Тұңғыш Президент күніне арналған мерекелік шара

1 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған «Елін сүйген, елі сүйген – Елбасы!» атты концерттік бағдарлама өтті.

Ашылу барысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, х.ғ.д., профессор Абзал Талтенов өз сөзінде Алтай мен Атыраудың арасын жайлаған ел, бөркін көкке көтеріп қуанған мереке мен шын жүректен құттықтады.

Бүкіл халық болып тойлайтын айтулы мерекеге арналған концерттің өтуіне университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен студенттері куə болды.

Шараның құрметті қонағы – Қазақстан Республикасының Еңбек сіңірген əртісі, Мемлекеттік "Дарын" жастар сыйлығының лауреаты, күйші Айгүл Үлкенбаева сахнада алғы сөз сөйлеп, шəкірттерімен бірге қазақтың түрлі аспаптарының сүйемелдеуімен өз өнерлерін паш етті.

Кеш соңында Абзал Ахатұлы университетіміздің құрметті қонағы Айгүл Нариманқызына және шәкірттеріне ризашылығын білдіріп, университет логтипі салынған сыйлықтар табыс етті.

Малика Такежанова,

медиа- қызмет орталығының тілшісі

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 21

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 30

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 99

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 81

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.