“Жалпыға ортақ диктант” акциясы

4 желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі, Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының тапсырмасы бойынша латын әліпбиіне көшу саясатын қолдау мақсатында университет Жастар саясаты департаменті мен көп тілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен бас оқу ғимаратының /430 аудитория – 55 білім алушы/ және /431 аудитория – 51 білім алушы/ жалпыға ортақ диктант акциясына қатысты.

Диктант «Жылдар мен ойлар» кітабының мәтінінен 260 сөзден тұратын бөлімінен алынды. Диктантты университет көп тілді білім беру факультетінің қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының оқытушылары Қырықбаева Жаннат Молдагалиевна және Сариева Айдана Жанболатқызы оқыды. Университет ұжымы мен жастары латын әліпбиіне көшу саясатын қолдайды. Осы секілді акциялар студенттер арасында үнемі ұйымдастырылып тұрады.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 41

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 51

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 36

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 128

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 90

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.