«Атырау университетінде көптілді білім берудің даму үдерісі» атты дөңгелек үстел өтті

«Атырау университетінде көптілді білім берудің даму үдерісі»  атты  дөңгелек  үстел өтті

2017 жылы 27 қарашада Атырау мемлекеттік  университетінің стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі бірінші проректоры А.С.Шилібекованың қатысуымен және көптілді білім беру факультетінің ағылшын тілі оқытушыларының арасында «Атырау университетінде көптілді білім берудің даму үдерісі» атты дөңгелек үстел болып өтті.

Күн тәртібінде жоспарланғандай алғы сөзді А.С.Шилібекова алып, Атырау университетіндегі көптілді білім беру жүйесінің даму деңгейіне тоқталып, университет қабырғасында жасалып жатырған іс-шараларға өз кеңесін ұсынды.

Жаңашыл «English Only Space» жобасы бойынша ағылшын тілі оқытушылары арасынан алғыр да білікті мамандар іріктеліп, ағымдағы жылдың маусым айының 24 жұлдызымен шілде айының 7 жұлдызы аралығында А.С Шилібекованың бастауымен Ұлыбритания елі, Норвич қаласы NILE институтына Material Design (оқулық жазу, даярлау) атты тақырыпта екі апталық курсты тәмамдап келген топ мүшелерінің сан алуан тақырыптағы әр студияға арналған диалог тақырыптары мен қосымша тапсырмаларды жасақтау барысындағы мәселелері талқыланды. Сондай-ақ «English Only Space» студиясында өтетін келешек жұмыс жоспар барысы туралы сөз қозғалды.

Бүгінгі таңда Британ өкілеттілігімен жасақталып, жүзеге асып отырған жобалардың жүру барысы туралы К.Байнеева, Н.Абдрахманова сөз сөйлеп, тәжірибе алмасу мақсатында түрлі тақырыптарда студенттермен, оқытушылармен тренингтер, ашық сабақтар өткізілгенін баяндап өтті.

Қазіргі заман талабына сәйкес білім беру үдерісіндегі жаңашыл бағыт, яғни көптілді білім беру әр мамандық салаларында қарқын даму барысы туралы ой білдірген кафедра меңгерушілері А.Х.Хайржанова мен Э.Д.Абдол көптілді білім беру бағдарламасымен білім алатын топтармен жүргізілген тілді меңгерудегі бірқатар шаралармен бөлісті.

Дөңгелек үстел қатысушылары көптілді сауат ашу жолындағы қиыншылықтарға төтеп беру мәселелеріне өз ұсыныстарын айтып жүзеге асыру, нәтиже көрсету жолдарын іздестірді.

21 Сен 2018 31

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 44

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 62

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 81

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

ҚР Тұңғыш Президенті - Елбасының кітапханасы Атырау университетінде

17 Сен 2018 5

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде студенттерге арналған Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті- Елбасы кітапханасының «Рухани жаңғыру: Болашаққа бастар жол» атты семинар тренингі өтті.