«Атырау университетінде көптілді білім берудің даму үдерісі» атты дөңгелек үстел өтті

«Атырау университетінде көптілді білім берудің даму үдерісі»  атты  дөңгелек  үстел өтті

2017 жылы 27 қарашада Атырау мемлекеттік  университетінің стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі бірінші проректоры А.С.Шилібекованың қатысуымен және көптілді білім беру факультетінің ағылшын тілі оқытушыларының арасында «Атырау университетінде көптілді білім берудің даму үдерісі» атты дөңгелек үстел болып өтті.

Күн тәртібінде жоспарланғандай алғы сөзді А.С.Шилібекова алып, Атырау университетіндегі көптілді білім беру жүйесінің даму деңгейіне тоқталып, университет қабырғасында жасалып жатырған іс-шараларға өз кеңесін ұсынды.

Жаңашыл «English Only Space» жобасы бойынша ағылшын тілі оқытушылары арасынан алғыр да білікті мамандар іріктеліп, ағымдағы жылдың маусым айының 24 жұлдызымен шілде айының 7 жұлдызы аралығында А.С Шилібекованың бастауымен Ұлыбритания елі, Норвич қаласы NILE институтына Material Design (оқулық жазу, даярлау) атты тақырыпта екі апталық курсты тәмамдап келген топ мүшелерінің сан алуан тақырыптағы әр студияға арналған диалог тақырыптары мен қосымша тапсырмаларды жасақтау барысындағы мәселелері талқыланды. Сондай-ақ «English Only Space» студиясында өтетін келешек жұмыс жоспар барысы туралы сөз қозғалды.

Бүгінгі таңда Британ өкілеттілігімен жасақталып, жүзеге асып отырған жобалардың жүру барысы туралы К.Байнеева, Н.Абдрахманова сөз сөйлеп, тәжірибе алмасу мақсатында түрлі тақырыптарда студенттермен, оқытушылармен тренингтер, ашық сабақтар өткізілгенін баяндап өтті.

Қазіргі заман талабына сәйкес білім беру үдерісіндегі жаңашыл бағыт, яғни көптілді білім беру әр мамандық салаларында қарқын даму барысы туралы ой білдірген кафедра меңгерушілері А.Х.Хайржанова мен Э.Д.Абдол көптілді білім беру бағдарламасымен білім алатын топтармен жүргізілген тілді меңгерудегі бірқатар шаралармен бөлісті.

Дөңгелек үстел қатысушылары көптілді сауат ашу жолындағы қиыншылықтарға төтеп беру мәселелеріне өз ұсыныстарын айтып жүзеге асыру, нәтиже көрсету жолдарын іздестірді.

Адами капитал – жаңғыру негізі

15 Янв 2018 73

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік  университетінің  ұжымы елбасының жолдауға қатысты мәлімдемесін тікелей эфирде тыңдады. 10 бағыт бойынша маңызды міндеттердің ішінде  "Адами капитал – жаңғыру негізі"  педагогтар үшін үлкен мүмкіндік.

Университетіміздің үздік оқытушылары

13 Янв 2018 142

Жыл сайын еліміздегі ЖОО профессор-оқытушылар құрамының педагогикалық және ғылыми  шеберлігін саралайтын  «ЖОО-ның  үздік оқытушысы» байқауы үздіктерді анықтады.

ҚР Білім және ғылым вице-министрі Атырау университетінде

10 Янв 2018 161

Қазақстан Республикасының Білім және ғылым вице-министрі Бибігүл Амангелдіқызы Асылова Атырау облысына жасаған іссапары кезінде білім ордамызға келіп, университетімізде жасалынып жатқан жаңа жұмыстармен танысып шықты.

Жаңартылған білім онкүндігі

10 Янв 2018 175

Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқытушылар құрамы мен университет қызметкерлеріне арналған 8-19 қаңтар аралығында өтетін әдістемелік онкүндік бастау алды.

Дәстүрлі қысқы 66-шы спартакиаданың ашылуы

10 Янв 2018 167

Университетіміздің  мәдени - спорт кешенінде   «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар және қызметкерлер арасындағы дәстүрлі қысқы 66-шы  спартакиадасының  ашылу салтанаты болып өтті.