Студенттік конференция

2017 жылдың 28 қараша күні Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастырумен Елбасымыз Н.Назарбаевтың «Рухани жаңғыру-болашаққа бағдар» стратегиялық мақаласы аясында және 1-желтоқсан – Тұңғыш Елбасы күніне арналған «РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ: БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ ДАМУЫ ЖАСТАРДЫҢ КӨЗІМЕН» атты облыстық студенттік ғылыми-практикалық конференция өткізілді.

Конференцияның негізгі мақсаты –Қазақстан республикасындағы қазіргі білім мен ғылым дамуының өзекті мәселелерін талқылау, жастар арасындағы патриоттық сезімді, отансүйгішті қалыптастыру, Елбасы саясатын жастар арасында дәріптеу. Конференцияға Атырау университетінің студент жастары, Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледж, Атырау индустриалды колледж және С.Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледж студенттері қатынасты.

Конференция тақырыбының негізгі бағыттарына сай Тұңғыш Елбасымыздың ел дамуына қосқан өлшеусіз үлесі, Көптілділік, аударма және шетел филологиясы,Латын қарпіне көшудіңөзекті мәселелері студент-жастар арасында қызу талқыға түсті. Конференция соңында қатысушыларға сертификаттар табыс етілді.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 21

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 31

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 23

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 100

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 86

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.