Тұңғыш Президент күніне арналған мерекелік шара

1 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған «Елін сүйген, елі сүйген – Елбасы!» атты концерттік бағдарлама өтті.

Ашылу барысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, х.ғ.д., профессор Абзал Талтенов өз сөзінде Алтай мен Атыраудың арасын жайлаған ел, бөркін көкке көтеріп қуанған мереке мен шын жүректен құттықтады.

Бүкіл халық болып тойлайтын айтулы мерекеге арналған концерттің өтуіне университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен студенттері куə болды.

Шараның құрметті қонағы – Қазақстан Республикасының Еңбек сіңірген əртісі, Мемлекеттік "Дарын" жастар сыйлығының лауреаты, күйші Айгүл Үлкенбаева сахнада алғы сөз сөйлеп, шəкірттерімен бірге қазақтың түрлі аспаптарының сүйемелдеуімен өз өнерлерін паш етті.

Кеш соңында Абзал Ахатұлы университетіміздің құрметті қонағы Айгүл Нариманқызына және шәкірттеріне ризашылығын білдіріп, университет логтипі салынған сыйлықтар табыс етті.

Малика Такежанова,

медиа- қызмет орталығының тілшісі

«Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы»

22 Ноя 2019 5

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға оқытушысы , философия магистрі Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен Дүние жүзілік философия күніне орай «Рухани жаңғыру және қазақ даласының философиялық мұрасы» тақырыбында презентация өтті.

«Жиһанкез сыры» атты кездесу кеші өтті

22 Ноя 2019 6

Бүгін Атырау облыстық Жастар саясаты мәселелері басқармасының қолдауымен «Төртінші билік» қоғамдық бірлестігінің ұйымдастыруымен «Өркениет» жобасы аясында саяхатшы, танымал блогер, психолог Динара Болатпен «Жиһанкез сыры» атты кедесу кеші болып өтті.

Қалалық маслихатта өткен ашық есік күні

21 Ноя 2019 19

Қазақстан Республикасының Президенті 2019 жыл "Жастар жылы" деп жариялаған болатын.

Экокампуста өткен дөңгелек үстел

21 Ноя 2019 13

Экология департаментінің ұйымдастыруымен Экокампусты дамыту бөлімінің қызметкерлері мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің экология кафедрасының оқытушылары қаланың барлық супермаркеттерінің өкілдерін шақыруымен дөңгелек үстелге қатысты.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 43

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.