Тұңғыш Президент күніне арналған мерекелік шара

1 желтоқсан - Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті күніне арналған «Елін сүйген, елі сүйген – Елбасы!» атты концерттік бағдарлама өтті.

Ашылу барысында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, х.ғ.д., профессор Абзал Талтенов өз сөзінде Алтай мен Атыраудың арасын жайлаған ел, бөркін көкке көтеріп қуанған мереке мен шын жүректен құттықтады.

Бүкіл халық болып тойлайтын айтулы мерекеге арналған концерттің өтуіне университеттің профессор-оқытушылар құрамы мен студенттері куə болды.

Шараның құрметті қонағы – Қазақстан Республикасының Еңбек сіңірген əртісі, Мемлекеттік "Дарын" жастар сыйлығының лауреаты, күйші Айгүл Үлкенбаева сахнада алғы сөз сөйлеп, шəкірттерімен бірге қазақтың түрлі аспаптарының сүйемелдеуімен өз өнерлерін паш етті.

Кеш соңында Абзал Ахатұлы университетіміздің құрметті қонағы Айгүл Нариманқызына және шәкірттеріне ризашылығын білдіріп, университет логтипі салынған сыйлықтар табыс етті.

Малика Такежанова,

медиа- қызмет орталығының тілшісі

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 66

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 81

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 86

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124