“Жалпыға ортақ диктант” акциясы

4 желтоқсан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  Дін істері және азаматтық қоғам министрлігі, Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының тапсырмасы бойынша латын әліпбиіне көшу саясатын қолдау мақсатында университет Жастар саясаты департаменті мен көп тілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен бас оқу ғимаратының /430 аудитория – 55 білім алушы/ және /431 аудитория – 51 білім алушы/ жалпыға ортақ диктант акциясына қатысты.

Диктант «Жылдар мен ойлар» кітабының мәтінінен 260 сөзден тұратын бөлімінен алынды. Диктантты университет көп тілді білім беру факультетінің қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының оқытушылары Қырықбаева Жаннат Молдагалиевна және Сариева Айдана Жанболатқызы оқыды. Университет ұжымы мен жастары латын әліпбиіне көшу саясатын қолдайды. Осы секілді акциялар студенттер арасында үнемі ұйымдастырылып тұрады.

21 Сен 2018 31

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 45

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 62

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 82

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

17 Сен 2018 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.