Студенттік конференция

2017 жылдың 28 қараша күні Көптілді білім беру факультетінің ұйымдастырумен Елбасымыз Н.Назарбаевтың «Рухани жаңғыру-болашаққа бағдар» стратегиялық мақаласы аясында және 1-желтоқсан – Тұңғыш Елбасы күніне арналған «РУХАНИ ЖАҢҒЫРУ: БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ ДАМУЫ ЖАСТАРДЫҢ КӨЗІМЕН» атты облыстық студенттік ғылыми-практикалық конференция өткізілді.

Конференцияның негізгі мақсаты –Қазақстан республикасындағы қазіргі білім мен ғылым дамуының өзекті мәселелерін талқылау, жастар арасындағы патриоттық сезімді, отансүйгішті қалыптастыру, Елбасы саясатын жастар арасында дәріптеу. Конференцияға Атырау университетінің студент жастары, Қ.Дүтбаева атындағы гуманитарлық колледж, Атырау индустриалды колледж және С.Мұқашев атындағы Атырау политехникалық колледж студенттері қатынасты.

Конференция тақырыбының негізгі бағыттарына сай Тұңғыш Елбасымыздың ел дамуына қосқан өлшеусіз үлесі, Көптілділік, аударма және шетел филологиясы,Латын қарпіне көшудіңөзекті мәселелері студент-жастар арасында қызу талқыға түсті. Конференция соңында қатысушыларға сертификаттар табыс етілді.

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 13

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 13

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 19

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 52

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.