Мадина - Студенттік Президент атанды!

2017 жылы 5 желтоқсанда Жастар саясаты департаменті ұйымдастыруымен студенттік өзін-өзі басқару құрылымының президенттігіне үміткерлер арасында сайлау шарасы өткізілді, сайлауға 11үміткер қатынасты.

Үміткерлер бір апта ішінде студенттерге өз жоспарларын таныстырып, үгіт-наситхат жүргізді. Сайлаудың соңғы күні, 5-желтоқсанда, университетіміздің №1 оқу ғимаратында, студенттердің үміткерлерге дауыс берумен аяқталды. Шараға барлығы 847 студент қатынасқан болатын. Дауыс беру сағат 10.00-16.00 аралығында өткізіліп, нәтижесінде Әлжанов Бахауаддин мен Ералыұлы Әлихан 3-4 орынды, Хабдолла Қуаныш 2-орынды иеленді және "Студенттік өзін-өзі басқару құрылымының" президенті Еркінова Мадина Мұратқызы атанды.

Еркінова Мадина: "Рухани Жаңғыру" бағдарламасы бойынша - жаңа жағдайда жаңғыру, бұл біздің дамуымыздағы бірінші қағидасы" - делінген. Осыған орай мен "Жаңа көшбасшы, Жаңа жоба, жаңа қадам" студенттік президент жоспарымды ұсындым. Алдағы уақытта университет студенттерімен бірлесіп біздің оқу орнымыздың көркеюіне бірге үлес қосамыз деп сенемін.