Студенттік конференция

2017 жылдың 28 қараша күні Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастырумен Елбасымыз Н.Назарбаевтың «Рухани жаңғыру-болашаққа бағдар» стратегиялық мақаласы аясында және 1-желтоқсан – Тұңғыш Елбасы күніне арналған «РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ: БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ ДАМУЫ ЖАСТАРДЫҢ КӨЗІМЕН» атты облыстық студенттік ғылыми-практикалық конференция өткізілді.

Конференцияның негізгі мақсаты –Қазақстан республикасындағы қазіргі білім мен ғылым дамуының өзекті мәселелерін талқылау, жастар арасындағы патриоттық сезімді, отансүйгішті қалыптастыру, Елбасы саясатын жастар арасында дәріптеу. Конференцияға Атырау университетінің студент жастары, Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледж, Атырау индустриалды колледж және С.Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледж студенттері қатынасты.

Конференция тақырыбының негізгі бағыттарына сай Тұңғыш Елбасымыздың ел дамуына қосқан өлшеусіз үлесі, Көптілділік, аударма және шетел филологиясы,Латын қарпіне көшудіңөзекті мәселелері студент-жастар арасында қызу талқыға түсті. Конференция соңында қатысушыларға сертификаттар табыс етілді.