда Жастар саясаты департаменті ұйымдастыруымен студенттік өзін-өзі басқару құрылымының президенттігіне үміткерлер арасында сайлау шарасы өткізілді, сайлауға 11үміткер қатынасты.

Үміткерлер бір апта ішінде студенттерге өз жоспарларын таныстырып, үгіт-наситхат жүргізді. Сайлаудың соңғы күні, 5-желтоқсанда, университетіміздің №1 оқу ғимаратында, студенттердің үміткерлерге дауыс берумен аяқталды. Шараға барлығы 847 студент қатынасқан болатын. Дауыс беру сағат 10.00-16.00 аралығында өткізіліп, нәтижесінде Әлжанов Бахауаддин мен Ералыұлы Әлихан 3-4 орынды, Хабдолла Қуаныш 2-орынды иеленді және "Студенттік өзін-өзі басқару құрылымының" президенті Еркінова Мадина Мұратқызы атанды.

Еркінова Мадина: "Рухани Жаңғыру" бағдарламасы бойынша - жаңа жағдайда жаңғыру, бұл біздің дамуымыздағы бірінші қағидасы" - делінген. Осыған орай мен "Жаңа көшбасшы, Жаңа жоба, жаңа қадам" студенттік президент жоспарымды ұсындым. Алдағы уақытта университет студенттерімен бірлесіп біздің оқу орнымыздың көркеюіне бірге үлес қосамыз деп сенемін.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 67

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 87

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124