“Жалпыға ортақ диктант” акциясы

4 желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі, Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының тапсырмасы бойынша латын әліпбиіне көшу саясатын қолдау мақсатында университет Жастар саясаты департаменті мен көп тілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен бас оқу ғимаратының /430 аудитория – 55 білім алушы/ және /431 аудитория – 51 білім алушы/ жалпыға ортақ диктант акциясына қатысты.

Диктант «Жылдар мен ойлар» кітабының мәтінінен 260 сөзден тұратын бөлімінен алынды. Диктантты университет көп тілді білім беру факультетінің қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының оқытушылары Қырықбаева Жаннат Молдагалиевна және Сариева Айдана Жанболатқызы оқыды. Университет ұжымы мен жастары латын әліпбиіне көшу саясатын қолдайды. Осы секілді акциялар студенттер арасында үнемі ұйымдастырылып тұрады.

«Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы»

22 Ноя 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы , философия магистрі Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен Дүние жүзілік философия күніне орай «Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы» тақырыбында презентация өтті.

«Жиһанкез сыры» атты кездесу кеші өтті

22 Ноя 2019 8

Бүгін Атырау облыстық Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен «Төртінші билік» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен «Өркениет» жобасы аясында саяхатшы, танымал блогер, психолог Динара Болатпен «Жиһанкез сыры» атты кедесу кеші болып өтті.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 20

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 14

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 46

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.