Студенттік конференция

2017 жылдың 28 қараша күні Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастырумен Елбасымыз Н.Назарбаевтың «Рухани жаңғыру-болашаққа бағдар» стратегиялық мақаласы аясында және 1-желтоқсан – Тұңғыш Елбасы күніне арналған «РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ: БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ ДАМУЫ ЖАСТАРДЫҢ КӨЗІМЕН» атты облыстық студенттік ғылыми-практикалық конференция өткізілді.

Конференцияның негізгі мақсаты –Қазақстан республикасындағы қазіргі білім мен ғылым дамуының өзекті мәселелерін талқылау, жастар арасындағы патриоттық сезімді, отансүйгішті қалыптастыру, Елбасы саясатын жастар арасында дәріптеу. Конференцияға Атырау университетінің студент жастары, Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледж, Атырау индустриалды колледж және С.Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледж студенттері қатынасты.

Конференция тақырыбының негізгі бағыттарына сай Тұңғыш Елбасымыздың ел дамуына қосқан өлшеусіз үлесі, Көптілділік, аударма және шетел филологиясы,Латын қарпіне көшудіңөзекті мәселелері студент-жастар арасында қызу талқыға түсті. Конференция соңында қатысушыларға сертификаттар табыс етілді.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 67

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 87

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 124